6 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

9.598

6 Ekim 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor ve saat 15.47’de Balık burcuna geçiş yapacak. Sizi bunaltan durumları etraflıca düşünmek isteyeceksiniz. Hedeflerinizin dışına çıkmanız gerekse de kısa süre içerisinde kendinize yeni bir yol çizme imkanı bulacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeli, mümkün olduğunca egzersiz yapmaya çalışmalısınız.

6 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 6 Ekim Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde iş hayatınız da sıkıntılı günlerden geçiyorsunuz. Yaşananlar sizi çok üzse de, sizin dışınızda gerçekleşen olaylara müdahale etme şansınız olmadığını kabullenerek hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Dik başlılık ettiğiniz ya da yaşananları kendi bakış açınız doğrultusunda değerlendirdiğinizde maddi olarak olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bugünlerde partnerinizi ihmal etmemelisiniz.

Boğa Burcu 6 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Duygusal konularda sert tutumunuz size bir şey kazandırmayacaktır. Öfkenizi sevdiklerinizden çıkarmak sizin için büyük bir hata olacaktır. İş hayatında dikkatli olmak size büyük sürprizler yaşatabilir.

İkizler Burcu 6 Ekim Günlük Burçlar

Bugün geçmişte kalan ancak rahatsızlığını sürekli hissettiğiniz bir olayın ortaya çıkıp huzurunuzu bozabilir. Bu durum ister özel hayatınızı isterse iş hayatınızı ilgilendiren bir konu olsun, dürüst davranmanız en doğrusu olacaktır. İnkar etmek ya da başkalarını suçlamak sadece kaybetmenize ve sorunun içinden çıkılmaz bir hale gelmesine sebep olacaktır.

Yengeç Burcu 6 Ekim Burç Yorumları

Siz tam bir işkoliksiniz. Çalışmayı çok sevdiğiniz için, kendinize devamlı iş icat ediyorsunuz. Aşk yaşantınızda da sorumluluk sahibi olduğunuz için, tutkulu aşklardan uzak kalmaya çalışırsınız. Mide ve bağırsak rahatsızlıklarına yatkın olmanız, çabuk hastalanmanıza sebep oluyor.

Aslan Burcu 6 Ekim Günlük Burç Yorumları

İlk adımları atmak sizin için çok zor ama aşkınızı belli etmelisiniz. Elinizden fazlası gelmese de bu da önemli bir adım olacak sizin için. Değişik projelerle ilgili görüşleriniz istenebilir. İşinizde sizden beklentiler, sandığınızın oldukça ötesinde. Parasal konularda daha tutumlu olmayı öğrenmelisiniz aksi halde oldukça zorlanacaksınız.

Başak Burcu 6 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve önemsediğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Aynı zamanda ciddiye aldığınız kişilerin sizi önemsediğini görmekten keyif alacak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve yepyeni hayaller kurabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınızı yükseltin.

Terazi Burcu 6 Ekim Günlük Burçlar

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Tutkulu olduğunuz konularda stresler yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda duygusal olarak kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz.

Akrep Burcu 6 Ekim Burç Yorumları

Hayatınızda üstesinden gelmek zorunda olduğunuz birçok engel daha sizinle olacak. Engeller artacak artacak. Fiziksel ve ruhsal açıdan kendinize fazla yüklenmemeye dikkat edin. İyice düşünüp, hangi zorlukların sizi cidden engellediğini ve gerçekten enerjinizi harcamaya değeceğini tespit edin. Yanlış tahmin yapınca çok sinirleniyorsunuz, zedelenebilirsiniz, sağlığınıza dikkat edin.

Yay Burcu 6 Ekim Günlük Burç Yorumları

Bugün harcamalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Parasal kaynaklarınızla ilgili teknik konular ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinize yaratıcılığınızı katabilirsiniz. İşlerinizi yetenekleriniz sayesinde büyütebilirsiniz. İşlerinizde aldığınız yardımlar sizi zorlayabilir. Tartışmacı bir tutum izlememenizde fayda var. Gün içinde değişiklikler olabilir.

Oğlak Burcu 6 Ekim 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay, yaşamınızı daha da kurallı bir hale getiriyor. Özgüveninizin yüksek olduğu bir gün ve yakın dostlarınızın güçlü desteği sayesinde kendinizi hak ettiğiniz yerlerde göreceksiniz. Zor olanı seçmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Bugün görüşeceğiniz kişilerin farklı yönleri ilginizi çekecek.

Kova Burcu 6 Ekim Günlük Burçlar

Son derece dikkatli ve hatta bazen mantıksızlar. İşinize çok düşkünsünüz ve hatta bu durum çevrenizdekiler tarafından imreniliyor. Sevdiklerinizi tatmin etmiyorsunuz ve bu günlerde çok şey ihmal ettiniz. Partneriniz bu tutumdan çok şikayet ediyor.

Balık Burcu 6 Ekim Burç Yorumları

Bugün partnerinizle ilişkinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Büyütülmeyecek kadar sorunlar tahmininizden hızlı büyüdü. Artık müdahale zamanı. Sakin ve çözümcü olmalı ve birlikte zaman geçirmek için ilk adımı siz atmalısınız. Sevdiğiniz insanın yanında olmak mı gidişine sessiz kalmak mı? Kararınızı verin ve harekete geçin…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.