30 Jest İle Sizi Daha Çok Sevsin

90.067
30 Jest İle Sizi Daha Çok Sevsin

Ufak jestlerle sevdiğiniz erkeği kendinizi bağlayabilirsiniz. Erkekler bağlanmaktan korkar. Erkekle kadın arasındaki aşk bağının zayıflama nedenlerinin başında heyecanın azalması gelir. Erkekler, sevdiği kadındaki heyecana aşık kişilerdir. Kadındaki heyecan bittiğinde ise o aşk bitmeye mahkumdur. Erkeği tetikleyerek, onu heyecanlandıran şey kadının jestleri, sürprizleri ve ilişkiye canlılık katan hareketleridir. Siz de erkeğinizin sizi daha çok sevmesini ve sonsuza kadar bağlanmasını istiyorsanız önerilerimizi dikkate almalısınız. İşte erkeğin kadını daha çok sevmesini sağlayan 30 jest.

1- Size özel, bilindikten farklı günleriniz olmasını sağlayın. Mesela “ilk elma şekerinizi birlikte yediğiniz gün” gibi.

2- Parfümünüzü değiştirin. Sürekli aynı parfümü kullanmak yerine, zaman zaman iç gıcıklayıcı kokularla değiştirerek onu baştan çıkarın.

3- Herşeyi, her zaman ondan beklemeyin. Bazı günlerde ilk siz öpün, ilk siz sarılın ve ilk olarak siz arayın.

4- Keyfinin kaçık olduğu zamanlarda ona desteğinizi farklı şekilde gösterin. En sevdiği atıştırmalıkları ve içeceği hazırlayarak onu yalnız bırakın. Böylelikle onu ne kadar önemsediğinizi hissedecek ve kafasındaki konuları düşünebilmesi için fırsat bulmuş olacaktır.

5- Arada bir, ihtiyacı olduğunu hissettiğinizde ona masaj yapın. Yoğun iş sonrası ona yapacağınız masajla gevşeyecek ve keyfi yerine gelecektir.

6- Onun en sevdiği filmleri dvd arşivi haline getirerek ona hediye edin.

7- Sıradan sarılmak yerine, kokusunu içinize çekerek sarılın.

8- Banyo yaptıktan sonra buhar olan aynaya, onun hoşuna gidebilecek türden, romantik notlar yazın. O an görmese bile, sonrasında o duşa girdiğinde, banyodaki buharlaşmayla birlikte not aynada yeniden belirecektir.

9- Hafta sonları birlikte olduğunuz vakitlerde, oyun oynarken, yarı çıplak olmaktan çekinmeyin. Üzerinizde bir tişört ve iç çamaşırınızla kalmanız ilgisini fazlasıyla çekecektir.

10- Kalabalık içine girdiğinizde, arkadaş ve dostlarla vakit geçirirken, onunla ilgilendiğinizi belli edecek minik hareketler yapın. Kimse görmeden poposuna dokunabilir veya saçlarını ufaktan okşayabilirsiniz.

11- Kendinize kahve veya içecek hazırlayacağınız zaman ona da en sevdiği şeylerden hazırlayarak sunun.

12- Onun en çok oynadığı ve sevdiği oyunları takip edip, bir üst sürümünü hediye edin. Bu onun egosunu okşarken aynı zamanda çılgınlar gibi mutlu olmasını sağlayacaktır.

13- Anında fotoğraf çeken kabinlerde komik ve seksi fotoğraflar çekinerek, komikleri buzdolabının üzerine, seksileri onun cüzdanına koyun.

14- E-postasına yazı yazmak yerine hislerinizi belli eden ifadeler gönderin.

15- İş stresinin fazla olduğu zamanlarda doğa yürüyüşlerine çıkın. Yanınıza en sevdiğiniz yiyecek ve içeceği almanız yeterli olacaktır.

16- Buzdolabınızda onun en sevdiği yiyeceklere ve içeceklere de yer verin. Bu detay, onun seçimlerini önemsediğiniz anlamına gelir.

17- Onu övebilmek için ondan öğrendiğiniz yeni şeyleri zaman zaman gündeme getirerek, kendine olan güveninin artmasını sağlayın.

18- Kedisi, köpeği varsa veya beslediği herhangi bir hayvanı; tasma, mama, oyuncak türünden özel eşyalarla, onun olanı sizin de sevdiğinizi hissettirecek davranışlar sergileyin.

19- Sesinize güveniyorsanız, onu karaoke bara götürerek, en sevdiği şarkıyla sürpriz yapabilirsiniz.

20- Vücudunuzda özel bir yere, onu çok sevdiğinizi belirten geçici dövme yaptırabilirsiniz.

21- Aranızda kimsenin bilmediği çeşitli kodlar üretin. Bir davete girdiğinizde sıkılıp gitmek isterseniz, anlaştığınız herhangi bir işaret veya sözle birbirinizi uyarabilirsiniz.

22- Onunla sürekli flört edin. Film izlerken, bahçede güneşlenirken minik minik oyunlar yapın. Bu etki aranızdaki ilişkiyi canlı tutarak, ilişkinize gereken enerjiyi sağlayacaktır.

23- Tuttuğu takımın en önemli maçlarını ve kupalarını içeren bir dvd hazırlatarak ona hediye edin. Bu onu çılgınlar gibi sevindirecektir.

24- Özellikle final maşları öncesinde, tuttuğu takımı ifade eden renklere sahip iç çamaşırlarıyla karşısına çıkmanız ona çifte mutluluk verecektir.

25- İlk mekanlarınız, en sevdiğiniz insanlar ve sıkıcı filmler gibi listeler hazırlayarak mutfak dolabınıza asın.

26- Zaman zaman birlikte oturup eski fotoğraflarınıza bakarak anıları canlandırın ve güzel konular üzerine sohbet edin.

27- Kitap okuduğunuz zamanlarda, onun da seveceği türden bir bölümü yüksek sesle okuyun.

28- Çocukluk anılarınızı canlandırın. Bahçeli ve güvenli bir ortamda yaşıyorsanız, gece vakti uyku tulumlarınızı giyerek bahçede yıldızların altında uyuyakalın.

29- Seyahat çantasını hazırlarken, en sevdiği atıştırmalığın yanı sürpriz bir not iliştirin. Bu sizden uzaktayken bir anda sizi özlemesine ve hatırlamasına sebep olacaktır.

30- Güneşin batışını her ay en az 1 defa birlikte izleyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.