30 Ocak Hangi Burç

30 Ocak Hangi Burç

30 Ocak Hangi Burç ? 30 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 30 Ocakta doğan kova insanının zekâ seviyesi sıradan insanların kelime hazneleriyle açıklayabileceklerinden çok daha fazladır. O normal bir hayatın, çevrenin insanı değildir. Düşünme şeklinden sorduğu sorulara kadar en babayiğit profesörlere kurdeşen döktürebilir. Çünkü genellikle insanların düşünmek ve sorgulamak için belirli nedenlere, itici güçlere ihtiyacı vardır. Oysa onun için düşünmek nefes almaktır; bir bilgisayar gibi çalışan beynini durdurmanın ve sakinleştirmenin hiçbir yolu yoktur ki zaten böyle bir şeyi asla istemez. Bazen çevresindekiler ya da bir kıskananı onu tongaya düşürmenin yollarını ararlar. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kaldığında resmen beynindeki her bir hücreyi çalıştırarak illa ki bir çıkış yolu bulur. Uğraşmak ve bulaşmak istemeyeceğiniz biridir. Şayet sizin de en azından iki kelime konuşabileceği kadar zeki olduğunuz kanaatine varırsa sizinle arkadaş olmayı düşünebilir.

30 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

30 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 30 Ocakta doğan kova kadını çevresindekilere karşı genellikle küçümseyici bir tavır takınır. Oldukça zor beğenen bir yapısı vardır; eşyaları da insanları da zor beğenir, işin kötüsü bunu belli de eder. Sosyal biri olma, insanlarla tanışma ve arkadaş edinme gibi hevesleri pek yoktur; birileri ondan etkilenip illa ki arkadaş olmak isterse de bu konuda olumsuz bir tavır içerisine girmez elbette.

30 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

30 Ocakta doğan erkekler kova burcudur… 30 Ocakta doğan kova erkeği patronunuz ise yapacağınız işin aslında tam olarak kaç dakika içerisinde bitebileceğini gayet iyi bilir, dolayısıyla iş biraz uzadı diyerek oyalayabileceğiniz biri değildir. Planlı programlı ve zamanın değerini iyi bilen dakik biridir ve buluşmanıza beş dakika geciktiğinizde onu kararlaştırdığınız mekânda bulamayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.