Kadınlar Duysun

29 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

25.03.2020
14.684
29 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Bugün sabah saatlerinde işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonuna rağmen bu konuyla ilgilenmeli ve etraflıca düşünüp karar vermelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz verdiğiniz emeğin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Özel yaşamınızda ise gerginliklere meydan vermemelisiniz.

Boğa Burcu 29 Mart

Son zamanlarda bir hayli gergin günler geçirdiniz ama bugün kendinizi daha huzurlu ve keyifli hissederek güne başlayacaksınız. Duygusal konularda iletişime önem verdiğiniz takdirde pek çok sorunu ortadan kaldırabileceksiniz. Parasal konularda sıkıntılı günler yaşamamak için kredi kartınıza dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün gelecek beklenmedik bir misafir sizin hayatınızla yüzleşmenizi sağlayabilir. Uzun zamandır sakladıklarınızın ağırlığı sizi yeterince yordu. Artık bu yükten kurtulmalı ve hayatınızı çeki düzen vermelisiniz. Aşk hayatınızdaki kararsızlığınız yeni sayfalar açmanıza engel oluyor. Para biriktirmek de uzman oldunuz, devam.

Yengeç Burcu Bugün

Bugün eski arkadaşlarınızla yan yana gelmek size de iyi gelecek. Kendinizi mutlaka dışarı atın bugün. Tazelenmiş bir zihinle, kendinize yeni bir yol çizebilir yeni başlangıçlarla hayatınızı restore Özel yaşamınızda ise kıskançlıkların sebep olacağı tartışmalara karşı öfkeli davranışlar içinde olmamaya özen gösterin.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugünü sadece kendinize ayırın. Bir süredir ertelediğiniz ve aklınızda dolaşan tüm soruları ve düşünceleri önce sıraya koymalısınız. Tüm bunları ertelemek hiçbir işe yaramadığı gibi sağlığınıza da olumsuz etki ediyor. Akşam saatlerinde sanatsal bir faaliyet iyi gelebilir. Para konusunda kaygınız yersiz.

Başak Burcu 29 Mart

Bugün sağlık problemleri gününüzü mahvedebilir. Bugün kendinize dikkat etmeli geçmeyen ağrılarınız için doktora başvurmalısınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın yaşadığı sorunlarının suçlusu sizmiş gibi davranması ona olan sabrınızı tüketebilir ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Bugün

Bugün yaşanacak gelişmeler sizi şaşırtabilir ve kararsız kılabilir. Mutlaka sezgilerinizin sesine kulak vermeli ve sağ duyulu davranmayı elden bırakmamalısınız. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana güvenmenin getireceği olumlu etkiler söz konusu. Aşkta her şey sizin mutlu olmanız için ilerlemekte.

Akrep Burcu Günlük

Bugün her sözünüzü iki kez düşünüp öyle konuşmalısınız. Konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. Aşk hayatınızda artık yüzünüzü geleceğe dönmelisiniz. Kararlı tutumunuzu bu yönde de ortaya koymanız her ikiniz için de doğru kararlar almanızı sağlayacaktır.

Yay Burcu Bugün

Bir süredir üzerinizde taşıdığınız agresifliğiniz bugün sizi üzebilir. Anlamadan dinlemeden vereceğiniz tepkiler sizi seven insanların tepkisini alıp size olan güvenlerinin sarsılmasına neden olabilir. Özel yaşamınızda ise yönetme isteğinizi kontrol altına almadığınız takdirde mutlu olmanız da mutlu etmenizde çok zor.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bugünlerde risk gerektiren tüm işlerden uzak durmalısınız. Başkalarına önderlik etmek başınızı ağrıtabilir. Hızlı düşünün ama hızlı kararlar vermeyin. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel zamanlardasınız.

Kova Burcu Günlük Yorum

Yine işin stresiyle bir Pazar sabahına başlamak istemiyorsanız, eve iş taşımayın. İş hayatınızda yaşadığınız gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden olumsuzluklar yerini aşka huzura ve karşılıklı sevgiye bırakıyor tadını çıkarın.

Balık Burcu Bugün

Bugün içinize kapanmayın. İletişime önem vermeli ve zamanı iyi değerlendirerek hareket etmelisiniz. Ki bu konuda fazlasıyla başarılı olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Özel yaşamınızda ise romantik heyecanlı ve coşkulu bir gün sizleri karşılıyor sevginizi ifade edin ve duygularınızı özgür bırakın.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.