6 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

10.347

6 Şubat 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları; Ay, Yay burcunda ilerliyor. Venüs ve Uranüs kare açı oluşturacak. Geçmişten gelen korkular tekrar gün yüzüne çıkabilir. Sinirlerinize hakim olmanız gereken bir gün yaşayacaksınız.

6 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 6 Şubat Günlük Burç Yorumları

Duygularınızla yaşamanız sizi her zaman haklı çıkarmıyor. Mantıklı insanların işlerini zorlaştırmak sizin tarzınız değil ama, onlar sizi yanlış anlıyorlar. Çevrenizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmalısınız. Ev ve ailenizle ilgili huzursuzluk kaynağını yok etmek sizin elinizde. Bugün, hamur işi yiyeceklerden kaçının, midenizden rahatsız oluyor.

Boğa Burcu 6 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün ay mantık ve duygu karmaşası yaşamanıza neden oluyor. Çevrenizdeki olaylara tepkinizi koymadan önce, kendinizi yeniden sınmalı ve düşünceleriniz gözden geçirmelisiniz. Geçmişinizle ilgili olaylarda siz haksızdınız. Bunu şimdi daha iyi anlayabiliyor, daha farklı bakıyorsunuz. İşlerinizi ihmal etmemelisiniz.

İkizler Burcu 6 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay duygusal konularda belirgin bir kişilik vurguluyor. İsteklerinizde artış var ve çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Her türlü sanatsal olayların gündeme geleceği bir gün. Satürn, kişiliğinizle ilgili sorunların abartmasına neden olacaktır. Temkinli davranmanız gereken bir gün.

Yengeç Burcu 6 Şubat Günlük Burç Yorumları

Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz. Bilinçaltınız özel duygularınıza takılmanız neden oluyor. Bugün, küçük engellerin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemelisiniz.

Aslan Burcu 6 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Fikirlerinizin desteklenmesinden hoşnut kalacak ve motivasyon konusunda güçlenerek, veriminizi daha da arttırmak isteyeceksiniz. İlişkileriniz istediğiniz tarzda canlanıyor.

Başak Burcu 6 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Bugün olayların üstesinden gelebilecek yeterli enerjiye sahipsiniz. Kendinizi ispat edecek gerekli çabayı göstermeniz sizi olumsuz kılabilir. Bulunduğunuz ortamlarda kendi gücünüzü ortaya koyacak çalışmaları tercih etmeyi yeğleyeceksiniz. Ailenizle ve annenizle ilgili bazı parasal ilişkileriniz gündeme gelecek. İşinizle ilgili yeni değişimler arzuluyorsunuz.

Terazi Burcu 6 Şubat Günlük Burç Yorumları

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz

Akrep Burcu 6 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Kazançlarınız konusunda yaşadığınız sorunlarınızın gündem kazanması sizi uğraşlarınızın dışına taşıyacaktır. Artık ufkunuzu genişletmelisiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız. Aşırı çalışmanız gereken bir gün. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

Yay Burcu 6 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

İnandığınız konuların üzerine giderek içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Hırslı yönlerinizi ön plana çıkarıp toplumsal enerjinizi ortaya koymaktan yanasınız. Kişisel özelliklerinizi ve sevdiğiniz kişinin duygularıyla ortak bir payda oluşturacaksınız. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. Dinginlik size gerekli.

Oğlak Burcu 6 Şubat Günlük Burç Yorumları

Çevrenizde ani gelişen duygusal konular aklınızın karışmasına neden olacak. Bugün, iş birliği içinde olacağınız dostlarınız ile sohbet konuları geliştireceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz eski dostlarınız ile birlikte olabileceksiniz. Parasal gelişmeleriniz olumlu bir şekilde takip ediyor ve yeni kaynaklar arıyorsunuz.

Kova Burcu 6 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Birçok işi bir arada yaptığınız zaman, motivasyonunuz artıyor ve kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. Bugün mesleki anlamda size yarar sağlayacak birçok çalışma içinde olacak ve kendinizi ifade etmenin huzurunu yaşayacaksınız. Çevrenizle destekleyici çalışmalar içinde olmanız, bazı avantajları da önünüze serecektir.

Balık Burcu 6 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bugün olumlu etkiler sayesinde birlikte çalıştığınız kişilerle içsel bir denge kurmanın hazzını yaşayacaksınız. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.