Kadınlar Duysun

6 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

05.03.2022
9.680

6 Mart 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Mars ve Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlarla bazı düşüncelerinizin uyuşmadığını hissedebilirsiniz. Sizi olumsuz şekilde eleştirileri canınızı sıkabilir. Hayatınıza başkalarının karışmasına izin vermeyeceksiniz. Hayatınızı farklılaştırmak için çeşitli hobi alanları oluşturabilirsiniz.

6 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 6 Mart  Günlük Burç Yorumları

Bugün kendinizi oldukça iyi ve zinde hissediyorsunuz. Hayatınızda önemli olan konularla ilgili yeni görüşmeler yapabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili konularda kendinizle ilgili duyacağınız habere şüpheyle yaklaşın. Birilerini ilerlemenizin önüne geçebilmek adına öfkenizi kabartarak ilişkilerinizi bozmak isteyebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Kararsız kaldığınız bir konuda yeni adımlar atabilir kendinize şans tanıyabilirsiniz. Duvarlarınızı yıkmaya ve daha anlayışlı olmaya çalışın.

Boğa Burcu 6 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Cazip görünen bazı teklifler karşınıza gelebilir. Sizi cezbetmek için ikna etmeye çalışabilirler. Gelen teklifin büyüsüne kapılarak maddi manevi zarar göreceğiniz bir karar alabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var. Yeni tanıdığınız insanlarla böyle bir ilişkiye girmeden önce iki kez düşünmelisiniz. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz insana iğneleyici sözler söyleyerek ne elde etmeyi düşünüyorsunuz ki. Anlayış, saygı ve beraberliği güçlendiren en önemli faktörlerden biridir. Karşınızdaki insanın sabrını taşırmayın.

İkizler Burcu 6 Mart Günlük Burçlar

Yakın ilişkilerinizde sıkıntıların gerginliklerin ve içerinizde yükselen isyan duygusu size inanılmaz fikirler sunabilir. Eşiniz ya da bir aile bireyi de sizin gibi hissediyor olabilir. Sakin, sabırlı ve karşınızdakini anlamaya çalışarak hareket etmeniz bu dönemdeki sorunları hafif etkilerle atlatmanızı sağlayabilir.Bugün kişisel bakımınızı ilgilendiren konularla ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu 6 Mart Burç Yorumları

Bugün iş hayatınızda finansal anlamda şans sizden yana gözüküyor. Geçmişte istediğiniz halde gerçekleştiremediğiniz bir proje ya da iş görüşmesi gündeminize gelebilir. Daha iyi şartlarda olmanın getirdiği avantajlarla düşlerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Yeter ki kararlı olun ve kendinize güvenin. Özel hayatınızda ise aşka emek vermeniz gerekirken aşkı hırpalayacak yaklaşımlarda bulunmayın.

Aslan Burcu 6 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün duygularınız iyice yükselmiş olduğundan ötürü büyük bir keyifle hareket edebilirsiniz. Eski dostlarınızla da yapacağınız görüşmeler moralinizin yükselmesini sağlayacak. Özel hayatınızda ise eşinizin kıskançlığı ve sudan sebeplerle sürekli tartışma çıkarması aranızdaki sorunların giderek artmasına neden olabilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa sizler için çarpıcı gelişmeler söz konusu. Aşk, tutku ve heyecan bir anda tüm duyguları size yaşatacak olan biriyle tanışabilirsiniz.

Başak Burcu 6 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün, duygularınız oldukça yoğun gelişiyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gizli çatışmalara neden olabilir. Kendinizi sorgulayabilir ve çevrenizde gelişen birçok olayın, nedenini araştırabilirsiniz. Gözünüzden kaçan birçok ayrıntıyı yeniden düşüneceksiniz. Bugünlerde satın alma duygunuz ön planda olacak.

Terazi Burcu 6 Mart Günlük Burçlar

Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik ailenize de zaman ayırmalısınız. Her zamanki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacağınızdan eminiz. Yeni dostlar her konuda size yardımcı olacaklar.

Akrep Burcu 6 Mart Burç Yorumları

İkili ilişkilerinizde daha özgür davranıyorsunuz. Sosyal ilişkileriniz canlanıyor. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. Düşünceleriniz çevreniz tarafından takdir görecek. Bugün birçok ortama katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.

Yay Burcu 6 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün çevrenizdeki hiçbir olaya kayıtsız kalamıyor fakat duygusal bazlı değerlendirdiğiniz için, hatalar yapabiliyorsunuz. Şüpheci ve kuruntulu yönlerinizin atağa kalktığı bir gün. Kendinizi anlatmak yerine başkalarını dinlemeyi yeğlemelisiniz. Özgüveniniz için, karşınızdaki kişilerden emin olmadan konuşmamalısınız.

Oğlak Burcu 6 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün keşfetme arzusuyla bir sürü şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak ve gelecek hayalleriniz için yeni hedefler koymak isteyebilirsiniz. Gün içinde uluslararası konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu sizi yeniden harekete geçirebilir.

Kova Burcu 6 Mart Günlük Burçlar

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

Balık Burcu 6 Mart Burç Yorumları

Bugün özel hayatınızla özel ve önemli bir gün. Önemli bir haber aile içinde heyecanlı saatlerin yaşanmasına neden olacak ve sizin bütün gününüzü güzel geçirmenizi sağlayacak. İş hayatınızla ilgili bazı konularda kendinizi eksik hissediyorsunuz bunun için önemli adımlar atma kararını bugün verebilirsiniz. Kendinize yatırım yapmanın tam zamanı.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.