Kadınlar Duysun

29 Kasım Hangi Burç

22.11.2020
111

Enerjin olumlu ve yüksektir. Kararlılık gösterdiğinde her işin üstesinden gelebilecek güce sahipsin. Hedeflerini bilirsin ve yılmadan üzerine gidersin. Emir almaktan hoşlanmazsın, dediğin dediktir.

29 Kasım Hangi Burç

29 Kasım Hangi Burç ? 29 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 29 Kasımda doğan yay insanıyla iyi ilişkiler kurmak hatta arkadaş olmak ve ona yakın durmak istiyorsanız yapmanız gereken çok fazla şey yok aslında; ona karşı buyurgan bir ifade takınmayın ya da emir vermeyin yeter, gerisi kendiliğinden gelir zaten. Biri kendisine emir verir gibi konuştuğunda tüyleri diken diken olur onun, kanı beynine sıçrar ve alnında sinirden atmaya başlayan damarı görebilirsiniz. Eğer herhangi bir şey olacaksa onun istediği şekilde olmalı, kendisi bir şey yapacaksa kendi istediği gibi yapmalıdır. Hedefleri aslında kafasının içinde başarılı bir şekilde kurgulanmıştır, harekete geçmek için uygun zamanı da beklemez aslında. Uygun koşulları kendisinin yaratması gibi bir yeteneği vardır. Yapabileceği onlarca şey varken pes etmek ona çok saçma gelir. Bu nedenle kararlılık gösterdiğinde en zor şeylerin bile üstesinden gelir. Pozitif enerjisiyle bulunduğu ortamın da havasını neşelendirir ve yükseltir.

29 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 29 Kasımda doğan yay kadını muhteşem gözlem gücü ve adeta ölümsüz hafızasıyla dudaklarınızı uçuklatabilir. On yıl önce ilk buluşmanızda giydiğiniz tişörtün üzerindeki marka logosunu hatırlaması ilişkinize nostaljik ve tatlı bir hava katabilir ancak gerçekten damarına basıp moralini bozduğunuzda üzerinden asırlar geçmiş bir ters hareketinizin bir anda masaya yatırılmaya başlanmasından hoşlanmayabilirsiniz.

29 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 29 Kasımda doğan yay erkeği çok eğlenceli bir hayat arkadaşı olabilir sizin için. Tabi onun da aradığı belli kriterler vardır; örneğin cahil biriyle yan yana bile gelmek istemez, kendini beğenmiş insanlardan hiç hazzetmez ve saygısızlıktan hoşlanmaz. Aşırı bakımlı ve son moda giyiniyor oluşunuzla pek ilgilenmez, kişisel temizliğinize biraz özen gösterin yeter.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.