31 Ocak Hangi Burç

31 Ocak Hangi Burç

31 Ocak Hangi Burç ? 31 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 31 Ocakta doğan kova insanının yaptığı ya da söylediği bir şeyden rahatsız olduğunuzda normal insanlar gibi bunu ona söylersiniz ve onun da anlamasını beklersiniz. Fakat ne yazık ki yanlış bir şey yapabileceğine onu inandırmak dipsiz bir kuyuya atlamak gibidir, sonsuza dek deneyecek ve bir çözüme ulaşamayacaksınız. Yaptığı ve söylediği her şeyin kesin bir şekilde doğru olduğuna adı gibi emindir, bu nedenle kırdığı kalplerle dolu bir günün ardından büyük bir rahatlıkla başını yastığa koyar. Özgüveni o kadar yüksektir ki kendini dünyanın en muazzam kişisi yerine koyar. Mümkün olduğunca bağımsız kalmaya özen gösterir, birinden bir iyilik rica etmek kendisini maddi ya da manevi borçlu hissetmesine neden olur. Bir yerde çalışmaktansa kendi işinin patronu olmayı tercih edecektir. Aldığı kararları hayata geçirmekteki hızı şaşırtıcıdır.

31 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

31 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 31 Ocakta doğan kova kadını ciddiyetten hoşlanır. Arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde bile onlara belirli bir resmiyetle yaklaşır, aşırı yakınlaşmanın da laçka ilişkilerin de her türlüsüne karşıdır. Dolayısıyla insanlar da ona karşı olan sözlerine ve tavırlarına dikkat etmek zorunda hissederler kendilerini ki onun da istediği şey tam olarak budur.

31 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

31 Ocakta doğan erkekler kova burcudur… 31 Ocakta doğan kova erkeği insanları kitap gibi okur; zayıf ve güçlü noktalarını, onları harekete geçiren damarı ufak bir sohbet sırasında teker teker tespit eder. Bu onun en çok eğlendiği hobisidir. Elde ettiği bilgileri silah olarak kullanmaktan ziyade onları insanlara istediklerini yaptırmanın birer aracı olarak kullanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.