30 Ekim Yeni Ay Etkileri

43.911
30 Ekim Yeni Ay Etkileri

30 Ekim 2016 Yeni ay Akrep Burcunda, 07° sinde, saat 19:39 civarında gerçekleşiyor. Yeniay, her ay farklı bir burçta oluştuğu için, burçlara olan etkisi de bu bağlamda değişiklik gösteriyor. Akrep burcundaki yeniayın etkileri akrep burcu genel özelliklerini ön plana çıkarıyor. Yeniay etkisi 14 Kasım Dolunay zamanına kadar sürüyor, yani toplamda yaklaşık 2 hafta kadar.

30 Ekim Yeni ay Etkileri, maneviyatın artacağı, kırgınlıkların son bulacağı, birlik ve beraberlik duygularının yoğun şekilde hissedileceği zamanlar içeriyor. Burçların kariyer hayatlarında özellikle ortak iş yapanların işlerine yarıyor bu dönem. Birikimler ortaya konuyor ve gerekli doğru yatırımlarla, iş büyütmeye gidiliyor. Burçlar aşk hayatında gizliliğe önem veriyor. Özel hayatlar çoğunlukla paylaşılmıyor. Derinden ve tutkulu aşklara şahit oluyoruz.

30 Ekim yeni ay döneminde yeni atılımlar yapabilir, hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. Akrep burcunda gerçekleşen yeniay tüm burçlara bu tür fırsatları fazlasıyla veriyor. Birleştirici ve kazanç dolu etkilerle gelen yeniayın burcunuza tam olarak nasıl yansıdığını öğrenin ve ne yönde hareket edeceğinize siz karar verin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.