28 Ocak Hangi Burç

28 Ocak Hangi Burç

28 Ocak Hangi Burç ? 28 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 28 Ocakta doğan kova insanının yaradılışında bir şans vardır; sanki gerçekten özene bezene yaratılmış, neredeyse tüm üstün özellikler ona itinayla eklendikten sonra doğmuş gibidir. İnsanlar ona gıpta ederek ve hatta kıskanarak bakarlar, en önemlisi de saygı duyarlar. Çünkü tüm iyi özelliklerinin yanı sıra bir de lider ruhludur. Ortaklaşa yapılması gereken ancak herkesin savsakladığı işlerin başına o geçtiğinde insanlar onun verdiği komutlara ister istemez uymak zorunda hissederler kendilerini, sanki gizlediği sihirli bir değneği varmış da insanlara değdirip şöyle bir silkinmelerini sağlıyormuş gibi. Bakışları bile yeterlidir birini etkilemek için ve bu durum onun için o kadar sıradan ve olağan bir şeydir ki etkileyici biri olmak ya da bulunduğu ortamda insanların sözünü dinlediği ve gözlerini ondan alamadığı biri olmak için hiçbir çaba sarf etmesi gerekmez.

28 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

28 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 28 Ocakta doğan kova kadını entelektüel yapısı ve ortalığı kırıp geçiren esprileri ile kapısında köle olmaya hazır onlarca taliplisini peşinde sürükleyen o muazzam kişidir. Oysa onun öyle büyük hırsları yoktur; hayattan tek dileği normal, sıradan bir insan gibi yaşayıp gidebilmektir. Fakat bazı insanlar sıradan olamayacak kadar zekidir ve dünya belki de onlara henüz hazır değildir.

28 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

28 Ocakta doğan erkekler kova burcudur…. 28 Ocakta doğan kova erkeği kendi işini kendi yapmak konusunda kimselere muhtaç değildir. Ev arkadaşı ya da partnerine iş yaptırmak şöyle dursun iş bölümünü bile düşünmeyebilir. Çalışmayı sever, güzel yemekler yapıp yemeyi daha çok sever. Hele arkadaşlarıyla bir araya gelip sohbetler ve beyin fırtınaları yapmak en büyük keyfidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.