Kadınlar Duysun

30 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

26.03.2021
10.677

30 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Akrep burcunda ilerliyor. Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Çalışanlarınız varsa onlara karşı biraz daha empati kurmanız ilişkilerinizi güçlendirecektir.

30 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 30 Mart Günlük Burç Yorumları

Özellikle işinizle ilgili ısrar ettiğiniz konuya bir de konsantre olursanız, o konuda ortaya çıkabilecek ideal şeyi buluyorsunuz. Grup içinde konuşmalarınızı ilgi ile izleyen ve size yakınlık gösteren kişiye karşı biraz mesafeli davranın. Ayak bileklerinizin hassas olduğu bir dönemdesiniz. Geceleri dinlendirmeye özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu 30 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Partnerinizin isatekleri karşısında adeta şaşkınlık içindesiniz sizin fazla işkolik olmanızdan yakınıyor bu durumu çözmenin tek yolu ona iş hayatınızın yoğunluğundan uygun bir dille anlatmanız. Maddi yatırımlarınızda dikatli olmalısınız çevrenizde ki kişilerin söylediklerine kulak vermekte fayda var. Bu sıralar dikkatli davranmayı aklınızdan çıkarmamalısınız.

İkizler Burcu 30 Mart Günlük Burçlar

İş yaşantınızdaki duygusal insanların yanlışlarını düzeltmekten sıkılıyor fakat belli etmiyorsunuz. Bu da sizi çok yoruyor. Aşk hayatınızda ise hiç olmayacak zamanlarda, gereksiz savaşlar yaratmanız karşınızdaki kişinin duygularını alt üst ediyor. Kendi doğrularınıza öylesine kaptırıyorsunuz ki, sonuç ne olursa olsun umurunuzda değil.

Yengeç Burcu 30 Mart Burç Yorumları

Bu aralar partnerinizi adeta tanıyamıyorsunuz o size çok yabancı geliyor ancak onun bu halinden hoşnutsunuz zira ilişkiniz canlanıyor. İşinizle ilgili bazı konularda olumlu gelişmeler söz konusu bu durum sizi motive ederken bir yandan da daha çok çalışmanıza neden olacak. Bu aralar elinize fazla miktarda para geçecek ancak siz bu paranın kontrolünü sağlayamayacaksınız.

Aslan Burcu 30 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün alacağınız bir hediye sizi geçmişe götürebilir ve duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Aslında bugün uzun zamandır ihmal ettiğiniz eski dostları ziyaret için uygun bir zaman olabilir. İşin yoğun temposuna ara verip kendinize zaman ayırabilir, ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Partnerinizle yapacağınız kısa bir tatil de seçenekler arasında.

Başak Burcu 30 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Yıllardır çalışıp didindiniz ve artık toplumda iyi yerlerde olmak istiyorsunuz. İnsanlar sizi önemsiyor ancak fikirlerinizde yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişiler üzerinde olumlu etki bırakacaksınız. Bu sayede de hayatınızdaki olumsuz gidişatı değiştirebileceksiniz. Ama duygusal davranmayı bırakmanız gerekiyor .

Terazi Burcu 30 Mart Günlük Burçlar

Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler ön plana çıkıyor. Özel hayatınızda partnerinizle uyumlu bir ilişki sizleri bekliyor. Ailevi konularınızda ise biraz daha özverili davranmanız gerekebilir.

Akrep Burcu 30 Mart Burç Yorumları

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı engellenmiş hissedebilirsiniz. İşlerinizde aksamalar olabilir. Evraklarınızı toparlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bürokratik kısıtlamalar olabilir. Üstlerinizle iletişimize dikkat etmelisiniz. Günün ikinci yarısında kendinize yönelebilirsiniz. Hassas olduğunuz konular gündeme gelebilir.

Yay Burcu 30 Mart Günlük Burç Yorumları

Hayatınızla ilgili alacağınız kritik kararlar için sakın acele etmeyin, bu sizi zarara uğratabilir. Kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise yeni girişimler sizin için iyi sonuçlar verebilir ve maddi kazançla sonuçlanabilir.

Oğlak Burcu 30 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Uzun süredir aklınızda bulunan sorulara cevap arama meşguliyeti içerisindesiniz. Bu aralar arakadaşlarınızın vereceği tavsiyelere dikkat edin. İş hayatınızda sürpriz gelişmelerin yaşandığı bir dönemdesiniz.

Kova Burcu 30 Mart Günlük Burçlar

Özel hayatınızda partnerizle aranızda soğuk rüzgarlar esiyor. Küçük sorunların yol açtığı bu durumda yardımıcınız zaman olacaktır. Bu sürede içerisinde atacağınız adımlara ve söyleyeceğiniz sözlere dikkat etmekte fayda var.

Balık Burcu 30 Mart Burç Yorumları

Bugün eşinizle ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Karşınızdakine kendinizi ifade etmek için çaba gösterebilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler gündeme gelebilir. Bazı konulardaki değişiklikler sizi zor duruma sokabilir. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Tamamladığınız işleri tekrar kontrol etmenizde fayda var.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.