30 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

11.838

Ay, Başak burcunda ilerliyor. Hırsınız ve rekabet etme istediğiniz artabilir. Biraz kendi içinize yönelmeye ihtiyacınız var.

30 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Gerek özel hayatınızda gerekse işinizde başkalarının hayatınıza müdahale etmesinden hoşlanmıyorsunuz. İşiniz hakkında hiç kimsenin fikrini almaktan da hoşlanmıyorsunuz. Ancak bu bazen problem oluyor. İlişkinizde sürekli problem çıkarma huyunuz yüzünden, aranızın açılmasına neden oluyorsunuz. Ödemelerinizdeki denge her an bozulabilir, dikkat.

Boğa Burcu 30 Mayıs

Bugün kendinizi yeniden sınamanız için uygun bir fırsat var. İş disiplinin çok önemli olduğu bir gün içindesiniz ve tüm idareyi ele almanız gerekebilir. Karşılıklı oyun oynamaktan vazgeçmeli ve birbirinize karşı daha açık olmayı denemelisiniz. Geçmiş olayları düşündükçe öfkeniz artıyor. Herkesin yaşamında haksızlık dönemleri vardır.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Olaylar karşısında kendinize has bir yorum tarzınız var ve bu işinizde çok olumlu sonuçlar veriyor. Öte yandan duygusal hayatınızda özgürlükçü tavırlar sergileyerek, tutucu tavırlarınız gizlemek isteyişiniz sizin özgün bir yapınız. Ütopik duygusallıklar yaşamak sizi etkiliyor. Bu yüzden, gereksiz yorgunluklar yaşıyorsunuz.

Yengeç Burcu Bugün

Son zamanlarda yeni atılımlar yapma niyetindesiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapmak istiyorsunuz aslında ama iyi düşünmelisiniz. Geçmiş duygularınızdan artık kurtuldunuz ve yaşama daha farklı bakmaya başlıyor olmanız olumlu. Yavaş yavaş yeni adımlar atmanızın zamanı geldi artık. Parasal konularda kaygı duymanıza gerek yok.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Özgüveniniz tam ancak bilmediğiniz konuları araştırma konusunda cesur değilsiniz. Oysa eksik bilgilerinizi öğrenmek zorundasınız. Eski ilişkilerinizle ilgili pürüzleri artık kafanızdan silmelisiniz. Vaktinizi boşa harcamayın. Günlük rutin işleriniz sizi de rahatsız ediyor. Rahatlamak amacı ile sosyal aktivitelere öncelik verin.

Başak Burcu 30 Mayıs

Bu günlerde çok yoruldunuz. O nedenle performans düşüklüğünüz normal. Kısa sürede her şey yoluna girecek. Özel hayatınızda sadece kendi duygularınızı ön planda düşünüyor ve partnerinizin yaşadığı zorluklara aldırmıyorsunuz. Ruhen yaşadığınız fırtınayı saymazsak sağlığınız yerinde.

Terazi Burcu Bugün

Son günlerde yoğunlaşan işler nedeniyle işinizde zamanla yarıştığınız bir gerçek. O nedenle bugün kararlarınızı ertelememeli ve acele etmelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz kişiye daha çok zaman ayırma fırsatı yakalayacaksınız, bu fırsatı iyi değerlendirin. Sabah serin havalar cildiniz için uygun değil. Onu güçlendirecek, vitaminler size iyi gelecektir.

Akrep Burcu Günlük

Son günlerde işinizle göz dolduruyorsunuz. Yaptığınız işlerde başarılı bir performans sergiliyor olmanız gelecek başarınızı da garantiliyor. Sevginizi belirtirken kısır davranmamalısınız. Yoğun iş temponuz yüzünden onu ihmal ediyorsunuz. Sabah saatlerinde giyiminize dikkat edin. Vücut direnciniz düşük olduğu anlar unutmayın.

Yay Burcu Bugün

Kendinizi ifade etme konusunda hiçbir sorununuz yok ancak bir süredir iş yerinizdeki çekimser tarzınız arkadaşlarınız tarafından garipseniyor. Duygu dünyanızdaki yorgunluğunuzu bir an evvel atmalısınız. İlişkinizle ilgili ileriye dönük, korkularınız var ve siz, olayları olumsuz şekilde düşünüyorsunuz. Sırt ve boyun ağrılarınız için yüzme en iyi ilaç.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bugün eksiklerinizi tamamlamak için çevrenizden istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Yeter ki siz isteklerinizde ısrarcı olun. Onun sizden çok daha farklı bir yapısı var ve bazı konularda farklı düşünmeniz son derece doğal. Bugün ağır eşya kaldırmamalısınız.Belinizin sorunlu olduğunu sizde biliyorsunuz.

Kova Burcu 30 Mayıs 2020

Özel hayatınızda olduğu gibi işinizde de vazgeçilmezleriniz var. Alışkanlıklarına sizin kadar bağlı bir kişiyi, bulmak çok zor. Ama bugün sınırlarınızı zorlamalısınız. Kendinizi ifade eden ve tarzınızı ortaya koyan alışkanlıklarınız sevdiğiniz kişinin gözünden kaçmıyor. Bugünlerde uzun yürüyüşler hem ruhunuza hem kilolarınıza iyi gelecek.

Balık Burcu Bugün

Son zamanlardaki sessizliğiniz işinizdeki yeni ortamdan yoksa sizinle aynı fikirleri paylaşan kişilerle bir arada olduğunuz zaman, kendinizi gayet olumlu ifade ediyorsunuz. Eski olayların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Dışa dönmeye başlamanız halinde bugün kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Kredi kartı harcamalarınızda kontrolden çıkıyor,dikkat.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.