Kadınlar Duysun

29 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

27.12.2021
8.928

29 Aralık 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları; Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Ay, Terazi burcunda ilerliyor. Aşk hayatınızdaki olumlu süreçler karşınıza çıkabilir. Kariyerinizde yapacak olduğunuz değişiklikler partnerinizin dikkatini çekecek ve sizi bu konuda desteklediğini sonuna kadar hissedeceksiniz. Başarılarınızın göz ardı edilmesine tahammül edemeyebilir bu yüzden üstlerle bir takım sorunlar içerisine girebilirsiniz.

29 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Yerine getirilmesi gereken işlerde zaman zaman aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi olumsuz düşüncelere itmemeli, olabildiğince kendinize güvenmeli ve sorumluluklarınızın üzerine durmalısınız. İçsel olarak yaşamış olduğunuz karmaşık duygular yüzünden ruhsal açıdan kararsızlık karşınıza çıkabilir. 

Boğa Burcu 29 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Duygularınızı harekete geçiren ve enerjinizin yüksek olmasını sağlayan konularla gün içerisinde karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların düşüncelerini benimseyecek ve fazlasıyla empati kurabileceksiniz. Güvenmediğiniz kişilerle ilişkilerinizi sonlandırma kararı da alabilirsiniz. 

İkizler Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Evinizin içerisinde veya iş hayatınızda düzenlenmesi gereken kısımları görmezlikten gelmek istemeyeceksiniz. İnce detaylara takılabilir ve işleri yetiştirmek için ekstra çaba sarf edebilirsiniz. Akrabalarla aranızdaki problemin gereksiz konuşmalardan kaynaklı olduğunun farkına varacaksınız.

Yengeç Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Sizi derinden etkileyen ve güveninizi sarsan konulardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Önceliklerinizi belirlemeli ve bu doğrultuda ilerlemeye çalışmalısınız. Ailenize olan saygınız yanlış kararlar almanızı engelleyecektir. Uzun zamandan beri birlikte olmak istediğiniz bir kişiye açılma kararı alabilirsiniz. 

Aslan Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. İş hayatınızda yapacak olduğunuz yenilikler veya daha öncesinden yapmış olduğunuz yenilikler sayesinde kendinizi motive edebileceksiniz. Yeniliklere açık olacak ve çevrenizdeki insanları da bu düşüncelere ikna etmeye çalışacaksınız. Kargaşa oluşturan ortamlardan uzak durmak isteyebilir, çevrenizde yaşanan gerginliklere karşı sessiz kalabilirsiniz.

Başak Burcu 29 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. İşinizle ilgili değiştirmeyi hedeflediğiniz bir durum gündeminize gelebilir. İkili ilişkileri ön planda tutacak, yeni tanıyacak olduğunuz insanlardan bilgi edinmeye çalışacaksınız. Hedefleri belirlemeniz sizi ileriye taşıyacak olan etkenlerden bir tanesi olacaktır. Biraz daha sabırlı olmalı ve kendinize güvenmelisiniz.

Terazi Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Para ile ilgili konularda değişkenlikler söz konusu olabilir. Yapmış olduğunuz araştırmaların aslında bu şekilde olmadığını fark edebilirsiniz. Zihninizi aktifleştirecek olan faaliyetlerde bulabilir, farklı etkinlikler içerisine dahil olabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle iletişiminiz güçlenecek ve kendinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Akrep Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Yakın çevrenizle kuracak olduğunuz iletişim olumlu olayları karşınıza çıkarabilir. Dostlarınıza güvenecek ve birlikte kararlar alıp uygulamaya çalışacaksınız. Aranızın bozuk olduğunu düşündüğünüz bir arkadaşınızla konuşmak isteyebilir ve problemleri halletme yolunda ilerleyebilirsiniz. 

Yay Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşündüğünüz konular üzerine daha çok yoğunlaşmanız gerekebilir. Alışkanlıklarından vazgeçmek zor olsa da gün içerisinde alışkanlıklara geride bırakmanın size iyi geldiğini anlayacaksınız. Yaşadığınız olaylar doğrultusunda kendinizi sürekli eleştirmemeli, biraz daha zamana ayak uydurmaya çalışmanın doğru olduğuna inanmalısınız. 

Oğlak Burcu 29 Aralık 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Bilinçaltınızda yatan endişe ve kaygılardan dolayı gün içerisinde moraliniz düşebilir. Geçmişte elde etmiş olduğunuz başarılara odaklanmalı ve kendinize olan inancınızı geri getirmeye çalışmalısınız. Maddi anlamda yıprandığınızı düşündüğünüz bir konu üzerine de yeni kararlar alabilirsiniz. 

Kova Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, Jüpiter, Balık burcunda geçiş yapacak. Geleceğinizle ilgili yeni kararlar alırken çevrenizin de bu kararlar üzerine ne kadar etkili olup olmadığını düşüneceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekebilir ve ilişkiniz yok ise yeni ilişkiye başlayabilirsiniz. İş hayatınızda elde etmiş olduğunuz başarılar sayesinde de ön plana çıkabileceksiniz. 

Balık Burcu 29 Aralık Burç Yor’umları

Balık burcu bugün, Jüpiter, sizin burcunuza geçiş yapacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunların tamamen duygusallıktan kaynaklı olduğuna inanacaksınız. Üzerinize yapışan bu duygusallığı atmak için çevrenizdeki insanlardan fikir almak isteyebilirsiniz .Sinirli olan yapınızı törpülemeniz gereke bilir. İletişim kurduğunuz insanlarla aranızdaki etkileşimi önemsemeniz gereken bir güne adım atıyorsunuz 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.