29 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumları

11.207

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Akrep burcunda ilerliyor. Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Yaratıcılığınız gün içerisinde giderek artmaya başlayacak. Kariyer ve iş hayatınız ile ilgili yenilikçi projeler içerisinde olacaksınız. Sizin için sorun olan kişileri hayatınızdan tamamen çıkarmak isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirecek, yeni iş birlikleri içerisinde olacaksınız.

29 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlarınızla aranızda gelişen diyaloglara önem vermelisiniz. Sizden gizledikleri çok şey olabilir. Olaylara sistemli yaklaşmanız bazı çevrelerce, yanlış algılanacaktır. Her zamanki doğal yapınız sayesinde riskli durumlar lehinize dönecektir. Bugün, çevreniz ve çalıştığınız kişilerle ilgili bir takım kaygılarınız olabilir. Maddesellikle duygusallığı karıştırmamalısınız.

Boğa Burcu 29 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumları

Her alanda veya önünüze hangi konu gelirse, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştığınızı herkes biliyor. Ancak, yapılacak şeyler işden çok engel veya problem başlıklarıyla anılıyorsa, bu seferlik pas geçmenizde fayda var.. Akşam saatlerinde baskı altında hissedebiliriz, ama üzerinde yoğunlaştığımız işlerde etkinliğimiz fazla ve insanların aklında yer edebiliriz.

İkizler Burcu 29 Eylül Günlük Burçlar

Sabah saatlerinden başlayan ve akşama kadar sürecek olan yoğun enerji sürecine girmektesiniz. İkili ilişkilerle ilgili durumlarda iç dünyanıza çekilme ihtimaliniz var. Gerginliklerden uzak durmalı ve çevrenizde bulunan insanlarla en iyi şekilde anlaşmanın yollarını aramalısınız. Ruhsal olarak kendinizi çok da iyi hissetmeyeceksiniz. Düşünceler ve duygular açısından köşeye sıkışmış gibi hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu 29 Eylül Burç Yorumları

Bugün takım çalışmalarında özellikle verimlisiniz. Diğer bir deyişle, en çetrefilli fikirleri bile hayata geçirebilecek gücünüz var. Hem iş hem özel yaşamınızda başkalarından özellikle kuvvetli bir destek göreceksiniz. İlişkilerinizi güçlendirmek için, hoşlandığınız insanlara bunu belli edin. Hayatınızın aşkıyla karşılaşma ihtimaliniz de var, bu yüzden gözlerinizi dört açın!

Aslan Burcu 29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Yine takıntılı günlerinizdesiniz. Sevgilinizle iyi giden birlikteliğinizin ve tartışmamanızın altında bile bir şeyler arıyorsunuz şu sıralar. Sanki bu kadar iyi gitmesi anormalmiş gibi de düşünüyor olabilirsiniz ama asıl mesele sizsiniz. Takıntılarınızdan kurtulmalısınız. Elinizdekilerin kıymetini bilmeli ve bunu korumalısınız. Parasal konulardaki savurganlığınız yine çok arttı.

Başak Burcu 29 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumları

İhtiyaçlarınızı karşılama noktasında biraz daha istekli davranıyorsunuz. Elde etmek istediğiniz her ne varsa, insanların buna engel olmasına müsaade etmeyeceksiniz. Söz konusu gelişmeler olduğunuda mutlaka istikrarsızlık da yaşanacaktır. Olumsuzlukların canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz. Enerjinizi ve sezgilerinizi daha doğru kullanmayı başardığınız sürece günün sorunsuz ve sıkıntısız geçireceksiniz.

Terazi Burcu 29 Eylül Günlük Burçlar

Bugün yaratıcı olduğunuz konularla kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. İşlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Kadınlardan alacağınız destek sizi rahatlatabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda daha fedakar olabilirsiniz. Harcamalarınızı denge de tutmaya çalışmalısınız. Teknik konular da gündeme gelebilir.

Akrep Burcu 29 Eylül Burç Yorumları

Partnerinize şans yeterince şans verdiniz, biraz zamana bırakmalısınız. Sizin zorlamalarınızın olumlu bir sonuca varması pek mümkün değil. İş hayatınız gayet verimli ve olumlu geçiyor, yakın zamanda bunun karşılığını alabilirsiniz. Kazanımlarınız birikim yapmanız için yeterli değil.

Yay Burcu 29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Duygu ve mantık dengeniz para hareketine bağlı gelişiyor. Bugün çevrenize inanmaktan çok, kendinize güvenmek istiyorsunuz. İsteklerinize yeni bir yön verme ihtiyacı içindesiniz. Kendiniz dahil, çevrenizdeki birçok kişiye tepkisel yaklaşımlar içindesiniz. İsteklerinizde artış var.

Oğlak Burcu 29 Eylül 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün sizin gününüz. Hayatınızdaki olumlu gelişmeler tahmininizden hızlı yaşanacak. Hayatınızdaki pürüzleri ve sorunları gidermek, organize olmak ve yeni planlar yapmak için ideal bir zamandasınız. Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmaların yarattığı sorunları gidermek için konuşmak en doğru çözüm ve şimdi tam zamanı.

Kova Burcu 29 Eylül Günlük Burçlar

Özel hayatınızda beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun. Maddi konularda ailenizden yardım isteyeceksiniz. Alacağınız yardımı dikkatli kullanmakta fayda var, ilerde planlamadığınız harcamalarınız artabilir. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber, planlarınızı değiştirmenize neden olabilir.

Balık Burcu 29 Eylül Burç Yorumları

Ortak iş yaptığınız kişilerle ortak noktalarda bulaşamadığınız takdirde Birlikte yola devam etmek yerine yola kendi başınıza devam etme kararı almanız sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Cesur adımlar atmanız gereken bir dönem sizleri karşılamakta. Bugünler de gerçekleştireceğiniz disiplinli çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.