Kadınlar Duysun

31 Mart 2018 Terazi Dolunayı – Akıl Oyunları

29.03.2018
43.096
31 Mart 2018 Terazi Dolunayı – Akıl Oyunları

31 Mart 2018 Dolunayı saat 15:38’de Terazi Burcu’nun 10°’sinde gerçekleşiyor. Tüm burçlar üzerinde etkisi hissedilecek olan Terazi Dolunayı ile birikmiş enerjiler açığa çıkabilir.

Dolunay zamanları özellikle akla yönelik hareket eder. Oradan duygulara etki ederek davranışlara yön verir. İşte bu nedenle dolunayda bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken hassas noktalar vardır. Bunlardan ilki dolunayın hangi burçta oluştuğu ve etkileridir. Bir diğeri ise bu etkilere göre nasıl bir davranış şekli geliştirmemiz gerektiğidir. Geçici bir süreç olduğunun bilincinde hareket edilirse yanlış davranmaktan ve öfkeyle hareket ederek zamansız kararlar almaktan kurtulmuş oluruz. Hayatımıza yön veren en önemli şeyler isteklerimiz ve kararlarımızdır. Bu nedenle farklı bakış açısı geliştirerek mantıklı davranmakta fayda vardır.

Terazi Dolunayı Etkileri burçların tahammül seviyesini biraz aşağı çekiyor. Bunu yaşananlar ve yaşanacaklar arası bir savaş olarak düşünebiliriz. İkili ilişkiler arası tavırlara, sözlere ve davranışlara yansıyacak olan bu durum karma yaratabilecek güçte. Mümkünse kendi ilişkilerinizin dışına çıkmayın. Dolunayda Burçların mutluluk arayışları artıyor. Beklentilerin karşılık bulmadığı noktalara temas ediliyor. Bu noktada kesip atmalar, aksini düşünmeler ve sona giden durumlar söz konusu olabiliyor. Olmuyorsa ipleri koparıp, özgürlüğümü elime alırım düşünceleri ile alınan kararlar ilişkilere yön verebiliyor.

Dolunay etkilerinin burçlara ekonomik ve gelecek kaygısı ile yaklaştığı bu süreçte öfke patlamaları artabilir. Zihni olumsuz düşüncelerden arındırmak çok önemli. İçinde bastıramadığın her durumun dışarı taşma ihtimali çok yüksek. Bu sebeple ne kadar az düşünce, o kadar az mesele. Burçların iş hayatındaki konsantrasyon bozuklukları artabilir. Odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Bunu aşmanın en güzel yolu müzikle çalışmaktır. İletişimi mümkün olduğunca sadeleştirin. Başarısız olma korkusuyla yola çıkmak yerine elde edilecek olan başarıyla yetinmek de işlerin yolunda gitmesini sağlayacaktır. Burçların farkındalığı ne yönde kullanacakları çok önemli.

Terazi Dolunayının aklınıza oyunlar oynarken bunun farkında olmanızı ve kendinize en iyi gelen şeye yönelerek mutluluğu bulmanızı diliyorum.

21 Mart Dolunay Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...