28 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

15.802

28 Eylül 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: Ay, Kova burcuna geçiş yapıyor ve 19.28 tarihinde ise Balık buruna doğru ilerlemeye başlayacak. Maddi açıdan düşünmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir olabildiğince fazla harcama yapmamaya çalışmalısınız.

28 Eylül 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Son zamanlarda özel hayatınız sizi ara sıra çıkmaza sokuyor. Bu memnuniyetsizliği şimdilik dile getirmeseniz de ilerleyen zamanlarda başınızı ağrıtacağa benziyor. Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar bugün daha da verimli olacaktır. Yolculuk yapmak fikriniz aklınıza zaman zaman geliyor ancak parasal konularda iyileşmelisiniz.

Boğa Burcu 28 Eylül Yorumları

Bugün enerjisi yüksek bir gün. İş yaşantınızda sorunsuz bir gün sizi bekliyor sizi. Bugün işlerinizi kolaylıkla halledebilecek ve kendinize vakit ayırabileceksiniz. Bugün iş yerinizden erken ayrılmanız muhtemel. Ailenizin de partnerinizi onaylamasıyla aşka hayatınızda daha ciddi ve güzel adımlar atmaya başladınız Son zamanlarda aldığınız kilolar başınıza dert olmadan formda kalmanın yollarını bulmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugünlerde parasal konularda daha tutumlu olmayı öğrenmelisiniz aksi halde oldukça zorlanacaksınız. İşinizle ilgili yeni yatırımlar sizi geliştirecektir. Kendinize ve işinize yatırım yapmayı yeniden değerlendirmeye almalısınız. Özel hayatınızda ise rutine dur deme zamanı. Aşkınızı belli etmelisiniz elinizden fazlası gelmese de bu da önemli bir adım olacak sizin için. Bugünlerde sonbahar romantizmi için küçük bir tatil iyi gelebilir.

Yengeç Burcu Bugün

Bugün işinizle ilgili olumsuzlukları bir kenara bırakın. Güne pozitif başlamak birço gözden kaçırdığınız mutlulukları görmenizi sağlayabilir. Hayatın size bakmasını istediğiniz gibi siz de hayata bakın. Kazançlı çıkacaksınız. Aşk hayatınızda ise bazı şeyler eskiden güzel gelmese de şimdilerde sizi çokça hoşnut ediyor. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız sizi de partnerinizi de motive ediyor. Bazı engelleri kaldırırsanız hayatınızı daha kolay yaşayacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler sizi yeni kararlar almaya zorlayabilir. Ama bu süreçte sakin düşünmeli ve ani kararlardan uzak durmalısınız. Özel hayatınızda ise partnerinize küskün davranışlar içinde bulunuyorsunuz ancak bunu sürekli devam ettirirseniz sonunda bazı şeyler ciddi olarak algılanabilir. Üstelik bu davranışınız doğru kararlar almanıza da engel olabilir. Son günlerdeki zihin dağınıklığından kurtulmalısınız.

Başak Burcu 28 Eylül 2020

Bugünlerde aşk hayatınızda enerji kaybediyorsunuz. Her ne kadar bunun sebebini çevrenizde arasanız da, siz de asıl kaynağı biliyorsunuz. Açıktır ki bazı konuları aşk hayatınıza dahil ettiğiniz sürece enerji kaybetmeye devam edeceksiniz. Yerinden oynayan dengeleri yerine oturtmanın ötesinde, yeni kazançlara açık fırsatlar söz konusu olabilir. İş ortamınızın şartları, muhtemel kazançları görebilmenize elverişli değil.

Terazi Burcu Bugün

Bugünlerde ruhsal olarak bazı sorunlar yaşadığınız bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda ki bunalımlardan çıkmak sizin için hayli zor olacak. Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Sezgilerinize fazla güvenmeyin. İşinize odaklanmak size iyi gelebilir.

Akrep Burcu Günlük

Haftanın ilk gününden itibaren sıkıntılarınızı atacaksınız. Ancak işinizde çelişkili baktığınız bir konu daha uzun süre sizi düşündürmeye devam edecek. Bazen yerinde tahminler yapamıyorsunuz bu sizin için kayıp olarak sonuçlanıyor. Aşk hayatınızda ise yeni bir döneme giriyorsunuz hatta bu dönem sizde biraz emrivaki hissi uyandırıyor ki siz bu histen hiç hoşlanmazsınız. Ama biraz sabırlı olmalısınız. Sürprizli günlerin ahengine bırakın kendinizi.

Yay Burcu Bugün

Bugünlerde sizdeki değişikliğin partneriniz de farkında ve bunun için sizden bir açıklama bekliyor. Hatta sizde sağlam bir açıklama borçlusunuz partnerinize aksi halde aşk hayatınız riske girebilir. Planlarınızın gerçekleşmesi için zamana ve maddi desteğe ihtiyacınız var. İşyerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştürebilirsiniz. Yakınlarınıza karşı kırıcı olmamalı daha sakin davranmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Açıkçası bugün sizin gününüz değil. Kendinizi işlerinize tam anlamıyla veremeyeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız bazı problemler sizi işinizden soğutabilir ya da performans düşüklüğüne sebep olabilir. Bazı kararlar vermekte zorlanacaksınız. Özel hayatınızda ise bazı gelişmeler yaşayacaksınız ancak bu gelişmeleri olumlu anlamda yaşamak sizin elinizde bu aralar tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Göz sağlığınıza dikkat.

Kova Burcu 28 Eylül Günlük

Bugün işinizle ilgili tedirginlikleriniz artabilir. İşyerinizin teknik gelişmelerin gerisinde kalması sizi başka seçenekler aramaya itiyor. Maddi anlamda sarsılmamak için riskleri ortadan kaldırmalısınız. Aşk hayatınızda ise daha açık olmalısınız. Bu size eskisinden de iyi bir aşk ortamı hazırlayacak. Aynı meslekten arkadaşlarınıza danıştığınız bazı konularla ilgili, birkaç gün içinde yanıtlar alabileceksiniz.

Balık Burcu Bugün

Bugünler özel hayatınızdaki sorunlar iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Partneriniz ilk defa sizin isteklerinize kayıtsız kalıyor. Siz onunla birlikte zaman geçirmek istiyorsunuz ancak onun sizi reddetmesi sizi derinden etkiliyor. Özel yaşamınızdaki bu durum karşısında işinizde öfkeli ve agresif bir kişiliğe bürünüyorsunuz. Duygusal anlamda daha sakin olmalı ve bazı şeylere fevri tepkiler vermemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.