Kadınlar Duysun

3 Ağustos 2020 Günlük Burç Yorumları

31.07.2020
14.796

3 Ağustos 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcuna doğru ilerliyor ve saat 18.39’da Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek gergin bir gün sizin ile olabilir. Olabildiğince olaylara gerilmemeli biraz relax olmaya çalışmalısınız.

3 Ağustos 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Son zamanlardaki bitkin halinizden eser kalmadı. Bugün ruhsal enerjiniz oldukça yüksek. Kuvvetli sezgilerinizde fazlasıyla yoğun ve yol göstericidir sizler için. Yaşayacağınız olaylar konusunda sizlere rehberlik edebilecek bu özelliğinizi önemsemelisiniz. Aile ilişkilerinizde var olan gerginlikleri daha fazla uzatmadan yapıcı tutumlar sergilemek sizi de içinizde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtaracaktır.

Boğa Burcu 3 Ağustos

Bugün yüksek enerjinizle önemli adımların öncülüğünü yapabilirsiniz. İşinizdeki başarınız size yeni kapılar açabilir, sadece biraz sabır. Maddi konularda alışveriş yaptığınız insanların güvenilirliği konusunda temkinli davranmalısınız böylelikle istemeyen durumlarında önüne geçmiş olursunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Haftaya iyi başladığınız söylenemez. Bugün oldukça duygusal bir gündesiniz. Neden niçin ben soruları beyninizi kemirip durur adeta. Artık temiz bir sayfa açma zamanı geldi. Geçmişinizin sizi bu denli üzmesine izin vermemeli ve yaşananları affetmeyi seçmelisiniz. Uyku sorunlarınızın temelinde bunların olduğunu unutmayın.

Yengeç Burcu Bugün

Bugün bir süredir ertelediğiniz yaşamsal konularında adım atmalısınız. Bürokratik işleri sevmiyorsanız bile kaçınılmaz olduğunu biliyorsunuz. Daha fazla ertelemeden halledip yaşamınızı garanti altına alabilirsiniz. Maddi konulardaki umursamaz tavrınızı daha fazla devam ettirmek size zarar verebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Bugünlerde işinizde var olan şartlarınızı iyileştirmek için gerekli olan ama bir türlü uygulamaya geçemediğiniz konularda cesaretinizi toplayacak adım atmalısınız. Özel hayatınız da cesaret gerektiriyor. Artık ilişkinizi bir değerlendirmeye almalı aksak giden bu ilişkiye bir yön vermelisiniz.

Başak Burcu 3 Ağustos

Haftanın ilk günü yoğun bir tempo bekliyor sizi. İşinizdeki temponuz sizi fazlasıyla meşgul etse de ilgilenmeniz gereken sosyal işler olduğunu unutmayın. Her ne kadar iş arkadaşlarınızdan bazıları sizi eleştirse de herkes size imrenerek bakıyor. Hayata bu katkılarınız size mutlaka geri dönüş yapacak.

Terazi Burcu Bugün

Bugünlerde algılarınız açık olabildiğince dikkatli olmalısınız. Özellikle işinizle ilgili konularda verilecek anlık kararlar pişmanlıkları da beraberinde getirebilir. Önünüze gelen seçenekler için zaman sizin akılcı çözümünüzü sağlayacaktır. Bugünlerde sosyal olmayı ihmal etmeyin, size yeni kapılar açılmasını sağlayabilir.

Akrep Burcu Günlük

Bugünlerde kararlılığınız ve yaratıcılığınızla önemli adımlar atacaksınız. İşlerinizin sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız. Özel hayatınızda ise durum tam tersi. Yaşananlar ruhsal olarak sizi çok incitmiş. Gözlerinizde yaşlar her an dökülmeye hazırdır.

Yay Burcu Bugün

Bir süredir aşırı şüpheci ve gergin halleriniz devam ediyor. Bu haliniz ilişkileriniz üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir. Dikkatli davranın yaşamda bazen istemediğimiz olayları çeşitli vesileler aracılığı ile yaşasak ta, bu bizim hayata kendimize olan güvenimizi engellememeli. Bugünlerde bir tatil çok iyi gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Haftaya güzel başlıyorsunuz, yeni görev işinizde size ödül olarak verilebilir. Bugün parasal anlamda da rahatlamalar söz konusu, borçlarınızın hafiflemesi ve yeni imkanlarla birikim yapmanız da olası. Özel hayatınızda ise küçük pürüzler sizin küçük dokunuşlarınızı bekliyor. Partneriniz buna çoktan hazır.

Kova Burcu 3 Ağustos 2020

Bu hafta negatif enerjilere dikkat etmelisiniz. Bugünlerde iş hayatınızda yapmakta olduğunuz bir girişimi engellemek için birlikte çalıştığınız bazı insanların entrikalarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise cesur davranacağınız zamanlardasınız. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz.

Balık Burcu Bugün

Bugün tüm olumlu enerjiler etrafınızı sarmış durumda. Çevrenizdeki insanların olumsuz sözlerine takılıp kalmayın. Siz bu olumu enerjileri en doğru şekilde kullanmaya bakın. Kendinize olan güven ve sorumluluklarınızın bilinci ile yeteneklerinizi ortaya koyabilir yapılan görüşme ve toplantılarda birlikte çalıştığınız insanların destek ve onayını alabilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.