29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

8.200

29 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumlar; Ay, Balık burcunda boşlukta ilerliyor ve saat 13.36’da Koç burcuna geçiş yapacak. Merkür, Oğlak burcunda retro hareketine başlayacak. Merkür ve Venüs ise Oğlak burcunda kavuşum içerisinde olacak. İlişkilerde uzaklaşma ve soğuma söz konusu olmaya başlayabilir. Merkür, retroya başladığı için bazı aksaklıklar gündeme gelmeye başlayabilir.

29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Duygusal dünyanız cam kırıklarıyla dolu. Artık içinize atmaktan vazgeçin. Yaşadığınız hayal kırıklıklarının üstesinden gelmek için arkadaşlarınızın yanına gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız size çok iyi geliyor. Maddi konularda rahat bir dönem sizi bekliyor. Bir tatil planı yapabilirsiniz artık. Bu size ruhen de iyi gelecektir.

Boğa Burcu 29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Aşk size küstü. O kadar kapınız çalındı ama siz yoktunuz. Bugün, aktivitenizin yüksek olduğu bir gün. Kariyer ve para konusunda olumlu etkileşimler alıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz.

İkizler Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

Bugün yeni insanlarla tanışabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu yeni çevrede oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ise bugünlerde fazlası ile önem kazanmakta. Ani kararlarla değişiklilere gidebilirsiniz. Cesur davranmaktan kaçınmayın. Son dönemdeki mide ağrılarınız sizi üzebilir. Stresten uzak kalmaya çalışın.

Yengeç Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

Coşkularınız ve hayalleriniz yüzünden zor günler yaşıyorsunuz. Sıradışı konuşmalar ilginizi çekse de, olayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz. İş yaşantınızda iyi bir organizasyona ihtiyacınız var. Süregelen düzen sizin istediğiniz tarz değil. Olayları yeniden ele almalısınız. Sırt ağrılarınızdan şikayet etmeniz an meselesi.

Aslan Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Son zamanlarda artan problemlerinizin canınızı sıksa da dostlarınızın yardımı üzerinizdeki yükü hafifletecek. Özel hayatınızda partnerinizin ailesel problemleri ilişkinizi etkileyebilir. Bu dönemde partnerinize göstericiğiniz destek ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

Başak Burcu 29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Size ters gelen bir şey, sabırlı olmak. Fakat düşüncelerinizi tekrar mantık süzgecinden geçirmenizde fayda var. Aşk yaşantınızla ilgili olumlu gelişmeler mevcut. Partnerinizle birlikte katılacağınız toplantılarda duygu birliği ederek, aynı düşünceler içinde olmanız beraberliğinizi güçlendiriyor.

Terazi Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

Harcamalara ve arkadaş ilişkilerine dikkat! Bugün biraz daha sakin ve özverili davranmanızı gerektiren bir gün. Yalnızca kendi isteklerinize göre hareket edersneiz, arkadaşlarınızla parasal konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Harcamalarınız da sizi zorlayabilir. Uğraştığınız bir işte sorun yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

Bugünlerde fazla eleştiri aldığınızı düşünüyorsunuz ancak yine de canınızı sıkmayın eleştiri sizi olgunlaştırır. Bazı dönemsel sıkıntılarınız sona erecek, zaten sizde bunu sorun etmiyordunuz. Para konularında ayrıntı deyip, yeterince önemsemediğiniz konuları bugünlerde ciddiye almanız gerekebilir. Ekonominizi daha sağlam temellere oturtma niyetinizde biraz iyimserce beklentiler içindesiniz.

Yay Burcu 29 Aralık Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin için duygusal açıdan karmakarışık bir gün olacak, bazen çok mutlu hissedeceksiniz bazense tam tersi. İş konusunda konsantre bir şekilde işinize devam ederken akşam saatlerine doğru kendinizi yorgun ve halsiz hissedeceksiniz. Özellikle sabah saatlerinde kısır tartışmalar içine girmemeye özen göstermelisiniz. Aksi halde bu size zarar verebilir. Bu aralar girişim için hiç te uygun zamanlar değil.

Oğlak Burcu 29 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Yeteneklerinizi sergilemek için uygun bir gün içindesiniz. Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkisiz kalmayarak kendi düşüncelerinizi rahat bir şekilde ortaya koyacaksınız. İçsel enerjinizin çok güçlü olduğu bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte ortak organizasyonlar içinde olacaksınız. Onların renkli fikirleri sizi cezbedecek.

Kova Burcu 29 Aralık Günlük Burçlar

Eskiler tebdil-i mekanda hayır vardır derler. Aslında tam da sizin için söylenmiş bu söz. İş yerinizdeki sizi bunaltan ortamdan çıkmak size iyi gelebilir. İş hayatınızda da aşk hayatınızda da bitenlerin ardından bakmayı bir yana bırakın. Yepyeni bir hayat sizn önünüzde duruyor. Aileniz de yanınızda, kaygılarınız yersiz yani. Birikimleriniz sizi uzun süre götürebilir.

Balık Burcu 29 Aralık Burç Yorumları

İşlerinizle ilgili her konuda kontrollü olmanız gereken bir gün geçirebilirsiniz. Planlarınız dışında gecikmeleri sakinlikle karşılayın ve çözüm odaklı hareket edin. Özel yaşamınızda partneri olmayanlar ise bugün ilgi duydukları insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.