27 Ocak Hangi Burç

27 Ocak Hangi Burç

27 Ocak Hangi Burç ? 27 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 27 Ocakta doğan kova insanı hayatta tek bir şeye inanır, o da dürüstlüktür. Yalanın girdiği tek bir ilişkiyi bile –isterse öz anne babası olsun- sürdürmeyi kabul etmeyecektir. Duygusal açıdan yorucu bir seçimdir bu elbette fakat o düşüncelerinin arkasında durmayı tercih ederek tüm gemileri yakmayı en baştan kabul eder. İnsanların birbirlerinin arkasından iş çevirmek, dedikodu yapmak gibi şeylerle neden zamanlarını harcadıklarını kesinlikle anlayamaz ve böyle şeylerle karşılaşınca küplere biner. Normal olduğunu düşündüğü şekilde aklından geçeni ve hissettiğini karşısındakine olduğu gibi söyler. İlişki yaşadığı kişinin her anlamda sonuna kadar dürüst olmasını bekler. Tabi her zaman bu beklentisinin karşılığını bulamayabilir. Hayat zaten yeterince zorken, insanların yalan dolan çelişkiler içerisinde yüzmelerine midesi kalkarak bakarken bir de partnerinden aynı şeyi gördü mü büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

27 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

27 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 27 Ocakta doğan kova kadını dış görünüme o kadar da çok önem vermez ancak insanın en azından biraz temiz olması gerektiğini düşünür. Her konuda aşırı derecede temizlik takıntısı olmasa da kişisel temizliğe önem verir. Planlı programlı olmaktan zevk alır; her buluşmaya erkenden gider ve buluşacağı kişinin de dakiklik konusunda aynı hassasiyetleri göstermesini bekler.

27 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

27 Ocakta doğan erkekler kova burcudur… 27 Ocakta doğan kova erkeği sanatla ilgilenmekten zevk alır. Bu uğurda ne kadar para harcadığının hesabını tutmak konusunda ise biraz umursamazdır, zira ilgilenmek istediği konuda en kaliteli malzemelere sahip olmak ister. Gerekirse aylarca para biriktirir. Biraz içine kapanık bir yapısı vardır, konuşmaktan da dinlemekten pek hoşlanmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.