4 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

9.337

4 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay,Terazi burcunda ilerliyor. Merkür, Başak burcuna geçiş yapacak. Hayatınıza neyin iyi gelip gelmediğini keşfedeceğiniz bir güne adım atıyorsunuz. Uzun vadeli yatırımlar üzerine düşünebilir, kendinizi geliştirecek olduğunuz yeni alanlar yaratabilirsiniz. Ortaklılı yürütülen işleriniz varsa bu işlerde hızlanmalar söz konusu olmaya başlayacak.

4 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Bugün parasal konuda bazı beklentileriniz gerçekleşebilir. Üstelik en çok ihtiyacınız olan zamanda. Fakat sizi hala üzen ve moralinizi bozan bir durum söz konusu. İş yerinizde gösterdiğiniz hassasiyeti aşk meselelerinizde tam olarak gösteremediniz. Bu da haliyle sizi ve sevdiğinizi yıprattı. Birlikte geçireceğiniz zamanlar ikinize de iyi gelecektir.

Boğa Burcu 4 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Siz de bugüne huzurlu başlayıp bitirecek olanlardansınız. Bugün huzurlu bir gün sizleri bekliyor. Beraberliği uzun süren bir ilişkiyi resmileştirmekten korkmayın ve bu engeli aşın. Yaşanan sorunları görmezden gelmeyin ve açıklığa kavuşturun. Bugün en önemli şey sağlığınız. Havanın azizliğine uğrayıp gripten kaçının.

İkizler Burcu 4 Ağustos Günlük Burçlar

Bugün, özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyeceksiniz. Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Bugün, duygularınızı coşkulu bir şekilde karşı tarafa yansıtacaksınız. İhtiyacınız olan beraberlikte uyum içinde olmak istiyorsunuz fakat sizin inatçı tavırlarınız, onun bitmeyen egoları yüzünden aranızda sürtüşmeler uzayabiliyor.

Yengeç Burcu 4 Ağustos Burç Yorumları

Güne iyi başlamak bugün mümkün. Sevdiklerinizle uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz; seyahat kararı verebilirsiniz. İş hayatınızda, tüm işleriniz engel olabilir. Ancak günün sonraki saatleri ilk bölüm gibi geçmeyebilir. Sizi kısıtlayan ve önleyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gerilime neden olabilir.

Aslan Burcu 4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Sözlü iletişiminiz ve insanları ikna etme kapasitenizin farkına vardığınız bir dönemdesiniz. Yeteneğinizi kullanmanız bu sıralar yapacağınız anlaşmalarda beklemediğiniz kazançlara kapı aralayabilir.

Başak Burcu 4 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Ailenizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedefsiz coşkunuz sizi sandığınız gibi ileri taşımak yerine yavaş yavaş yıpratmaya daha meyilli. Bu dürtüyü baskılamazsanız yol alamazsınız. Maddi açıdan kendinizde veya ailenizde olumlu gelişme gerçekleşebilir. Sağlığınıza bugün dikkat edin. Hırs ve coşkunuz sağlığınızı tehdit ediyor.

Terazi Burcu 4 Ağustos Günlük Burçlar

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Bugün bazı konularda dağınık olabilirsiniz. İşlerinizi genişletmek için çaba göstermeniz gerekebilir. İşlerinizde gelen paralara var.

Akrep Burcu 4 Ağustos Burç Yorumları

Kendinizi fazlasıyla güvence altında hissedeceksiniz ancak kafanızın içinde yer eden planlar doğrultusunda biraz daha temkinli olmanız gerekiyor. Elde ettiğiniz deneyimler neticesinde yaşamsal konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Sizi tatmin etmeyen durumlarla karşılaşma ihtimaliniz de var elbette. Günü daha farklı geçirme isteğiniz olsa da bugün biraz daha dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu 4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızla ilgili konularda bugün ben merkezli düşünerek yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli olun. Son pişmanlık fayda etmeyebilir. İş hayatınızda ise gereksiz çıkışları ile sizi yoracak mesai arkadaşlarınıza dikkat edin ve tartışmalardan kaçının. Gün sizin için ne kadar stresli ve y yorucu olsa da yöneticilerinizin dikkatlerini üzerinize çekmeye çalışın bunu başardığınız takdirde fikirlerinizi ifade edecek.

Oğlak Burcu 4 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları

Partneriniz sizin beklentilerinizden haberi yok bunu ona söyleyerek yani açık bir şekilde beklentilerinizi anlatmalısınız. Konuşarak birçok sorun çözülebilir bunun farkındasınız ve bu yolu seçerek partneriniz üzerinde olumlu etki oluşturacaksınız. Maddi konularda biraz dikkatli davranmalısınız ilerde yapmayı düşündüğünüz birçok şey için birikim yapmanız gerekebilir.

Kova Burcu 4 Ağustos Günlük Burçlar

Duygularınızda bir çekimserlik söz konusu olabilir. Bugün karşılaşacağınız kişilerin fikirlerini kabul etme konusunda bocalayabilirsiniz. Gizemli davranışlarınız küçük ayrıntıları bile önemli hale getirebilir. Hislerinizden emin olmadan konuşmak istemiyorsunuz. Düşüncelerinizin doğruluğunu hiç kimseye tartışmak istemediğiniz bir gün.

Balık Burcu 4 Ağustos Burç Yorumları

Manevi değerlerinizin yükseleceği ruhsal yorgunluklarınızdan arınacağınız özel bir gündesiniz. işinizle ilgili yaptığınız şeyler insanların dikkatini çekebilir ve doğal bir başarı elde edebilirsiniz. Maddi anlamda parlak bir süreçtesiniz, birikim yapmak için uygun bir dönem. Aşk hayatınızda geçmişten gelen karşılaşmaları dikkate almamanız ruh sağlığınız için daha iyi olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.