6 Mayıs Boğa Burcunda Yeni Ay Burçları Nasıl Etkileyecek

114.211
6 Mayıs Boğa Burcunda Yeni Ay Burçları Nasıl Etkileyecek

Yeni Ay 2016 Mayıs ayının 6’sında saat 22:31’de boğa burcunun 16° sinde gerçekleşiyor. Bizleri özellikle ruhsal manada etkileyecek olan Yeni Ay, enerji ve cesaret gerektiren işler açısından fayda getirecek.

Yeni Ay’ın etkileri 6 Mayıs’tan itibaren 15 gün daha devam edecek. Kişinin öz güveninin artacağı bu dönem, fırsatların değerlendirilmesi açısından oldukça önemli. Kariyerinizdeki bağlantılarınızı güçlendirebilir, ilişkinizde sağlam temeller atabilirsiniz. Yeni Ay döneminde yeni başlangıçlara olanak sağlamaya çalışın. Ay takvimine bakarak Ay’ın boşluğa düşmediği zamanları tercih etmelisiniz. Çünkü Mayıs ayında ay, bol bol boşluğa düşüyor.

Yeni Ay’ın olumlu etkileriyle sorumluluklarınızın bilincine varabilir, uyumsuzluklarınızı ortadan kaldırabilir, rahatsızlıklarınızı önemli ölçüde giderebilirsiniz. Bununla birlikte Yeni Ay’ın olumsuz etkileriyle yüksek heyecana, pervasızlıklara kapılabilir, abartılı davranışlar içine girebilir, ufak tefek hatalara sebep olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey dengeyi iyi sağlamaktır. Yeni Ay size gereken enerjiyi fazlasıyla veriyor, bu da içinizi kıpır kıpır yapıyor. Dolup taşan heyecanınızı ve enerjinizi doğru yerlerde kullanmalısınız.

6 MAYIS YENİ AY’IN BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.