Kadınlar Duysun

7 Aralık 2018 Yeniay Etkileri – Yay Burcunda Yeniay

06.12.2018
56.532
7 Aralık 2018 Yeniay Etkileri – Yay Burcunda Yeniay

7 Aralık 2018 Yeniayı Yay Burcunda saat 10:20 civarında gerçekleşiyor. Bu yılın son yeniayında kafalar çok karışık. Tüm burçlar duygularını iki uçta yaşıyor. Çok mutluyken akla gelen ve yaşanan olumsuzluklar nedeniyle mutsuz ve agresif olabiliriz. Ya da tam tersi bir durum oluşabilir.

7 Aralık Yeniayı ile birlikte Merkür Gerilemesi son buluyor. Mars Neptün ikilisi kavuşuyor. Bu karmik etkide hepimiz zorlu bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçmişin bugüne yansıması ile gelecek beklentisi birbiri ile çatışabilir. Yeni başlangıçlara açığız ancak yine de temkinliyiz. Ne olur ne olmaz gibisinden. Önceden yaşananların tekrar edeceği duygusunu üzerimizden henüz atamadık. Özellikle olumsuz ortamlardan, kışkırtıcı tiplerden ve negatif etkilerden uzak durulması gereken bir süreç.

Yay Yeniayı Etkileri işimizi, ilişkimizi, para durumunu ve düşünceleri komplike şekilde ele alıyor. Artık bir karar ver dercesine üzerimize geliyor. Ki haklı da! Uzun zamandır belirsizliklerle yaşıyoruz. Bazılarımız bu durumu kanıksamış bile olabilir. Ama olmamalı. İşte 2018’in son Yeniayı bizi bu durumdan kurtaracak enerjiler veriyor.

* İş değiştirmek istiyorsanız
* İlişkiniz varsa ve bitip bitmediği ile ilgili karar veremiyorsanız
* Ödemeleriniz varsa
* Çevrenizdeki bazılarının yaptıklarına anlam veremiyorsanız
* Arkanızdan bir iş çevrildiğini hissediyor ama bilemiyorsanız
* Bir konunun içinde yer alıp almamanın kararsızlığı içindeyseniz
* Sorunların fazlalığı içinde boğuluyor ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız
* Herhangi bir konuda kararsızsanız

Yeniay ile birlikte tüm burçlar kararını net şekilde veriyor. Bu dönem size gereken gücü sağlıyor. Lütfen harekete geçin. İşinizden memnun değilseniz şartları zorlayın, olmuyorsa kapıyı çekin çıkın. İlişkinizden yara aldıysanız ve devam edip etmemekte karar veremiyorsanız bitirmek için beklemeyin bile. Bir defa yapan tekrar yapacaktır. Düşünsenize eskisinden daha değerli bile olsanız o sizin için hiçbir zaman öyle olmayacak. Ödemeleriniz varsa bu süreçte tüm enerjinizi çalışmaya verin. Çünkü Yay Yeniayı adeta şans ve para dağıtıyor. Arkanızdan iş çevrildiğini düşünüyorsanız, o kişilerden uzaklaşmanız yeterli olacaktır. Kendi kendilerine çevirip dursunlar. Kararsız olduğunuz hiçbir konunun içinde yer almayın. Sorunlar bitmez. Tek sorun varmış gibi düşünün ve çözmek için bir ucundan başlayın. Unutmayın geçmiş değişmez ama gelecek istediğiniz gibi şekillenebilir. Biraz istek, cesaret ve sabır yetecektir.

7 Aralık Yeniay Burçlara Etkileri