Kadınlar Duysun

7 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

04.04.2020
16.255

Kendinize zaman ayıracak ve canınızı sıkan konulardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Çevrenizde sizi varlığıyla huzursuz eden bir kişi varsa bu kişiyi hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz.

7 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Aşk hayatınızla ilgili mevzularda bugün ben merkezli düşünerek yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli olun. Son pişmanlık yarar etmeyebilir. İş hayatınızda ise gereksiz çıkışları ile sizi yoracak mesai arkadaşlarınıza dikkat edin ve tartışmalardan kaçının. Gün sizin için ne kadar stresli ve yorucu olsa da yöneticilerinizin dikkatlerini üzerinize çekmeye çalışın bunu başardığınız takdirde fikirlerinizi ifade edecek.

Boğa Burcu 7 Nisan

Hoyrat davranışlardan kaçının! Maddi mevzularda yakın dostlarınızın ve aile bireylerinizin görüşlerinize başvurmaları ve duygusal davranışlarda bulunmamalısınız. Sırf duygusallığınız ve iyi niyetinizin sonucu sizin için ciddi bir maddi sıkıntıyı bununla beraber getirebilir. Bugün işinizle ilgili mevzular da iletişime fazlasıyla ehemmiyet verin. Hususi yaşamınızda ise toplumsal hayatınıza birazcık daha ehemmiyet vermeli ve yeni insanoğlu tanımanın yaşamınıza katacağı güzel enerjilerle yeni coşkuları yüreğinizde yaşamalısınız.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Etraftakilere dikkat! Fizyolojik çekiciliğinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Sözleriniz susar gözleriniz konuşur adeta. Karşı cinsin yoğun ilgisiyle karşılaşabilirsiniz. Bugün bozulan ilişkilerinizi ve devamlı tekrarlayan kontakt problemlerinizi zekanızı kullanarak kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Yengeç Burcu Bugün

Kişisel hayatınızı bir kenara bırakın. Bugün iş yaşamınızda da etkili girişimlerde bulunarak bulunmak istediğiniz noktaya güvenli adımlarla ilerleme imkanı bulabileceksiniz. Bugün dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan mevzu duygusal zekanızı mantıksal zekanızla dengelemek olmalı. Sizler duygularıyla yaşayan kırılgan ve duyarlı insanlarsınız sizi ruhsal anlamda anlamış olmayan insanların tepkileri ile oldukca acele incinebiliyorsunuz kuvvetli olun ve sezgilerinizin yönlendirdiği şekilde hareket edin.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Tahminlerde bulunmanıza karşın bugün sezgileriniz muhteşem yoğundur ve gördüğünüz rüyalar yol göstericidir sizler için. Rüyalarınızı önemseyin hatırlayabildiğiniz kadarını not edin ve gördükleriniz araştırarak yorumlamaya çalışın. Fizyolojik çekiciliğinizin her geçen gün arttığı hususi zamanlardasınız karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacak ve sürpriz teklifler alacaksınız.

Başak Burcu 7 Nisan

Odaklanma problemi yaşıyorsunuz. Bugün kendinizi yaptığınız meslekte kesinlikle ön planda tutmaya çalışmalı, Düşünce görüş ve önerilerinizi her fırsatta göstermeye itina göstermeli, girişken davranmalı, gerekirse kapıları zorlamayı bilmelisiniz. Her mevzuda mantıklı düşüneceğiniz bu süreçte inatçılıktan ve her şeye ben bilirim havasında yanaşmaktan uzak durmalı; ılımlı ve hoşgörülü tarzda hareket etmeli; görüşlerinizi yapıcı bir halde tartışmalısınız.

Terazi Burcu Bugün

Bugün ruhsal olarak arınma ve gelişme zamanı sizler için kısa sürelide olsa tüm benliğinizle meditasyon yapın yakarma edin ve ruhsal enerjinizi tamamen arındırın. İşinizle ilgili mevzularda ortak hareket edeceğiniz insanların tekliflerine derhal evet dememelisiniz bugün. Size sunulanın arkasında değişik mevzular olabilir. İnsanların düşmanca tavırlarına karşı dikkatli davranmalısınız.

Akrep Burcu Günlük

İş hayatınızda ani başlangıçlar süratli sonuçlar sizi şu anda bulunduğunuzdan daha iyi şartlara taşıyacaktır. Oldukca güvendiğiniz insanoğlu haricinde gelişimleri kendi içinizde yaşamaya itina gösterin. Kıskanç insanların varlığını unutmadan hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Hususi yaşamınızda ise aşka teslim olmuş yüreğiniz size huzurun kapılarını aralarken kimsenin sizi düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmenizden alıkoymasına izin vermemelisiniz.

Yay Burcu Bugün

Hayatınızda ki netleşmelerle yolunuzu daha kesin bir halde çizip ilerleyebilirsiniz. Kendi işinizin sahibiyken şartlar değişti ise bu süre içinde yeninden yapılanabilir geçmişte beraber çalıştığınız insanların desteğini alarak mühim girişimlerde bulunarak başarı göstermiş sonuçlar elde edebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Bugün isteklerinizin tam anlamıyla yerine gelmemesi sizleri üzebilir ve vakalara haddinden fazla tepkiler vermenize sebep olabilir. Her şeyi gerçekçi bir gözle ele almalı başarısız olacağım endişesiyle kendinizi negatif anlamda kodlamamalısınız. Girişimlerde bulunun yürekli olun fakat abartılı davranışlar sergilemekten gün süresince kaçının.

Kova Burcu Günlük Yorum

Problemler bir türlü bitmek bilmiyor. Hayatınızı değiştirebilmek için sizi rahatsız eden vaka ve kişileri yaşamınızdan uzaklaştırmak isteyeceksiniz. Kararlarınızı alın ve uygulayın. İnsanları kolayca ikna ettiğinizi konuşmalarınız esnasında farkına varacaksınız. Sema fikirlerinizi anlamakta ve kabul ettirmekte ve istediğiniz çözümü uygulamakta size destek olacaklatır. Duygusal meseleleri ele almak ve çözüme ulaştırmak için Oldukça uygun bir gündesiniz.

Balık Burcu Bugün

Yürekli olun! Cesaretinizin kırıldığı hayal kırıklıkları yaşadığınız derhal her mevzuda göstereceğiniz kesin tutum bir oldukca mesele ve problemi aşmanıza ardınızda bırakmanıza destek olacak. Bitmesi gerekenin bittiği yeni başlangıçların olacağı hususi bir süreçtesiniz. İş hayatınızda bitiş ve başlangıçlar aynı hızla gerçekleşebilir. Yürekli olun ve yaşamın size sunmuş olduğu şansları hakkı ile değerlendirin.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.