29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

8.447

29 Ağustos 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Başak burcunda ilerliyor ve saat 12.45’de Terazi burcuna geçiş yapacak. Düşüncelerinizle baş başa kalmak sizin içinizi bunlatabilir. Yapacak olduğunuz yenilikler varsa eğer bunları biran önce gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Üzerinize düşen sorumluluklar yüzünden kendinizi gün içerisinde yorgun hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde kaçan taraf olmaktan vazgeçeceksiniz.

29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 29 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Yeni tanıştığınız arkadaşınızla aranız çok iyi ve ilişkiniz sevgili olmaya doğru hızlı adımlarla ilerliyor. Mutlusunuz ve hiç bozulmasın istiyorsunuz. Kaybetmemenizin yolu hislerinize güvenip ona da yansıtmak ve güvenmekten geçiyor.

Boğa Burcu 29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün çalışma hayatınızda olgunlaştırmak istediğiniz işler için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Parasal konularda başkalarından fikir alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Duygusal olarak sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde yetenekli olduğunuz konulara yönelmek sizi rahatlatabilir.

İkizler Burcu 29 Ağustos Günlük Burçlar

Varolan işlerinizi tamamlamadan yeni girişimlere girmeniz konusunda aceleci davranmamanızda fayda var. İşlerinizi tamamlamadan yeni bir iş içine girmeniz birçok riski beraberinde getirebileceği gibi hali hazırda olan işlerinizin bozulmasına da sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise beraberliğinizde gerçek anlamda aradığınız huzuru bulamadığınız zamanlardasınız. Huzursuz ruh haliniz sağlık problemlerine neden olabilir.

Yengeç Burcu 29 Ağustos Burç Yorumları

Artık işinizle ilgili kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Beklediğiniz başarıyı elde ediyorsunuz hatta üstünüz tarafından hem seviliyor hem de takdir ediliyorsunuz. Ayrıca bugün maddi durumunuzu rahatlatabilecek önemli bir gelir kapısı açılabilir. Doğru karar verirseniz uzun süre rahatlamanız mümkün. Aşka dairse şans hep sizden yana.

Aslan Burcu 29 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde ruhsal olarak bazı sorunlar yaşadığınız bir dönemdesiniz. Aşk hayatınızda ki bunalımlardan çıkmak sizin için hayli zor olacak. Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Sezgilerinize fazla güvenmeyin. İşinize odaklanmak size iyi gelebilir.

Başak Burcu 29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Son zamanlardaki kontrolsüz harcamalarınız sorun yaratmaya başlıyor. Bugünlerde kapınız çalabilir, dikkat. Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Aşk yaşamınızda uzun vadede değişiklikler yapmak için, bugünden düşünmeye başlamayın.

Terazi Burcu 29 Ağustos Günlük Burçlar

Bugün iş hayatınızda sizi yakından ilgilendiren kanularda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Dostlarınızın desteğini alacak ve meslek yaşamınızda size büyük fayda kazandırabilecek bir işe cesaretle adım atabileceksiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu sağlığınız, Aşırı yorgunluğa bağlı kas ağrıları gün boyu kendini hissettirerek dinlenmenizin şart olduğunu size hatırlatabilir.

Akrep Burcu 29 Ağustos Burç Yorumları

Yaşamınızla ilgili olumlu çıkış yapmak üzeresiniz. Mesleki başarılarınızı arttırma çabası içinde olmanız, herkesin dikkatini çekiyor. Bugün, görüştüğünüz kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakmanız, sizi her anlamda mutlu edecek. Uzun süredir beklediğiniz güven duygusuna artık kavuşuyor olmanız, başarınızın daha da artmasına neden olacak.

Yay Burcu 29 Ağustos Günlük Burç Yorumları

İnsanların gayri ciddi ve işgüzar tavırları sizi etkiliyor. Haksızlığa uğradığınız düşüncesiyle hırsınızın esiri olarak büyük yanılgılar içine düşebilirsiniz. Dikkatli davranın. Özellikle işinizle ilgili konularda egonuzu kontrol altına almalı çevrenizde sizi yanlış yönlendiren hemen her konuda haklı olduğunuzu söyleyen kişilerin sözlerine itibar ederek hareket etmemelisiniz.

Oğlak Burcu 29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün aile ve özel yaşamınızda yaşanacak gelişmelerden fazlasıyla etkilenebilir ve güne ruhsal olarak yorgun başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan sizden farklı düşünen kişilerle aranızda, ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Mümkünse sakin ve hoşgörülü davranmaya çalışırsanız; huzurunuz kaçmamış olur. Bugünlerde sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

Kova Burcu 29 Ağustos Günlük Burçlar

İlişkinizde duygusal bir tutuma sahip olacaksınız ve bu sadece diğer tarafta işe yarayacak. Bazı insanlarla kurduğunuz iletişim sizi hayatınızın herhangi bir alanında ilerletecektir. Özellikle burcun ilk on gününde doğanlar için ilginç bir dönem. Meydana gelen olaylar hayata ve olaylara bakış açınızı değiştirir. Eski değerleriniz değişiyor.

Balık Burcu 29 Ağustos Burç Yorumları

Stres can dostunuz oldu son günlerde. İş, para yetmezmiş gibi bir de aşk. En azından aşk hayatınızdaki karamsarlıktan kurtulmak istiyorsanız içinizden gelen ses size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır. Önümüzdeki günler içinde, sinirlerinizi zorlayan birtakım karmaşık ilişkiler içinden paralı çıkabilirsiniz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekiyor. Sağlam adımlarla yürüyorsunuz. Ailenize de zaman ayırmalısınız, onlar sizin ziyaretlerinizden hoşnut oluyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.