Kadınlar Duysun

6 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

02.04.2021
9.278

6 Nisan 2021 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor. İş hayatınızdaki aksilikler yavaş yavaş yok oluyor. Kendinizi işinize vereceksiniz. İşinizdeki verimi arttırmak için yeni yöntemler denemek isteyebilirsiniz.

6 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 6 Nisan Günlük Burç Yorumları

Derin düşüncelerinize dalmışken sizi uyandıran şeyler ise gerçekler oluyor bu günlerde ne yapacağınızı bilemez bir haliniz var ve bunun için ne yapacağınızı gerçekten bilmiyorsunuz. Size bu konuda yakın çevrenizden tavsiyeler gelebilir bu durumu iyice düşünmelisiniz. Yeni yatırımlar yapmayı düşünüyorsunuz ve bunun sizin için olumlu sonuçlarını çok sonra göreceksiniz

Boğa Burcu 6 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Bir süredir duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok. Ancak gözardı ettiğiniz ödemeler birikti, açıkçası sizi bazı sıkıntılı zamanlar bekliyor.

İkizler Burcu 6 Nisan Günlük Burçlar

Düşünmeden yaptığınız harcamalar sonucunda altından kalkamayacağınız bir sorunla karşı karşıyasınız. Bu dönemde beklemediğiniz bir destek sizin ayağa kalkmanıza yardımcı olacak ama sorunları tamamıyla ortadan kaldırmayacak. Her zaman atacağınız adımın bir sonrasını düşünmekte fayda var.

Yengeç Burcu 6 Nisan Burç Yorumları

İş hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar özel haytınızı etkilemekte. Bu durumun getirdiği agresiflik aile içerisinde çatışmalara yol açabilir. Her şeyin kontrolünün sizin elinizde olduğunu unutmayın. Atacağınız adımlar sorunu büyümeden ortadan kaldırabilir.

Aslan Burcu 6 Nisan Günlük Burç Yorumları

Zihninizin oldukça yorulduğu kararsız kaldığınız günlerden geçiyorsunuz. Birşey yapsanızda yapmasanızda o kararınızı sorgulayacaksınız. Geçmişte önünüze çıkan fırsatla bugünlerde size uzak kalabilir. O dönemde yaptıklarınızdan şimdi pişmanlık duyma olasılığınız yüksek. Aşk hayatınızda ise biraz kendiniziözgür bırakmalısınız. Anlık heveslere biraz kendinizi kaptırmaktan kimseye zarar gelmez.

Başak Burcu 6 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Özel hayatınızda partnerinizle yaşayadığınız sorunların etkisini tüm hayatınızda hissediyorsunuz. Baskıcı tavrınızın oluşturduğu bu durum partnerinizden önce sizi olumsuz etkiliyor. Empati kurmak ve sorunları tartışmak yerine konuşarak halletmek sizin için iyi bir başlangıç olacak.

Terazi Burcu 6 Nisan Günlük Burçlar

Artık kendinizi sınamalı ve özel düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Uzun süredir arzulayıp da geliştiremediğiniz yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Ruhsal gelişiminize önem vermeniz gerekiyor. Dağınık fakat işlek zekanızı konsantre bir şekilde kullanmak için enerjinizi denetlemelisiniz.

Akrep Burcu 6 Nisan Burç Yorumları

Bugün işinizle ilgili önemli kararlar almamalı birlikte çalıştığınız insanlarla tartışmalardan kaçınmalısınız. Verilecek anlık kararlar pişmanlıkları da beraberinde getirebilir. Var olan şartlarınızı korumaya çalışmalı ve günü sakinlikle geçirmek için ekstra çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise partnerinizle iletişim kurma çabalarınız bugün de sonuçsuz kalabilir.

Yay Burcu 6 Nisan Günlük Burç Yorumları

Yaşadığınız zor zamanlar artık geride kaldı. Bir an evvel kendiniz toparlamalı ve yeniden hayata dönmelisiniz. Ruh haliniz sevdiklerinizi de kaygılandırıyor. Akşama doğru bazı önemli kararlar alabilirsiniz ve bu kararlar hayatınızda köklü değişikliklere neden olabilir. Geleceğe yönelik parasal kaynaklarınızda farklı yollar seçeceksiniz bu yollar sizin için son derece farklı sonuçlar getirecek ve karlı çıkacaksınız.

Oğlak Burcu 6 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Ufak bir sorun gibi görünen tartışma aranızda daha da büyümeden çözümlemelisiniz. Maddi konularda eliniz çok açık hatta önlem alma zamanı geliyor da geçiyor bile sizin için zor olacak ama artık bir önlem almalısınız. Bazen aşk konusunda bocalasanız da sevgilinize onu sevdiğinizi gösterin o sizi her koşulda affedecektir.

Kova Burcu 6 Nisan Günlük Burçlar

Bugünlerde iletişim konusunda engel tanımıyor ve ulaşmak istediğiniz kişilere gereken mesajı veriyorsunuz. Bugün, yeniden durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Ani gelişebilecek olaylara kaşı tepkili olmadan önce düşünmelisiniz. Sıkı giyinin, kas ağrılarınız artabilir.

Balık Burcu 6 Nisan Burç Yorumları

Üzerinizde otorite sahibi olan bir erkek bugün biraz canınızı sıkabilir. Bu kimse yaş ve cinsiyetinize göre Eşiniz, babanız ya da işveren veya şefiniz olabilir. Genele açık yerlerde hareketlerinize ve çevrenize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Üzerinizdeki Astrolojik etkiler istenmeyen durumlara karışmanıza sebep olabilir. Bugünlerde özellikle kredi kartı harcamalarınıza dikkat etmelisiniz, canınızı sıkacak zorluklar yaşanabilir.

6 Nisan 2021 Gezegen Konumları

☉ Güneş: ♈ Koç

☽ Ay: ♒ Kova

☿ Merkür: ♈ Koç

♀ Venüs: ♈ Koç

♂ Mars: ♊ İkizler

♃ Jüpiter: ♒ Kova

♄ Satürn: ♒ Kova

♅ Uranüs: ♉ Boğa

♆ Neptün: ♓ Balık

♇ Plüton: ♑ Oğlak

6 Nisan 2021 Astrolojik Harita

6 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

6 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.