Kadınlar Duysun

6 Mart Balık Burcunda Yeniay Burçlara Etkileri

04.03.2019
63.108

6 Mart 2019 Yeniayı saat 19:00’da Balık Burcunun 15°’sinde gerçekleşiyor. Güneş ile Ay kavuşurken Neptün Gezegeni de eşlik ediyor. Neptünyen adı verilen bu durum Yeniay etkilerini farklı yönde şekillendiriyor. 5 Mart Merkür Gerilemesi devam ederken son derece dikkatli olmamız gereken günlere adım atıyoruz.

6 Mart Balık Burcunda Yeniay Burçlara Etkileri

6 Mart Yeniayı etkileri düşünsel bazda önem kazanıyor. Faklı, yanlış düşüncelere kapılabiliriz. Dengede durmakta zorlanacağımız kesin. Duygusal yönümüz ağır basacak. Bu da olası yanlış hamleleri, pişmanlıkları ve hayal kırıklığını beraberinde getiriyor. Diğer taraftan Satürn’ün sağlam yapısı ve uyumu var. Yani Neptün’ün cesareti ile Satürn’ün yere basan fikirleri bir araya gelirse mucize yaratabilir. Olmayacak hayallere kapılmaz, mantığı elden bırakmazsak iyi bir Yeniay olabilir.

Yeniay etkileri başlı başına yenilik demek. Her türlü yeni başlangıcı tetikler. Durup dururken bir şeyler yapmak gelir içimizden. Yeni iş, aşk ve diğer başlangıçlar için harika bir zamandır. Ancak 5 Mart Merkür Retrosu buna engel olacaktır. Devam eden süreçler daha az etkilenir. Fakat geçmişi olmayan yeniliklerden uzak durmak gerekir. Yani bu durumda yeniay etkilerini tek başına değerlendirmek mümkün değil. Belirleyici Neptünyen ve Merkür Gerilemesi ile birlikte ele almak gerekiyor. Bu dönemde gelecek planlarına dahil olabilir, devam eden süreçleri geliştirebilir, planladığınız şeyleri devreye sokabilirsiniz ama kesinlikle yeni başlangıçlar yapmayın.

6 Mart Yeniay’ın Burçlara Etkisi

- Sponsor Bağlantılar -
loading...