28 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

8.299

28 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Aslan burcunda ilerliyor. 28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 28 Temmuz Jüpiter, retro hareketine başlayacak. Kendi sınırlarınızı belirleyecek, bu sınırı kimsenin işgal etmesini istemeyeceksiniz. Özgürlüğünüzün bittiğini yada kısıtlandığını düşünüyorsanız da bu durumları değiştirmeye çalışacaksınız.

28 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Kendinizi fazlasıyla yorgun hissedeceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle yapacağınız planlar sizi rahatlatabilir. Özel hayatınızda partneriniz sizin fikirlerinize ihtiyaç duyuyor olabilir. Bugüne kadar sessizliğinizi koruduğunuz bu konuda artık bir şeyler söylemenin zamanı gelmiş olabilir.

Boğa Burcu 28 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

İş ilişkilerinizde bazen istenmeyen durumlara düşebilir ve hatta bazen dışlandığınızı düşünebilirsiniz. Gergin günler geçirdin, ama onu geride bırakmayı öğrenmelisin, yoksa duygusal olarak kurtarmanın o kadar da iyi olmadığını biliyorsun. Parasal konularda sizi bekleyenlere bir süre hayır demekte fayda var.

İkizler Burcu 28 Temmuz Günlük Burçlar

Duygularınızı sevgilinize söylemekte bu sıralar çekingen davranıyorsunuz ancak onu şımartmamayı düşünürken ondan faza uzaklaşıp kaybetmeyi göze alıyorsunuz. Aklınız on da ancak bunu sıklıkla olmasa da ara sıra belli etmelisiniz. İşlerinizin büyük kısmını hallettiniz ancak daha hızlı davranıp daha fazla şey yapabilirsiniz. Maddi konulada uzun vadeli planlarınız var ve bunları gerçekleştirmek için biraz zamana ihtiyacınz var.

Yengeç Burcu 28 Temmuz Burç Yorumları

Gücünüzü mantıklı davranışlarınızdan alıyorsunuz. Olaylara keskin bir bakış açısı getirirken, sizi tenkit edenlere karşı savunma mekanizmanız hazır. Bugün, arkadaşlarınızın davranış biçimlerini yargılamanız, size yeni bir performans sağlayacak. Onların görüşlerini, önemli bir şekilde etkiliyor ve yönlerini değiştiriyorsunuz.

Aslan Burcu 28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Çalışma hayatında sizi zorlayan konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmazlıklar olabilir. Sorumluluklarınız artabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sağlığınız önem kazanabilir. Gündeminizdeki konularla ilgili gelecek planlamaları yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde tamamlanmalar olabilir.

Başak Burcu 28 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Şimdilerde iç huzuru bulmak için hayatınızda biraz dinlenmek ve duygusal sıkıntılardan bir süre ara vermek düşüncesine dönüyorsunuz. İş nedeniyle şehirden ayrılmak mümkün olabilir. Bu, siz ve eşiniz arasında sorunlar yaratabilir. Partnerinizin onu sevdiğinizi bilmesine izin vermelisiniz, aksi takdirde gelecekte pişman olabilirsiniz.

Terazi Burcu 28 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün dengesiz ve inişli çıkışlı bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Hem depresif hem de enerjik olabiliyorsunuz. Bu yüzden yapacağınız şeyleri önceden düşünüp mantık süzgecinden geçirdikten sonra harekete geçmelisiniz. Bugünlerde size en iyi gelecek olan şey sanat. Kendinize vakit ayırın.

Akrep Burcu 28 Temmuz Burç Yorumları

Çevrenizdeki gereksiz iletişimler sizi fazlasıyla bunaltıyor. İnsanların bitmek bilmeyen problemleriyle fazlasıyla yorulmuş durumdasınız. Artık kendinizi çekip hayatınıza odaklanmalısınız. Özel hayatınız da bu durumdan fazlasıyla etkileniyor. Enerjinizin sürekli düşmesi partnerinizde belirsizlik yaratıyor. Stres ise sağlığınızın en büyük düşmanı.

Yay Burcu 28 Temmuz Günlük Burç Yorumları

İş ve sosyal hayatı aynı yoğunlukta yaşamayı başaran nadir insanlardansınız. Bu kadar hızlı yaşamak bir süre sonra sizi yorabilir. Ailenize karşı son zamanlarda fazlasıyla ilgisizsiniz, beraber vakit geçirip gönüllerini almanız ilişkileriniz açısından sağlıklı olacaktır. Özel hayatınız bir süredir rayında ilerliyor, partnerinize karşı anlayışlı tavırlarınız ilişkinizi güzel noktalara taşıyor.

Oğlak Burcu 28 Temmuz 2022 Günlük Burç Yorumları

Partnerinizin fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Bugün, işinizle ilgili önemli açılımların size sağlayacağı avantajları takip etmelisiniz. Yapacağınız kısa yollardan alacağınız olumlu haberler, moralinizin düzelmesine neden olurken, kafanızda yeni oluşumlara neden olacak. Sezgilerinizin gücünü rahat bir şekilde kullanmalısınız.

Kova Burcu 28 Temmuz Günlük Burçlar

Bugün yakın çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalarda sıkışıklıklar olabilir. Gün içinde dalgın olabilirsiniz. Yabancılarla ilişkilerde mücadele gerektiren konular olabilir. Ruhsal çatışmalardan uzak durun. Çalışma hayatınızda üstlerinizden destek alabilirsiniz. Başkalarıyla birlikte plan yapabilirsiniz.

Balık Burcu 28 Temmuz Burç Yorumları

Sosyal ilişkilerinizde güzel ve akıcı konuşmalarınızla dikkat çekecek ve bulunduğunuz ortamlarda farklı düşüncelerin etkisi altında kalacaksınız. Duygusal konularda ketum davranmayı tercih edebilirsiniz. Bugün içsel sevinciniz oldukça yüksek gelişiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.