28 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

12.290

28 Mart 2023 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, İkizler burcunda ilerliyor ve saat 13.22’de Yengeç burcuna geçiş yapacak. 09.50’de Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşum içerisinde olacak. Geçmiş sorunlar tekrar ön plana çıkmaya başlayabilir. Sürekli önünüze gelen bu olumsuzlukları kesin olarak geride bırakma yolunda ilerleyeceksiniz. İkili ilişkilerde yüzleşmeniz gereken birkaç durum sizinle olabilir.

28 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Ayın son gününde, gereğinden fazla hızlı düşünerek hareket edebilirsiniz ki bu da istenmeyen sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Önceliklerinizi doğru belirlemeniz gereken bir süreçtesiniz. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelebileceğinizi de iyi biliyorsunuz. Kendinize güvenmeniz gereken bir gün.

Boğa Burcu 28 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Enerjinizden dilediğiniz gibi yarar sağlamak isteyeceksiniz. Bakış açınızdaki değişimden de doğru anlamda yarar sağlama şansınız var. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olursa olsun, siz kendinize inandığınız ve güvendiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamanız gerekiyor.

İkizler Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Ikili ilişkilerde her şeyin daha karmaşık olma ihtimali var. Etkin adımlar atmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Karmaşıklığın üstesinden gelebileceksiniz ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız da gerekebilir. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz.

Yengeç Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuzdan gelen teklif sizi heyecanlandırabilir. Herkes hata yapabilir unutmayın yeter ki özür dilemesini bilsin. Akşam saatlerinde anlamlı bir buluşma yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrolleri yaptırmanızda fayda var aksi takdirde tatiliniz zehir olabilir.

Aslan Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Ay, ortaklık konusunda daha titiz davranmanızı öneriyor. İş temponuzun şartları bir hayli ağır. Üstelik oldukça titiz davranıyor ve hiç kimseye güvenemiyorsunuz. Bu gün, dostlarınızla farklı bir konuda fikir alış verişi içinde olacaksınız. Seyahat planlarınızı uygulamak için uygun bir gün. Sürprizlere açık olun.

Başak Burcu 28 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Uzun süredir ertelediğiniz ve yapmadığınız şeyleri artık yapma zamanı. Bu işiniz için geçerli olduğu kadar özel hayatınızda aslında sizin gergin hallerinizin yarattığı sorunlar için de geçerli. Partnerinizle konuşarak başlayabilirsiniz. Beklediğiniz para gecikebilir özellikle ödeme dengenizi gözden geçirmelisiniz, sizi üzecek gelişmeler olabilir.

Terazi Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Birbirinden farklı enerjiler alıyorsunuz ve bu da tam olarak ne yapmanız gerektiğine karar veremeyeceğiniz anlamına geliyor. Olumsuzlukların son bulması için elinizden geleni yapmaya çalışın. Belirsizlikleri ortadan kaldırmanız gerekmekte.

Akrep Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Yaşamsal konularda var olan sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkması için ne gerekiyorsa onu yapmanız gerekmekte. Kafanızın içindeki olumsuzlukları çözümlemek isterken zorluk yaşayabileceğinizi de unutmamalısınız. Biraz olsun kendinizi dinlemeye zaman ayırmanız gerekmekte. Odaklanamadığınız takdirde daha fazla sorun yaşanabilir.

Yay Burcu 28 Mart Günlük Burç Yorumları

Ayın ikinci gününde, kendinizi dış dünyada ifade ederken biraz daha rahat davranmaya başlıyorsunuz. Var olan problemlerin üstesinden gelmekte zorlanmayacağınız bir süreçtesiniz. İçinde bulunduğunuz durum ne kadar karmaşık olursa olsun, istediğiniz takdirde üstesinden gelebileceğinizi de unutmamalısınız. Çare arayışlarınıza da olumlu cevap alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Fikirleriniz değişim gösterse de doğru adımlar atabileceksiniz.

Oğlak Burcu 28 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları

Yabancılarla ilgili konularda sonlar olabilir. Yeni ufuklara açılmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla geziler planlayabilirsiniz. Öğlen saatlerinde daha duygusal hissedebilirsiniz.

Kova Burcu 28 Mart Günlük Burçlar

Bugün evle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Evinizle ilgili değişikler yapmak için uygun bir değil. Hayal ettiğiniz şeyleri somut hale getirmekte zorlanabilirsiniz. Ailenizle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Bazı konularda duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli koşullar var. Aşk tazeleyebilirsiniz.

Balık Burcu 28 Mart Burç Yorumları

Zihinsel aktivite açısından gayet olumlu enerjiler alıyorsunuz. Güne giriş yaparken, mantığınızın ve aklınızın aktif bir şekilde ortada olacağını da bilmelisiniz. Çevrenizde bulunan insanlar arasında popülerliğiniz artış gösterebilir. Sözel iletişimlerden yana da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Dili etkin bir şekilde kullanma şansınız var. Ayrıca, yeni girişimlerden yana da istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.