3 Aralık 2017 İkizler Burcunda Dolunay Burçlara Etkileri

60.592
3 Aralık 2017 İkizler Burcunda Dolunay Burçlara Etkileri

3 Aralık Dolunayı saat 18:48’de İkizler Burcunun 11. derecesinde gerçekleşiyor.

3 Aralık 2017 Pazar günü Dolunay Etkileri net ve sert açılar oluşturuyor. Bazı meselelerin gerçekliği ortaya çıkıyor. Büyük görünmekle büyük olmak arasındaki farkı ortaya koyuyor. Bilgi sahibi misin, gerçek bir bilge misin?

3 Aralık Dolunay Etkileri iletişim, muhakeme, mantık, ticaret, bilim, yazarlık, sanat ve eğitim dahil buna benzer birçok konuya hükmediyor. İkizler Burcundaki Dolunayı siyahın ve beyazın iç içe geçmiş hali gibi düşünebilirsiniz. Bir süre için neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamayabilirsiniz. Karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu anlarda kafalardaki senaryolar artar. Tavrınızın ne olacağı ve ne gibi tepkiler vereceğiniz ise sonuçları belirlemekte büyük rol oynar.

Dolunay enerjisini pozitif etkiye çevirebilirsiniz. Yüzeysel hareket ederek büyük resmi görmek ya da kargaşanın içine dalarak kaybolmak. Öncelikle dikkat edilmesi gereken şey iletişim olmalı. Kimlerle ne şekilde iletişim kurulduğu çok önemli. Aşırılıkları atmak sade ve doğru telaffuzlara yer vermek gerekiyor. Çünkü İkizler Burcundaki Dolunay etkileri gerçeklerden kaçmak ve hayal dünyasına sığınmak gibi durumlara itebilir. Bu da net şekilde, gerçekçi düşüncelerden uzaklaştırır. Yaşananlar esnasında daha sonra pişmanlık duyulması olası sözler söylemek yerine ihtiyaç olunan şekilde konuşmak en doğrusu olacaktır.

Dolunay zamanında yapılması gereken şey hedef ve amaç doğrultusunda ilerlemek olmalı. Somut ve faydalı sonuçlara yönelmek, fikirleri dikte etmeden belirtmek gerek. Empati kurmayı deneyin. Farklı fikirlerde bulabileceğiniz ortak noktalarda esnek davranarak hayatı kolaylaştırabilirsiniz. İkizler Burcu Dolunay etkisi size tüm bu saydıklarımızı bonkör şekilde sunuyor. Ne yönde değerlendireceğiniz ise tümüyle size kalıyor.

3 Aralık 2017 Dolunayın Burçlara Etkileri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.