4 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

9.196

4 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları; Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Geçmişe takılı kalmaktansa daha çok ileriye yönelik planlamalarda bulunacaksınız. Keşke demek istemeyeceğiniz bir gün olacak. Geçmişten gelen deneyimlerinizi de gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

4 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugün sabah saatlerinden itibaren yoğun bir gün sizi bekliyor. Uzun zamandır görmediğiniz ziyaretçileriniz ve önemli iş görüşmeleriniz bütün gününüzü hareketli geçirecek. Aşk hayatınız bu aralar hayli karmaşık ve bunun nedeni sizin dışınızda gelişen koşullar. Siz ılımlı olmaya çalışırken sevgiliniz siz ne kadar isteseniz de sizin gibi olamıyor bunun sonucu tartışmalar… kısaca istemediğiniz ve sizi mutsuz eden şeyler.

Boğa Burcu 4 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün iş arkadaşlarınızla ilgili üzücü bir haber alabilirsiniz. Onlar için önemlisiniz ve yalnız bırakmamalısınız. Özel hayatınızda ise, sorunlu ilişkilerden sebepsiz bitişlerden yorgun düşmüş ruhunuz aşk enerjisi ile yapılanmaya başlıyor. Uzun süredir devam eden bir davanız sonuçlanabilir ve yüklü bir kazanç elde edebilirsiniz…

İkizler Burcu 4 Ağustos Günlük Burçlar

Bugün arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Geleceğinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Bu konuda başkalarından destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme söz konusu. İş hayatınızda kendinizi ifade etmek işleriniz açısından ilerleme kaydetmeniz için önemli olabilir.

Yengeç Burcu 4 Ağustos Burç Yorumları

Finansal konularda sizi strese sokan olaylar gelişebilir. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Banka işlerinizle ilgilenmek için uygun bir gün. Sorumlu olduğunuz işlerinizi düzenlemek ve daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

Aslan Burcu 4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugün özel yaşamınızla ilgili kararları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Yaşadığınız sorunların çözümü için partnerinizin çabasını yeniden değerlendirmeli ve ilişkinizin geleceğine buna göre karar vermelisiniz. Kendinizi özgür bırakırsanız, duygularınız netleşecek ve bencilce yaklaşımlardan uzaklaşacaksınız.

Başak Burcu 4 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Partnerinize karşı bazen bencilce davranabiliyorsunuz biraz empati yapıp burada aslında haksızlık yapanın siz olduğunu görebilirsiniz. İş hayatınız da olumlu deneyimler kazanıyorsunuz, bu sıralar takdir edilmeye açık olun. Maddi anlam da kazanımlarınız artabilir.

Terazi Burcu 4 Ağustos Günlük Burçlar

Özel hayatınızda yaşadığınız karmaşıklık sizi bunaltuyor. Partnerinizin ilişkinizi ciddiye almaması canınızı sıkmaya devam ediyor. Süreci zamana bırakmak ikiniz içinde daha hayırlı olacak. Ayrıca maddi açıdan iyi olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Durumun size verdiği sahte mutluluğa dikkat etmekte fayda var.

Akrep Burcu 4 Ağustos Burç Yorumları

Bugün sevdikleriniz sizin yolunuzu gözlüyor. Bu derece sevilmek herkese kısmet olmaz, küçük şeyleri sorun etmeyin. Kabiliyetlerinizi göstererek daha çok gelir ya da maddi açıdan kazanç arttırmanızı sağlayacak şeylere vakit ayırmalısınız. Düşüncelerinizi paylaştığınız kimselere söyledikleriniz sonucunda bir ilişki ve ya iş ortaklığınız farklı bir hal alabilir.

Yay Burcu 4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Kişisel hassasiyetiniz olduğu konular gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Duyusal konularda yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Bazı konuları değiştirmeniz gerekebilir. Finansal konularda genişleme olabilir. Çalışma hayatınızdaki ani değişiklikler sizi biraz yorabilir.

Oğlak Burcu 4 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları

Duygularınızın çok yüksek olduğu bir dönem başlıyor. Aşk tüm benliğinizi sardı ancak siz yine de bunun hala gelip geçici bir his olduğu konusunda kendinizi kandırıyorsunuz. Artık cesur kararlar alma zamanı geldi kalbinizin sesini dinleyin. İşinizle ilgili var olan saygınlığınızı korumak istiyorsanız biraz sakin olmalısınız. İşler yavaş yavaş rayına giriyor.

Kova Burcu 4 Ağustos Günlük Burçlar

Günün ilk yarısında sizi endişeye sokan konularda ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Bazı konuları yeniden harekete geçirmek için çaba göstereceksiniz. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Ortaklı konuları çözümlemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde değişik konularla ilgilenebilirsiniz.

Balık Burcu 4 Ağustos Burç Yorumları

Bugün yeni ufuklara açılmak için harekete geçebilirsiniz. Olayları daha rahat algılayabileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla keyifli programlar organize edebilirsiniz. Ticari gelişmeler sizi rahatlatabilir. Eğitim işlerinizde sorumluluklarınız artabilir. Yolculuklar gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili ortak konularda farkındalığınız artabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.