Kadınlar Duysun

3 Ayda 24 Kilo Verdiren Sarımsak Turşusu ve Elma Sirkesi Kürü

11.06.2019
110.566

Kilolarınızdan acilen kurtulmak ve bunu da natürel usullerle yapmak istiyorsanız bu besin bütün size göre. Hem natürel usulle zayıflayacağınız hem de sağlığınızdan olmadan güzelce kilo verebileceğiniz bu besinin tesirleri afallatıyor.

3 Ayda 24 Kilo Verdiren Sarımsak Turşusu ve Elma Sirkesi Kürü

Kolay bir tasvirle hazırlanan sarımsak kürüyle 3 ayda 24 kilo vereceksiniz. İşte kilo vermenize destek edecek en tesirli kür tarifi…

Elma Sirkeli Sarımsak Turşusu Nasıl Hazırlanır?

1 litre ev yapımı elma sirkesi, hazır kullanmamaya itina gösterin, 250 gram ezilmiş sarımsak, 2 litrelik sırça kavanoz ve koyu renkli bez torba

Tarifi

Organik sirkeyi tamamen ezilmiş sarımsaklarla karıştırın ve sırça kavanoza aktarın. Sirkeli sarımsağın ağzını sıkıca kapatın ve koyu renkli bez torba içinde, karanlık bir bölgede 15 gün zamanınca bekletin.

Nasıl Kullanılır?

15 gün beklettikten sonra turşunuz kullanıma hazır hale geldi. Artık her öğünde yemek yemeden yarım saat evvel 1 tatlı kaşığı için.

Bu süreçte yediklerinize de dikkat faktörüz önemli. Karbonhidrat miktarını azaltmaya dikkat edin ve günlük tasarılarınıza en az 30 dakika yürüyüşü dahil edin. Yağ yakmanızı hızlandıran kürle 3 ay içinde aşırılıklarınızdan kurtulmanız mümkün.

Kimler Tüketmemeli?

Anne adayları, emziren anneler, mide sorunları yaşayanlar ve tansiyon problemi olanlar bu kürden uzak durmalı.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.