Kadınlar Duysun

3 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

30.03.2021
9.700

3 Nisan 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Yay burcunda ilerliyor ve saat 11.30’da Oğlak burcuna geçiş yapacak. Kariyeriniz veya aile yaşantınız ile ilgili mühim kararlar alabilirsiniz. Karşınıza çıkan zorlukları kolaylıkla aşabileceksiniz.

3 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumları

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gizli kalan konular gündeminize gelebilir. Olaylarla baş etmekte zorlanabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle ciddi meselelere girmemeye çalışın. Kariyer ve hedeflerinizle ilgili konularda hassasiyetler olabilir. Ani kararlar almayın.

Boğa Burcu 3 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Partnerinize yönelik baskıcı ve otoriter tutumunuz onu sizden uzaklaştırıyor. Her şeyi kontrol etme isteği sizi beklemediğiniz bir duruma sürükleyebilir. Bundan kurtulmanın tek çözümü empati ve karşı tarafından düşüncelerine katılmak.

İkizler Burcu 3 Nisan Günlük Burçlar

Partnerinize yönelik baskıcı ve otoriter tutumunuz onu sizden uzaklaştırıyor. Her şeyi kontrol etme isteği sizi beklemediğiniz bir duruma sürükleyebilir. Bundan kurtulmanın tek çözümü empati ve karşı tarafından düşüncelerine katılmak.

Yengeç Burcu 3 Nisan Burç Yorumları

Bugün mücadele ettiğiniz konularda ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konularda sıkışmalar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerde ilişkilerinizde sıkıntılar meydana gelebilir. Sakin olmanızda fayda var. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konularda kontrolünüz dışında olaylar gelişebilir.

Aslan Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumları

Parasal kaynaklarınızla ilgili konularda kararsız kalabilirsiniz. . Finansal konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Gün içinde sanatsal işlerle ilgilenebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için mücadele verebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir.

Başak Burcu 3 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

İşinizle ilgili konularda duygularınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Maddi konularda dikkatli adımlar atmalı aceleci bir karar sizi felakete sürükleyebilir. Özel hayatınızda ise sakin ve ılımlı yaklaşımlar ilişkinizin istediğiniz seyirde devam etmesine yardımcı olacaktır.

Terazi Burcu 3 Nisan Günlük Burçlar

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İşleriniz için yapmak istediğiniz başlangıçlar için uygun bir gün olmayabilir. Mücadele edeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz.

Akrep Burcu 3 Nisan Burç Yorumları

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde ketum davranabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için uygun bir gün değil. Bazı işlerinizin sıkıştığını hissedebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız. İlerleyen zamanlarda daha rahat plan yapabileceksiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Kendinizle zaman ayırın.

Yay Burcu 3 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün uğraştığınız konuları daha yaratıcı hale getirebilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz ortamlarda olmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma olabilir. Kolektif konular ilginizi çekebilir. Hobilerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Kadınlardan gelen bir yardım olabilir.

Oğlak Burcu 3 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Geçmiş deneyimlerinizden yola çıkıyorsunuz temkinli davranıyorsunuz ancak hayat her zaman kendini tekrar etmez. Kaygılarınızı bir yana bırakın, her başlangıç kendi rengini zamanla yaratır. İşinizle ilgili sorunlara çözüm bulacak bu sayede üslerinizin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bu sıralar alışverişlerinizi biraz kısmalı ve paranızı gelecekteki yatırımlarınıza saklamalısınız.

Kova Burcu 3 Nisan Günlük Burçlar

Partnerinizin fikirlerine önem verdiğinizi ona hissettirmelisiniz. Bugün yapacağınız her türlü aktivitelerde onun da fikirlerini almalısınız. Özellikle akşam saatlerinde girişimciliğinizi perçinleyecek toplantılara katılacak bir çok kişinin ilgi odağı olacaksınız. Duygularınızı sağlıklı bir şekilde yansıtarak, çevrenizi kolay etkiliyorsunuz.

Balık Burcu 3 Nisan Burç Yorumları

Kendi duygusal gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. Sezgilerinizin, içsesinizin ve psişik yanınızın günlük yaşantınızda daha fazla fonsiyonel olduğunu göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ise sezgilerinizden ziyade doktorunuza kulak vermeniz de fayda var.

3 Nisan 2021 Gezegen Konumları

☉ Güneş: ♈ Koç

☽ Ay: ♑ Oğlak

☿ Merkür: ♈ Koç

♀ Venüs: ♈ Koç

♂ Mars: ♊ İkizler

♃ Jüpiter: ♒ Kova

♄ Satürn: ♒ Kova

♅ Uranüs: ♉ Boğa

♆ Neptün: ♓ Balık

♇ Plüton: ♑ Oğlak

3 Nisan 2021 Astrolojik Harita

3 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

3 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.