Kadınlar Duysun

7 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

03.04.2021
10.392

7 Nisan 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları; Ay, Kova burcunda ilerliyor. Parayla ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sizin veya ailenizin ödemeyi unuttuğu bir borç yüzünden maddi anlamda sıkışabilirsiniz.

7 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 7 Nisan Günlük Burç Yorumları

İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için çaba gösterebilirsiniz. Bazı çabalarınızı somutlaştırmakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizi öğle saatlerinde tamamlayabilirsiniz. İlişkilerinizde daha kabullenici davranacağınız süreçten geçiyor olabilirsiniz. Akşama doğru göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Haraketli zamanlar geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu 7 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Son günlerde geleceğe yönelik kaygılarınız giderek artıyor. İçinde bulunduğunuz belirsizlik artık sizi boğmaya başlıyor. Burada birden fazla alana yönelmek yerine tek bir yere yoğunlaşmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

İkizler Burcu 7 Nisan Günlük Burçlar

Bugün hayatınızla ilgili ilgili alacağınız kararlarda sahip olduğunuz yüksek enerji karar mekaznizması işlevi görecek. Ailenizle bir araya gelmek aradığınız mutluluğu size kazandırabilir. Özel hayatınızda ise partnerinize karşı uzun zamandır söylemek istediğiniz ama söyleyemediğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi.

Yengeç Burcu 7 Nisan Burç Yorumları

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Tam umudunuzu yitirdiğiniz anda yeniden aşkın filizlendiğini hissedeceksiniz. Çözeceğiniz sorunların cevapları doğru kişiye ışık tutuacak.

Aslan Burcu 7 Nisan Günlük Burç Yorumları

İlişkiniz hakkında bazı fikirleriniz var ve bu fikirler sizin kafanızı karıştırıyor. Hem onu seviyorsunuz hem de ondan uzaklaşmak istiyorsunuz. Daha ne istediğinize karar vermiş değilsiniz. Bazı riskler almak bu gün için uygun sonuçlar elde etmenizi sağlamayabilir. Maceracı girişimler için bu gün uygun bir gün olmasa da yakın zamanlar sizin için daha uygun olacak. Bir konuda tavrınızı değiştirmelisiniz aksi halde çözüm bulamayacaksınız.

Başak Burcu 7 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

Yakın bir iş arkadaşınız size olan duygularını açabilir siz ise hiç tahmin etmediğiniz bu kişi karşısında ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Hem heyecanlanacak hem de şaşıracaksınız. Maddi konularda ara sıra zorlansanız da genel olarak olumlu sonuçlar elde ediyorsunuz toplu kazanımlar elde ettiğinizde birikim yapabilseniz daha da mutlu olacaksınız ancak biriktirmeyi sevmiyorsunuz. Bazı ailevi konular sizi de ilgilendirebilir artık müdahale etme zamanı geldi de geçiyor bile.

Terazi Burcu 7 Nisan Günlük Burçlar

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Başarılı olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızdaki hırslarınızı kontrol etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda yeni alternatifler üretmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte planlar yapabilirsiniz. Ortaklı konularla uğraşabilirsiniz.

Akrep Burcu 7 Nisan Burç Yorumları

Duygusal olarak değişime kapalısınız, değiştiğinizi görmek sizin prensiplerinize adeta aykırı, İş hayatınız da yeni şeyler yapmak istiyorsanız biraz daha cesaret göstermelisiniz. Çevreniz de iş yaptığınız insanların rahat tavırları sizin onlara olan güveninizi sarsabilir.

Yay Burcu 7 Nisan Günlük Burç Yorumları

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. İş hayatınızda ilerleyebilmek için daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bu yoğun çalışmanın sonunda kazanç elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanız gereken bir gün. Biraz yavaşlamanızda fayda var.

Oğlak Burcu 7 Nisan 2021 Günlük Burç Yorumları

İş ortamınızda ve özellikle hizmet sektöründeyseniz yepyeni bir fikri deneyimlemek için proje geliştirmeye yatkın olabilirsiniz. İş ortamınızdaki kişilere karşı daha kollayıcı ve kabullenici bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Zinde kalabilmeniz için vücut egzersizlerine yönelebilir, beden sağlığınızı spor sayesinde dinamik bir konumda tutabilirsiniz.

Kova Burcu 7 Nisan Günlük Burçlar

Bugün parasal konularda daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Beklemediğiniz harcamalar gündeme gelebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda zorlanabilirsiniz. Finansal işlerinizde değişimler olabilir. Bankadaki paralarınızı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ani kararlar gündeminizi karıştırabilir. Duygusal konularda sıkıntı hissedebilirsiniz.

Balık Burcu 7 Nisan Burç Yorumları

Bugün sizin için sürprizlerle dolu bir gün. Aldığınız kararlar ve yoğun çalışma meyvelerini vermeye başladı. İş, sağlık ve paranızı iyi idare etme konularında bayağı bir atağa geçtiniz. Böyle giderseniz çevre ilişkilerinizde çok daha iyileşecek ve aşk hayatınızı çok güzel bir düzene sokacaksınızdır. Aşk sizin en büyük motivasyon kaynağınız.

7 Nisan 2021 Gezegen Konumları

☉ Güneş: ♈ Koç

☽ Ay: ♒ Kova

☿ Merkür: ♈ Koç

♀ Venüs: ♈ Koç

♂ Mars: ♊ İkizler

♃ Jüpiter: ♒ Kova

♄ Satürn: ♒ Kova

♅ Uranüs: ♉ Boğa

♆ Neptün: ♓ Balık

♇ Plüton: ♑ Oğlak

7 Nisan 2021 Astrolojik Harita

7 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

7 Nisan 2021 Günlük Astrolojik Harita

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.