7 Aralık Hangi Burç

580

İlgisiz hiçbir ilişkiyi yürütemez. Özel hayatında kendi isteklerine düşkündür. Dış görünümü nasıl olursa olsun etkili bir havaya sahiptir. Yanılmaktan hiç hoşlanmaz ve yanıltan insanın yanına bırakmaz.

7 Aralık Hangi Burç

7 Aralık Hangi Burç ? 7 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 7 Aralıkta doğan yay insanı baskın bir karaktere sahiptir ve en doğal hali olan bu baskınlığı her şekilde yansıtır. Yaydığı enerjiden midir yoksa tavırlarından mıdır bilinmez, ne giyinirse giyinsin etkileyici bir havası vardır. Gönül ilişkilerinde de dominant tavrını sürdürür. Partnerinden yoğun derecede ilgi görmek ister, bu onun için ilişkinin yazılı olmayan temel kurallarından biridir. İlginin azaldığını hissettiğinde partnerine karşı duygularında da bir takım dengesizlikler ve arzu eksikliği yaşamaya başlar. Nihayetinde de ilişki sona erer. Partnerinin onun isteklerini dikkate alması gerekir. İnsanlar konusunda başarılı bir karakter tahlili yapabildiği doğrudur; kimin beş para etmeyeceğini, kimin çok özel ve değerli biri olduğunu birkaç kelimelik ufak bir sohbetten bile anlayabilir. Ancak bazen yanıldığı da olur ve yanılmak onu deli eder. Onu yanıltanı doğduğuna pişman etmek için her yolu denemeye hazır bir kindarlık da vardır onun içinde.

7 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

7 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 7 Aralıkta doğan yay kadını lüks bir hayat yaşamak ister ve bunu sağlayabilmek için de çok sıkı çalışmaya hazırdır. Kesinlikle tembel ya da başkalarının üzerinden yaşayabilecek biri değildir, kendi parasını kazanabildiği ve hayatıyla ilgili kimseye söz hakkı vermediği için son derece güçlü bir duruşu vardır.

7 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

7 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 7 Aralıkta doğan yay erkeği entelektüel donanımı olmayan insanların arasına düştüğünde gerçekten çok bunalır. Cehaletten nefret ettiği gibi cehaletini bilmişlik kisvesi altından konuşan insanlardan da hiç hazzetmez. Kendisi bilmediği bir konuda ahkâm kesmez, aksine bilen biri varsa edebiyle susar dikkatle onu dinler ve bir şeyler öğrenmeye çalışır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.