5 Aralık Hangi Burç

623

Cinsel dürtüleri yüksektir. Tutkulu ve girişimci yapısıyla her şeyi elde edebilecek güçtedir. Çok istediği konularda aceleci ve sabırsız davranabilir. Rekabeti sever ve girdiği rekabetlerden genelde galip çıkar.

5 Aralık Hangi Burç

5 Aralık Hangi Burç ? 5 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 5 Aralıkta doğan yay insanı rekabetçi kişiliğiyle kendini hayatın pek çok alanında belli eder. İş hayatında özellikle bu hali başarıya her daim tutkuyla yaklaşmasından da kaynaklanır. Kendini bu şekilde var eder. İş hayatındaki tutkulu rekabetçiliği girişimcilik özelliğiyle de bir araya geldiğinde elinden kurtulacak şey yoktur. Genellikle başarıya yatkındır. Pek çok şeyi elde edebilmesine yol açan bir inatçılık ve hırsla hareket eder. Zaten başarmak istediği şeyler ve elde etmek istedikleriyle ilgili sabırsız bir haldedir, hayatında bir şeyleri değiştirmek istediğinde zaman geçmek bilmez gibi gelir ona. Beklemek ise tam bir işkencedir. Aşk hayatı ise bambaşka bir dünyadır. Cinsellik onun ilişkide en önem verdiği şeyler arasında ön sıralardadır. Özellikle de ten uyumunu yakaladığı bir partnerle yıllarca aynı heyecanı hissederek cinsellik yaşayabilir.

5 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

5 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 5 Aralıkta doğan yay kadını pek çok kişiyi cazibesinin esiri haline getirip mecnun gibi çöllerde dolaştırabilir, tabi keyfi isterse. Hoşlanmadığı kişilere karşı çok şirret bir tavır takınabilir ancak kim bilir belki bu tarz davranışlardan da etkilenenler vardır. Çok eşli bir ilişki biçiminden pek hazzetmeyebilir ancak bazen ilgisini çeken birden fazla kişi olduğunda, aralarında en uyumlu olacağı kişiyi seçebilmek amacıyla her birini bir denemeye tabi tutma gibi bir yol izleyebilir.

5 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

5 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 5 Aralıkta doğan yay erkeği kılık kıyafetiyle ilgili takıntıları ile güzeldir, onu öyle kabul ettiğinizde ilişkiniz tıkırında ilerleyecektir. Beraber trajik bir aşk filmi izlerken başınızı göğsüne yaslayıp ağladığınızda, püri pak gömleğine damlayan göz kaleminiz ya da fondöteniniz sizin için o an çok önemli bir olay olmayabilir ancak onun için olaydır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.