29 Ocak Hangi Burç

29 Ocak Hangi Burç

29 Ocak Hangi Burç ? 29 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 29 Ocakta doğan kova insanı olayları olduğu gibi görmeyi başaran nadir kişilerdendir. Çünkü sarsılmaz bir şekilde gerçekçidir ve insanlar gerçekleri duygularıyla ne kadar bulandırırsa bulandırsın o suyun her daim berrak bir yerine bakar. Bu nedenle de muhtemelen dünya üzerinde en yanlış anlanan kişilerden de biridir; insanların gerçekleri görmemek için taktıkları at gözlüklerini eleştirdikçe duygusuz biri olmakla suçlanır. Elbette duygularını belli etmekten hoşlanmıyor oluşunun da bir payı vardır bu suçlamalarda, ancak duygularını saklıyor olması onlara sahip olmadığı anlamına gelmez. Aslında oldukça duygusal biridir, sadece içinde yaşamayı tercih eder. Partnerine olan tavırları yalnız olduklarında başka, insan içindeyken bambaşkadır. Özel olduğunu düşündüğü şeylerin özel ve gizli kalmasından yanadır. Sıklıkla partner değiştirmek gibi bir huyu yoktur, bir kere birine aşık olur ve ömrünün geri kalanını onunla geçirir.

29 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

29 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 29 Ocakta doğan kova kadınının doğayla arası çok iyidir. Ömrünün geri kalanını yeşilin bin bir tonu içerisinde geçirmek ister. Partneriyle yalnızken tam bir minnoştur. Ortak yaşamın kuralları olduğunu bilir ve iş bölümüne inanır. İnsanların çoğuna pek fazla tahammül edemez, bu nedenle az ve öz arkadaşı vardır.

29 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

29 Ocakta doğan erkekler kova burcudur…. 29 Ocakta doğan kova erkeği psikolojik açıdan dünyanın en güçlü kişilerindendir; herkesi her şeyi dinler, gözlemler ve okur, ardından hangisinin kendisine daha uygun olduğuna karar verir. Kimsenin etkisi altında kalmaz. Kişilerin ve olayların tam anlamıyla siyah ve beyaz olmadığını, iyinin de kötünün de her şeyin içinde biraz biraz bulunduğunu bilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.