28 Kasım Hangi Burç

738

Değişime ve gelişime açıksın. Negatif insanları hayatında barındırmazsın. Duygularının ve ne istediğinin farkındasındır. Mütevazi yapın çevrende çok sevilmene nedendir. Yeteneklerin muazzam ve sezgilerin güçlüdür.

28 Kasım Hangi Burç

28 Kasım Hangi Burç ? 28 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 28 Kasımda doğan yay insanı negatif düşünceli insanlardan hiç hazzetmez. Çevresinde bulunacak kişileri kendi gibi pozitif, neşeli ve yapıcı insanlar arasından seçer. Her şeyden öte kararsızlıklar denizinde süzülmek onun işi değildir, ne istediğini bilir. Eski kafalı biri değildir, yenilikleri takip etmekten ve çağa ayak uydurmaktan hoşlanır. Kendini geliştirmenin önemini çok erken yaşlarında kavramıştır. Küçük sorunları bir anda atla deve yapmak gibi huyları yoktur, zaten yapısal olarak sakin ve sevecendir. Herkesin kendince sıkıntıları olduğunun da farkındadır, dolayısıyla çevresindekilerin üzerine gitmekten hoşlanmaz. O kadar tatlı bir mütevazılığı vardır ki onun kalbinin sıcaklığına kimsecikler karşı koyamaz. İçten halleri onunla ilk kez tanışan insanların bile dikkatini çeker ve kendine hayran bıraktırır. Yetenekli ve beceriklidir, yapmaya başladığı şeyi sanat eserine dönüştürmesi çok olasıdır. Hisleri kuvvetlidir, sezgilerine çok güvenir ve genelde sezgileri onu doğruyola yönlendirir.

28 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

28 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 28 Kasımda doğan yay kadını hayat dolu bir neşe topudur. Kendi kendine bile olsa keyiflenecek ve boş vaktini değerlendirecek bir uğraşı illa ki bulur. Bu yüzden can sıkıntısıyla boş boş oturduğu bir halini göremezsiniz. Elbette dinlenmeye de vakit ayırır ancak onun dinlenme algısı genellikle en sevdiği şarkılar çalarken elinde bir bardak bitki çayıyla evin içinde yine bir şeylerle uğraşmak şeklindedir.

28 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

28 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 28 Kasımda doğan yay erkeği sevildiğini hissetmek ister. Bunu tabi ki herkes ister ancak onun sanki biraz bunu hissetmeye açlığı var gibidir. Aslında genel olarak çevresinde sevilen biri olmasına karşın partnerinden bunu daha yoğun görmek ister. Romantik bir kişiliği vardır, sevimli tavırlarıyla partnerinin kalbini bir kere çalmış olmak yetmez ona.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.