3 Aralık Hangi Burç

608

Cesur ve savaşçı yapısıyla dikkat çeker. İnanmadığı hiçbir şeyi ona kabul ettiremezsiniz. Haksızlıklara asla boyun eğmez ve her ne olursa olsun amaca yönelik hareket eder.

3 Aralık Hangi Burç

3 Aralık Hangi Burç ? 3 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 3 Aralıkta doğan yay insanı dünyaya savaşmak için gelmiş gibidir. Çevresindekilerin karşısında iki büklüm kıvrıldığı şeylerle büyük bir cesaretle inatlaşma cüretini kendinde bulur. İnandığı her şeyi sonuna kadar savunur ve en dibe vurduğu anlarda bile pes etmeyi aklına getirmez. Gerçek bir mücadeleci olarak hayatın her alanında kendini belli eder. Haksızlık karşısında da aynı dik başlılığını sürdürmeye kararlıdır. Sadece kendisine değil çevresindeki herhangi birine yapılan haksızlıklar da onu çok rahatsız eder. Özellikle de karşısındaki kişinin uğradığı haksızlığa karşı hiçbir tepki vermemesi ve itaat etmesi sinirlerini bozar. Belli bir düşünce yapısına sahiptir ve onu itinayla geliştirir. Düşünce yapısına ters düşen şeyleri ona kabul ettirmeye çalışmak en fazla sizi yorar. İtaatkâr bir yapısı yoktur, aksine hırçınlıklarıyla ünlüdür. Ancak hırçınlıkları sadece sevdiklerine işlemez, onların yanında minnoş kesilir. Hayatta küçüklü büyüklü amaçlar belirler kendisine ve tüm yeteneklerini bu amaçlara erişebilme yolunda kullanır.

3 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

3 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 3 Aralıkta doğan yay kadını kendisini tanımayanlar tarafından aynı anda hem dikkat çekici ve etkileyici hem de sanki biraz soğuk biri gibi algılanabilir. Bu ikilemin sebepleri tam bir inatçı oluşunun hafiften iticiliğiyle ama bu inadının meyvelerini de yiyor oluşunun getirdiği hayranlıkla bağlantılı olabilir. Ancak her durumda tüm sorunlarını tam bir hanımefendi edasıyla, hiç kendinden ödün vermeden çözüyor olması gerçekten hayranlık uyandırıcıdır.

3 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

3 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 3 Aralıkta doğan yay erkeği vurdumduymaz tavırlı kişilerden nefret eder. Çevresine karşı inanılmaz derecede duyarlı biri olmasının sebep olduğu bu özelliği arkadaş seçimlerinde de önemli bir kriter olarak göze çarpar. Kendisi gibi duyarlı, hitabet sanatına mazhar insanlarla bir arada bulunmaktan daha büyük bir keyif alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.