Kadınlar Duysun

28 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

24.03.2021
9.179

28 Mart 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Terazi burcunda ilerliyor ve saat 21.47’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Olumlu bir enerji hakim olacak. Başarısız olarak gördüğünüz bir durum varsa bunun tam tersini yaşayacaksınız.

28 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Ailevi sorunlarla olan meşguliyeniz diğer işlerinizi aksamasına yol açıyor. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak ama insanlara hemen güvenmemekte sizin için fayda var.

Boğa Burcu 28 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün telaşlı bir gün sizin için. Akşam saatlerinde katılacağınız bir buluşmanın heyecanı ve hazırlıkları tüm gününüzü alabilir. Gün içinde küçük kazalar yaşanabilir dikkat. Parasal konularda ise son zamanlarda artan harcamalarınız nedeniyle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz daha planlı olmak gerekebilir.

İkizler Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Maddi konularda yaşayacağınız sorunlar aile içi tartışmalara yol açabilir. Bu durum beklemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalmanıza yol açabilir. Sakin olmak ve konuşmak sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. gerektiğini de bilmelisiniz.

Yengeç Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki bazı sorunlar sizin canınızı sıkabilir, partnerinizin yolları ayırma durumuna gelebilirsiniz. Olayların etkisini verdiği bu durum ne kadar sizi bunaltsada adım atmaktan vazgeçmeyin, sorunların üzerine yürüyün. Karanlığın ardından güneşin doğması yakındır.

Aslan Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde duygusal açıdan zirvedesiniz. Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda ise her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Ödemeler konusunda hala bir düzen tutturamadınız, dikkat tehlike çanları çalıyor.

Başak Burcu 28 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Son zamanlarda özellikle aile içi yaşanan tartışmalar nedeniyle kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ama unutmayın her gecenin mutlak bir sabahı var. Bugün o sabahlardan biri. Hayata yeniden kaldığınız yerden devam etmeli ve sevdiğiniz konulara ilginizi vermelisiniz. Geçmişte kalan konularla tekrar ilgileneceğiniz zamanlar olacak nasılsa.

Terazi Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Çevrenizde sizi huzursuz eden kişileri yargılamadan sınamak istiyorsunuz. İş birliği içinde olmanız gereken kişileri seçmek en doğal hakkınız.

Akrep Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Bugün endişe duyduğunuz finansal konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınızla ilgili konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Yapacağınız sözleşmeler sizi bağlayabilir. Güçlü kişilerden aldığınız destekler nedeniyle yorulabilirsiniz. Borç ve alacak konuları gündeme gelebilir. Rutin işlerinizi toparlamak daha iyi bir fikir olabilir. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

Yay Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Çevrenizde gelişen olayların iç yüzünü kolay bir şekilde görüyor fakat yorum yapmaktan çekiniyorsunuz. Öte yandan enerjiniz ve yapıcı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz ve arkadaşlarınıza yardımcı olacaksınız. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz.

Oğlak Burcu 28 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün ruhsal enerjiniz oldukça yüksek. Sabah saatlerinde birlikte çalıştığınız insanlara yardım ederek insanların size olan düşüncelerini etkileyebilir ve sizi daha iyi tanımalarını sağlayabilirsiniz. Siz hesapsız yapmış olsanız da bu sizin işinizdeki pozisyonunuzu olumlu yönde değiştirecektir. Bugünlerde beklediğiniz haber geç de olsa gelecek ve maddi olarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

Kova Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Bugün endişe duyduğunuz konular daha fazla gündeme gelebilir. Ortaklı para konularında sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Yabancılarla iletişiminize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Birlikte çalıştığınız insanlarla sıkıntılar çıkabilir. İşleriniz engellere takılabilir. Finansal konulara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bağlayıcı koşullar oluşabilir.

Balık Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde sevdiğiniz insanlara program yapabilirsiniz. Gün içindeki değişiklikler yeni kararlar almanıza neden olabilir. Çocuklarınızın yaptığı aktiviteler ilgili işler çıkabilir. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.