Kadınlar Duysun

6 Ocak Parçalı Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

02.01.2019
65.489
6 Ocak Parçalı Güneş Tutulması ve Yeniay Etkileri

6 Ocak 2019 Parçalı Güneş Tutulması ve Yeniayı Oğlak Burcu’nda gerçekleşiyor. İçsel baskıların ve dürtülerin harekete geçeceği bir dönem. Yakın zamana kadar bu tür durumlarda ne yapacağımızı bilemiyorduk. Şimdi yüzleşme vakti. Acımasızca hem de. Kendimize de acımıyoruz. Sonuç ne olursa olsun, en dibe de insen, bitsen tükensen de tekrar yükselmek adına hepsini yaşayacaksın.

6 Ocak 2019 Güneş Tutulması Etkileri yaşamın akışı içinde bizi tatmin etmeyen şeyleri yüzümüze vuruyor. O anda cesurca davranmak gerekiyor. İçinde bulunduğumuz durum bizi bir yere vardırmıyorsa son vermek en iyisi olsa gerek. Oğlak Burcu Yeniayı bize bu gerçekçiliği veriyor. Kurban senaryolarına pabuç bırakmıyoruz. Olası senaryolardan uzak ve olabildiğince mantıklı kararlar alıyoruz. Zaman bize akılcı, samimi, güçlü ve tutarlı şekilde devam etmemiz gerektiğini işaret ediyor.

6 Ocak 2019 Yeniay Etkileri ile Parçalı Güneş Tutulması Etkileri bir araya geldiğinde yepyeni başlangıçların ayağımıza serildiğini görüyoruz. Gelip geçici doyumların değil, uzun vadede kalıcı kazanımların peşindeyiz. Gerekirse yalnız kalın, içinizde sessizliğe bürünün, yaşamınızı belli bir süre nadasa bırakın ve sadeleşin.

Parçalı Güneş Tutulması ve Yeniayın Burçlara Etkileri