28 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

9.654

28 Aralık 2021 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Terazi burcunda ilerliyor. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili beklentileriniz ön plana çıkabilir. Zaman zaman hedeflerinizden çıkmanıza neden olan konular karşınıza çıksa da beklentilerinizden vazgeçmemeye çalışmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte daha çok zaman geçirebilir, onların sorunlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

28 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 28 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, yaşamış olduğunuz her olayın ardından farklı bir niyet düşünmemelisiniz. Yanlış anlaşılabilecek olan durumları düşünerek,  kendinizi geriye çekmelisiniz.  Gün içerisinde iletişim kuracağınız kişilerle daha çok etkileşim yaşayabilir, tavırlarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. 

Boğa Burcu 28 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, çevrenizdeki insanların düşünceleri sizin için önemli olacak. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişimlere odaklanabilirsiniz. Huzursuzluk duyduğunuz konuları dile getirecek, buralarda değişimlere açık olacaksınız. İkili ilişkilerde ani sinirlenmeler ve öfke patlamaları ile karşılaşabilirsiniz. Kendi gücünüzün farkına varmalı, elinizden geldiğince yeni atılımlar içerisinde olmaya çalışmalısınız. 

İkizler Burcu 28 Aralık Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, fazlasıyla sabrettiğiniz bir konu üzerine olumlu bir gelişmeler yaşayabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacak ve hak ettiğiniz her ne varsa bunları görebileceksiniz. Aile içerisinde yaşanacak olan ufak sorunlar yüzünden kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. İlişkinizdeki problemleri halledecek ve partnerinizle aranızdaki buzları eriteceksiniz. 

Yengeç Burcu 28 Aralık Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, daha öncesinden ertelemek zorunda kaldığınız bir projenin başına geçebilir ve tam anlamıyla bitirme düşüncesi içerisinde olabilirsiniz. Atılımlarınız için oldukça uygun bir zamana adım atıyorsunuz. Yapacak olduğunuz işler hakkında olumlayıcı yorumlar alabilirsiniz. Duygusal anlamda yıprandığınızı hissettiğiniz bir konuyu hayatınızdan tamamen çıkarmak isteyeceksiniz. 

Aslan Burcu 28 Aralık Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, ailenizle ilgili konular ön plana çıkabilir ve gün içerisinde daha çok bu konularla uğraşabilirsiniz. Toplumsal olaylara sessiz kalmayacak, düşüncelerinizi elinizden geldiğince dile getirmeye çalışacaksınız. İş hayatınız ve ev hayatınızdaki dengeyi kurmak sizin için daha kolay olacak. 

Başak Burcu 28 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, ruhunuzu besleyecek ve yeni atılımlar yapabileceğiniz bir güne adım atıyorsunuz. Huzursuzluk hissettiğiniz konuları açık bir şekilde konuşmak isteyebilir, bunun üzerine farklı fikirler geliştirebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişiklikler var ise de bunları da halletmeye zaman bulabileceksiniz. 

Terazi Burcu 28 Aralık Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz karmaşıklık yüzünden kendinizi yalnız hissedeceğiniz bir durum ortaya çıkabilir. Duygusallıktan uzak durmalı, kafanızı karıştıran konuları güvendiğiniz insanlarla paylaşmalısınız. Aşk hayatınızda daha fazla gerilim istemediğiniz için partnerinizle aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olayların kuruntularını üzerinizden atmanız gerekebilir. 

Akrep Burcu 28 Aralık Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, iletişim anlamında problemler yaşayabilir ve gereksiz alınganlıklar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerde karşınıza çıkan olaylara ani kararlar ve tepkiler vermemeli, olayları zamana bırakmayı tercih etmelisiniz. Gün içerisinde duygusal davranmanıza neden olan birkaç durumla da karşılaşabilirsiniz. 

Yay Burcu 28 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, insanlara taleplerinizi ve beklentilerinizi söylemek için güzel bir güne adım atıyorsunuz. Hayatınızı manipülasyonlardan uzak tutmak isteyecek, kendi istekleriniz doğrultusunda bir yaşam biçimi benimseyeceksiniz. Karşınıza çıkan koşullara kolay adapte olabilmenin avantajlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatın yoğunluğu ve stresi yüzünden kendinize zaman ayıramadığınızı düşünebilirsiniz. 

Oğlak Burcu 28 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, sağlığınızla ilgili olumsuz ilerleyen koşulları ön planda tutmalı ve alacak olduğunuz kararlarda sağlığınızın da etkin olmasına önem vermelisiniz. İsteklerinize karşı çıkan ve hayat enerjinizi sömüren kişilerden uzaklaşmak isteyeceksiniz. İlişkilerinizde daha kararlı olabilir, geçmişte alınması gereken fakat ertelenen kararlar hakkında da ısrarcı olabilirsiniz.  

Kova Burcu 28 Aralık Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, parayla ilgili konular gündeminizde yer almaya başlayacak ve maddi açıdan almanız gereken kararları belirlemek isteyeceksiniz. Önceliklerinizi bilmek ve buna göre hareket etmek, size avantaj sağlayabilir. Takıntılı düşüncelerinizden vazgeçmeli, ikili ilişkilerde biraz daha esnek olmaya çalışmalısınız. 

Balık Burcu 28 Aralık Burç Yorumları

Balık burcu bugün, sizi duygusallığa iten ve mantığınızı devredışı bırakan konulardan a ve kişilerden gün içerisinde uzak durmak ruh sağlığınızı için doğru bir hareket olabilir. Samimiyetine güvenmediğiniz iş arkadaşları veya yakın çevrenizden kişilerle ilişkilerinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi olumlu şekilde kullanmaya çalışacaksınız. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.