28 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları

17.039

28 Haziran Günlük Burç Yorumları; Ay Terazi burcuna ilerliyor, çevrenizdeki insanların daha fazla sizin yerinize karar vermesin göz yummayacaksınız. Önceliklerinizi belirleyecek ve onlara esas olanın kendi düşünceniz olduğunu aktarıcısınız.

28 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugün alacağınız kararlarda daha dikkatli olmalısınız. Bir süredir çözülmeyen ve artık içinden çıkılmaz hal alan finansal konular bugün yeniden gündeme gelebilir. Bu konuda bir fikir belirtir ya da karar alırken yakınlarınızı incitmemeye dikkat etmelisiniz. Ödemeler konusunda unutkanlıklar olabilir.

Boğa Burcu 28 Haziran

Bugünlerde söz verirken dikkatli olmalısınız. Güvendiğiniz bir arkadaşınız yüzünden finansal olarak zor durumda kalabilir kayıplar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise şanslı etkiler hakim, dargınlıklar sona erebilir ve aşk tüm ihtişamı ile hayatınızın merkezinde yer alabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün moralinizi yükseltecek enerjilerle dolu keyifli bir gün karşılıyor sizleri. Finansal konularda beklenmedik kazançlar söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise eşin yakınları ile fikir ayrılıkları yaşayabilir bunun öfkesini eşinize yansıtabilirsiniz. Daha ılımlı olmaya çalışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Bugün

Bugün yıllardır beklediğiniz ve istediğiniz çok değerli bir şeylere sahip olabilirsiniz. Bu bir ev ya da araba olabileceği gibi özel yaşamınızda sevdiğiniz insanla alacağınız özel kararı da olabilir. Özel hayatınızda ayrıca olumlu rüzgarlar esiyor.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Arkadaşlarınız sizin için çok değerli. Onlarla her şeyi konuşuyor ve paylaşıyorsunuz. Ancak bugün arkadaşlarınızla özel yaşamınız hakkında konuşmanız için uygun bir gün değil. Konuştuklarınız başınızı ağrıtabilir partnerinize yapılan yanlış aktarımlar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz.

Başak Burcu 28 Haziran

Uzun zamandır beklediğiniz konuk bugün size sürpriz yapabilir. Geçmişin tozları bugüne serpilmiş adeta. Konuşulmayanlar, söze dökülmeyenler için gün bugün. Bu arada sağlığınızı asla ihmal etmemelisiniz. Mide ile ilgili sorunlar olabilir.

Terazi Burcu Bugün

Bugün sizin için beklenmedik sürprizlerle dolu bir gün. Uzun zamandır beklediğiniz işinizi ilgilendiren bir konuda olumlu bir haber alabilirsiniz. Beklenmedik bir para gelebilir ve sizi mutlu edebilir. Gerek iş gerekse özel hayatınızda da sürprizlere hazır olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük

Nihayet tatil günü geldi. Yoğun bir haftanın ardından bugünü kendinize ayırın. Partnerinizin gergin halleri sizi üzebilir ama onu yumuşaklığınızla siz sakinleştirebilirsiniz. Aile ile ilgili geçmişteki konular bugün yeniden gündeme gelebilir. Çözüm için herkes sizi bekliyor.

Yay Burcu Bugün

Bugün yeni adımlar atmak için uygun bir gün. Arabanızı değiştirebilir ya da yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Arzularınız coşkuludur ve size hayır demek başkalarına zor gelir. Ayrıca aşkta olumlu enerjiler sizden yana iken karamsarlıktan sıyrılmaya bakın.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bugün tatil de olsa yatırımlarınız konusu önemli bir zamanınızı alacak. Ancak özellikle bugün finansal konularda çok dikkatli olmalı ve yatırımlar yapmamalısınız. Özel hayatınızda ise, partnerinizi başkalarının yaptığı hatalardan dolayı sorumlu tutmamalısınız.

Kova Burcu 28 Haziran 2020

Bugün duygusal dünyanızda bir süredir devam eden dalgalanmanın üzüntüsü ile güne başlayacaksınız. Ancak, atacağınız bir tek adımla, partnerinizle birlikte karşılıklı öz veri ile hatalarınızı anlayacak ve ilişkinizde huzur ve güveni en yüce hali ile yakalayacaksınız.

Balık Burcu Bugün

Bugün uzaklardan gelen bir haber hem sizi hem de ailenizi yakından ilgilendiriyor. Bu haber hepinizi derinden üzecektir. Gününüzü ailenizin yanında geçirmeli ve dayanışma ile yan yana durmalısınız. Finansal konular artık kırmızı alarm veriyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.