4 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

9.139

4 Nisan 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Geçmişten gelen korkularınızı bir kenara atmanın zamanı geldi. İleriye dönük emin adımlar atmak istiyorsanız eğer kendinizden emin olmalısınız.

4 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 4 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün zihinsel konularda daha yoğun süreçler yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde yaşanan durumlardan rahatsız olabilirsiniz. Destek almanız gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Bazı konularda çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda sizden daha tecrübeli kişilerden yardım alabilirsiniz. İkili ilişkilerinize keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu 4 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün gelecek planlarınızla ilgili kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte tatil organize edebilirsiniz. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. İş arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. İşlerinizde eksikleri gidermek için uygun bir gündesiniz. Bugün sorumluluk almak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu 4 Nisan Günlük Burçlar

Yaşamınızda aslında ihtiyacınız olmayan şeyleri taşıdığınızı ya da vazgeçemediğinizi fark ederek, gerekli yenilikleri yapmayı isteyeceksiniz. Varolan şartların tam anlamıyla değiştiğini, yok olduğunu, yeni şartların ve durumların doğduğunu göreceksiniz. Sizin için yepyeni bir dönem başlıyor.

Yengeç Burcu 4 Nisan Burç Yorumları

Bugün huzursuz hissedeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çatışmalar gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar olabilir. Bazı olayları kabullenmeniz işleri kolaylaştırabilir. Duygusal konularda hassaslaşabilirsiniz. Güçlü kişilerden alacağınız destekler sizi biraz rahatlatabilir. Ani kararlar almayın.

Aslan Burcu 4 Nisan Günlük Burç Yorumları

Özellikle, dikkatlerin üzerinizde yoğunlaşmasını sağlayacak konularda, iç dünyanıza kimseyi almıyorsunuz. Partnerinizin size olan güveni sayesinde, ikna etme gibi bir sorun genellikle yaşamıyorsunuz. Değişen hava koşulları yüzünden, soğuk algınlıklarına karşı temkinli olmalı, önleminizi almalısınız.

Başak Burcu 4 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Eşinizle ilgili konularda ani duygusal değişiklik içinde olabilirsiniz. Bazı konular duygusal yönden sizi zorlayabilir. Sakin olmalı ve dengede kalmalısınız. Sorumlu olduğunuz konuları güçlendirmek isteyebilirsiniz. İşlerinizde ilerlemek için rahat olmanızda fayda var. İlerletmek istediğiniz işler için kontrolü elinizde tutmanızda fayda var.

Terazi Burcu 4 Nisan Günlük Burçlar

Duygusal konularda, ailenizin üzerinizde bazı baskıcı davranışlarını hissedebileceğiniz bir gün içindesiniz. Onların haklı olabileceğini unutmamalı ve görüşlerine saygı göstermelisiniz. Eski anılarınızın yeniden gündeme geleceğini düşünerek canınız sıkılmasın. Bazı şeyleri artık düşünmek istemiyorsunuz. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor.

Akrep Burcu 4 Nisan Burç Yorumları

Sevgi bağlarınız oldukça güçlü sevgilinizi önemsiyor ve bunu her seferinde belirtiyorsunuz. Bazı sorunlar söz konusu ancak bunları büyütmeyecek ve hemen çözeceksiniz. Kişiliğinizin bir yanı sürekli abartıyor ancak onu yatıştıran başka bir yanınız var ve bu sizi dengeliyor. İş hayatınızda yavaşta olsa yoluna koymanız gereken şeyleri istediğiniz şekilde yoluna koyuyorsunuz

Yay Burcu 4 Nisan Günlük Burç Yorumları

Geçmişteki deneyimleriniz size yol gösteriyor ve yaşanmışlıklarınızdan yola çıkarak yeni şeyler yapıyor ve başarılı oluyorsunuz açıkçası başarınızın sebebi deneyimleriniz. Bir iş arkadaşınızın art niyetli olduğunu fark ettiniz ancak biliyorsunuz dünyada her çeşit insan var her karakterden insan karşınıza çıkacaktır bunun farkında olup ona göre davranmalısınız. Maddiyata önem vermiyorsunuz ancak harcamalarınız hayli fazla dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu 4 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün partnerinizi sorgulamak isteyecek ve onun düşünceleri paralelinde etkilenmeler yaşayacaksınız. Onun size yaklaşımları, bazı değer yargılarınızı farklı bir şekilde etkileyebilir. İnatçı kişiliğinizi biraz törpülemekte yarar var. Parasal konularda kritik günler sizi bekliyor. Kararlar alırken düşünmeden hareket etmemelisiniz.

Kova Burcu 4 Nisan Günlük Burçlar

İlişkiniz dolu dizgin yaşıyorsunuz ve partnerinizi de seviyorsunuz. Ancak çevrenizden bazı kişiler tarafından olumsuz tepkiler alıyorsunuz bu kişilerin tepkileri hakkın da kendinize sormanız gereken şeylere olabilir öncelikle bu kişilerin tepkileri doğrun mu ve arkasında bir art niyet var mı? Sadakat yönünüz fazlasıyla gelişmiş olması sizi, arkadaş çevrenizde sevilen ve özlenen biri haline getiriyor. Arkadaş ilişkilerinizde eli açık biri olmanız takdir görüyor. Siz de size yapıldığı gibi bazı yakınlarınızın işne karışıyorsunuz. Onların çözüm üretmesini engelliyorsunuz.

Balık Burcu 4 Nisan Burç Yorumları

Mantığınızı devre dışı bırakaraj duygularnızla karar almanız sizin için doğru sonuçlar doğurmayabilir. Maddi kaynaklarınız sorumsuzcaharacamnız planlarınızın bazılarını aksatabilir. Yeni bir karar almak için uygun bir günde değilsiniz mantık hataları yapabilirsiniz. Yalnız kalmak isteğinizi abartmayın.

4 Nisan 2021 Gezegen Konumları

☉ Güneş: ♈ Koç

☽ Ay: ♑ Oğlak

☿ Merkür: ♈ Koç

♀ Venüs: ♈ Koç

♂ Mars: ♊ İkizler

♃ Jüpiter: ♒ Kova

♄ Satürn: ♒ Kova

♅ Uranüs: ♉ Boğa

♆ Neptün: ♓ Balık

♇ Plüton: ♑ Oğlak

4 Nisan 2021 Astrolojik Harita

4 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

4 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.