28 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

8.936

28 Mart 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor. Venüs ve Satürn Kova burcunda kavuşum içerisinde olacak. Duygusal anlamda kendinizi boşlukta hissedeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Geçmişinizde yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Hayatınızda açıklanması gereken durumlar varsa bunları aşmaya çalışacaksınız.

28 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Sevdiklerinizle olan ilişkiniz önemli bir seviyede ilerliyor, ancak siz daha rasyonel davranıyorsunuz. Bu günlerde verimli çalışıyorsun. Minnettarlığın yakın. Finansal kaynaklarınızı kestiğiniz için başınız büyük belada. Arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve durumunuzu iyileştirmek için bazı adımlar atın.

Boğa Burcu 28 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Kendi duygusal gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Sezgilerinizin, içsesinizin ve psişik yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz.

İkizler Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Son zamanlarda kendinizi ihmal ediyorsunuz. Toparlanıp kendi isteklerinize kulak vermenin zamanı geldi. Yakın bir arkadaşınız sayesinde birisi ile tanışacaksınız. Bu kişi sizin önünüze fırsatlar sunacak. Eğitim veya iş hayatınızda yolunda gitmeyen bazı durumlar olabilir. Aile dostunuzdan birisi ile küçük bir tartışmaya girebilirsiniz. Sakin kalıp empati yapmanız sizin için en hayırlısı olacaktır. Parasal anlamda sıkıntı yaşamamak için tutumlu davranın.

Yengeç Burcu 28 Mart Burç Yorumları

İş yaşamınızdaki sorunlar devam ediyor. Bugün işinizle ilgili tartışmalar ani sağlık sorunlarına neden olabilir. Dikkatli olun ve hiç bir şeyin sizi sağlığınızdan edecek kadar etkili olmasına izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise sağduyu her iki taraf içinde fayda sağlayacaktır. Parasal konularda dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Uzun zamandır sürekli engellerle karşılaştığınız bir işiniz bugün sizin etkiniz olmaksızın lehinize gelişebilir. Bunun size maddi katkısı ise tahmininizden daha yüksek olacaktır. Yeni planlar yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Özel yaşamınız da ise birlikte olduğunuz insanın duygularına samimiyetine güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Başak Burcu 28 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün özellikle maddi konularda oldukça dikkatli olmalısınız. Gelirleriniz deki artış bazı arkadaşlarınızın iştahını kabartabilir dikkatli davranın. Ayrıca bugünlerde hayır demeyi öğrenmenizde fayda var. Özel yaşamınızda ise bugün hiç kimsenin etkisi altında kalmadan hareket edin ve size kimsenin öfkelendirmesine izin vermeyin.

Terazi Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Psikolojik olarak zorlanmaya, kronik rahatsızlıkların yeniden nüks etmesine, belli bir konuya ve kişiye kafanıza takmaya, mali anlamda kriz durumlarına işaret etmekte. Bu hafta aslında biraz daha hayatı anlamaya, inançlara, felsefeye yönelik konular okumak, araştırmak için gayet güzel bir hafta. Olası çıkacağınız seyahatlerde biletinize, bavulunuza falanda dikkat edin, başkası ile karışmasın

Akrep Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Aşk yaşantınız hareket kazanıyor. Aşkta farklı olduğunuzu hiç kimseye anlatamıyorsunuz. Özgürlük ve dostluk duygularınızın her şeyin önüne geçtiğini kimse bilmiyor ve gereksiz bir şekilde tepki alıyorsunuz. Aşkı algılama biçiminiz öylesine farklı ki, sizi anlamakta zorlanıyorlar. Sevdiklerinize ikilem yaşatıyorsunuz.

Yay Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Yardımseverliğiniz herkesin takdirini topluyor ancak önümüzdeki günlerde maddi açıdan bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza şimdiden dikkat etseniz iyi olur. Bugün dikkatiniz dağınık küçük kazalar yaşabilirsiniz. Günün sonunda sizi bekleyen sürpriz tüm yorgunluğunuzu alacak. Ancak mesafeli tavrınız partnerinizi kaygılandırıyor, bilesiniz.

Oğlak Burcu 28 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Maddi konularla iligli problemlerinizin bir bölümünü bügün alacağınız bir haberle halledeceksiniz. Ailenizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. İlk adımı sizin atmanız sorunun büyümeden yatışmasına yol açacaktır.

Kova Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Aşk konusunda güvensizlik durumundan kurtulmuş gibi görünüyorsunuz ancak yine de tedbirli davranacaksınız ve bunun önemli dönüşlerini alacaksınız. Aklınızda var olan bazı sorular var bunun cevabını yakın zamanda alacaksınız, ancak bu durum sizin için ne getirir bunun zaman gösterir. Sağlıklı yaşam konusunda pek hassas değilsiniz ancak bu durum sizin hayatınız için önem teşkil ediyor, daha sağlıklı yaşamaya özen göstermelisiniz.

Balık Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Bugün çevresel koşulların olumlu etkileri sizden yana.Mantıklı ilişkiler içindesiniz.Yaşamınızla ilgili sabit kararlar vermek istiyor ve yaratıcı yönlerinizin kabul görmesi için gerekli alt yapıyı kurmak istiyorsunuz. Akıllıca yaptığınız anlaşmalar ses getirecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.