Kadınlar Duysun

7 Kasım 2018 Akrep Burcunda Yeniay – Planlar ve Kaderimiz Değişebilir

06.11.2018
39.573
7 Kasım 2018 Akrep Burcunda Yeniay – Planlar ve Kaderimiz Değişebilir

Yeniay 07 Kasım 2018’de Akrep Burcu’nun 15°’sinde gerçekleşiyor. Duygusal ihtiyaçlara dönük ama mantıklı hareket edeceğimiz bir sürece giriyoruz. İsteklerimizi daha güçlü şekilde hissetmeye başlıyoruz. Tahammül noktalarımızda resti çekip, yenilikten korkmadan yola devam edeceğimiz bir Yeniay bizi bekliyor.

7 Kasım Akrep Yeniayı etkileri ile kafamıza koyduğumuzu yapıyoruz. Her açıdan sakin ve esnek olmamız gerekiyor. Kararlı olmak sonuca ulaşmamız açısından son derece önemli. Beklentimizin yüksek olacağı bu günlerde denge bulmakta zorlanabiliriz. Duygusal ihtiyaçların üzerine gitmeyerek dengeyi bulabiliriz. Yeniay bize her şeyi sorgulatıyor. Bırakmamız gereken şeyleri bırakmamız için yardımcı oluyor. Bu zaman zarfında aşırı ve gereksiz para harcamamak önemli görünüyor. İhtiyaçların dışına çıkılabileceğini söylemeliyiz.

Yeniayda yapılması gerekenler arasında ilk sırada duyguları fark etmek yer alıyor. Yanı sıra diğer insanları anlamak ve hayatı yargılamadan kabul ederek kucak açmak gerek. Durama hakim olmadığımız şeyleri yönetmeye çalışmak büyük hata olur. Kontrol etme duygusunu terk ederek kendi kişisel alanımızda mücadeleye odaklanmak kazandıracaktır.

* Göze alamadığınız hiçbir işe dahil olmayın.
* Bu dönem, tartışma ve kavgaları desteklemiyor. Sonuç alamayacağınızı bilmenizde yarar var.
* Yapmak istediğiniz girişimler için Cuma gününü bekleyin.
* Ortak çalışmalar, projeler, yatırım ve alım-satım gibi işler için 12 Kasım 2018 şans içeriyor.
* İlişkilerde duygusal hassasiyet artıyor. Çiftler birbirini gerçekçi olmayan beklentilerle yorabilir ve bu süreçte ayrılıklar yaşanabilir.

YENİAYIN BURÇLARA ETKİSİ