29 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

8.566

29 Ekim 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Ay, Yay burcunda ilerliyor ve saat Oğlak burcuna geçiş yapacak. Çok güçlü duygular içerisine girebilirsiniz. Sahip olduğunuz imkanların farkına varacaksınız. İkili ilişkilerde sorunlarınız var ise bu sorunları objektif bir şekilde çözeceksiniz. Gereksiz yere alınganlık gösterebilir, ani çıkışlar yapabilirsiniz. Karşınızdaki insanları suçlamadan önce biraz sakin olmaya çalışmalısınız.

29 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 29 Ekim Günlük Burç Yorumları

Son zamanlarda işinizdeki hareketli günler ve hızlı gelişmeler sürüyor. Maddi konularda kaygıya neden olan gelişmeler yeni fikirler üretmeni sağlayabilir. Hedeflerini değiştirebilir veya yenilik getirecek girişimler içinde olabilirsin. Duygusal paylaşımlarında mantığını öne çıkarman ve sürekli endişelerinden bahsetmen ilişkini olumsuz etkileyebilir.

Boğa Burcu 29 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içindesiniz. Bugün Ay'dan aldığınız olumlu etkiler sayesinde birlikte çalıştığınız kişilerle, içsel bir denge kurmanın hazzını yaşayacaksınız. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz.

İkizler Burcu 29 Ekim Günlük Burçlar

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda daha hayalci olabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Genişletmek istediğiniz konularda araştırmalar yapabilirsiniz. İşlerinizden gelecek olan paralar olabilir. Planı gitmenizde fayda var.

Yengeç Burcu 29 Ekim Burç Yorumları

Bugünlerde işleriniz ters gitse de olaylara üzülmeniz bir şey değiştirmeyecek. Yenilgiyi kabul etmek yerine savaşmak sizin için tek yol. Yaşayacağınız sorunlarda sizin üzerinize düşeni yapmanız yeterli olacaktır, gerisi çorap gibi gelecek. Maddi yatırımlarınızı bildiğiniz bir alanda yapmaya özen göstermelisiniz, zira aksi halde kaybeden siz olursunuz.

Aslan Burcu 29 Ekim Günlük Burç Yorumları

Düşünmeden yaptığınız harcamalar sonucunda altından kalkamayacağınız bir sorunla karşı karşıyasınız. Bu dönemde beklemediğiniz bir destek sizin ayağa kalkmanıza yardımcı olacak ama sorunları tamamıyla ortadan kaldırmayacak. Her zaman atacağınız adımın bir sonrasını düşünmekte fayda var.

Başak Burcu 29 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde özellikle iş hayatınızda kalıplaşmış düşüncelerinizden alışkanlıklarınızdan uzaklaşmayı başarmalı yeni fikir ve önerilere açık olmalısınız. Tek düze giden birçok şey olumlu yönde değişebilir. Değişim sizleri korkutmamalı değişen sadece şartlar ve konumuz olacaktır. Bu dönemde isteklerinizi ifade etmekten korkmayın. Bel ağrılarına dikkat…

Terazi Burcu 29 Ekim Günlük Burçlar

Bugün adeta yeniden doğmuş gibisiniz. Pozitif enerjinizle bugün bir çok konuda fark yaratabilirsiniz. İçinizi saran kıpır kıpır bir enerjiniz var ve gününüzün tamamında bu enerjiyi karşı de cinse hissettireceksiniz. Yabana atılmayacak yetenekleriniz var tek sorununuz yeteneklerinizi kullanmak konusunda biraz boş vermiş davranıyorsunuz.

Akrep Burcu 29 Ekim Burç Yorumları

Her problemin üstesinden geliyor sürekli akılcı ve seri çözümler üretiyor olmanız sizi çok sevindirse de neden bu kadar karışık ve çözümlenmesi gereken durumlar yaşadığınızı da sorgulamanızda fayda var. Her zaman güçlü olmanız gerekmiyor. Her şeyi sizin üstlenmeniz de. Bu aralar ihmal ettiğiniz aşk hayatınızı renklendirmek için bol bol sosyal aktiviteye katılmanızda fayda var.

Yay Burcu 29 Ekim Günlük Burç Yorumları

Bugün arkadaş gruplarınızla iletişiminizin artacağı bir gündesiniz. Gelecek beklentileriniz sizi önemli kararlar aldırabilir. Bireyselliğinizi ve özgürlüğünüzü korumak isteyebilirsiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi ve duygularınızı ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. İş hayatınızda alacağınız destekleri iyi değerlendirmelisiniz.

Oğlak Burcu 29 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bu sıralar oldukça aktifsiniz adeta her yerdesiniz. Yeni ortamlara giriyor ve üzerinizdeki stresi atıyorsunuz. Maddi olarak bu sıra rahat bir dönem geçiriyorsunuz. Yine de temkinli davranmaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ise dikkatinizi toparlayıp işinizi yapmak sizin için büyük sıkıntı oluyor ancak işinizi seviyor olmanız sayesinde bir çok şeyin üstesinden geliyorsunuz.

Kova Burcu 29 Ekim Günlük Burçlar

Amaçlar ve arzular üzerinde çok fazla düşünmek istemediğiniz bir gün. Çevrenizin kişisel yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başaracak kadar üstün yetenekleriniz var. Alçak gönüllü olmayı yeğlerken, gizli bir üstünlük duygusu ile karşınızdaki kişileri şaşırtabiliyorsunuz.

Balık Burcu 29 Ekim Burç Yorumları

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Aile fertlerinden birine yardım edebilirsiniz. Gün içinde güven aradığınız durumlar meydana gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. İletişim gün içinde önem kazanabilir. Kardeşlerinizle ilgili konular hassaslaşabilir. Ev hayatınızdaki işleri toparlama fırsatınız var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.