7 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

11.173

7 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Yay burcunda ilerliyor. Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Düşünmeden karar vermenin olumsuz geri dönüşleriyle karar verebilirsiniz. Hayatınızda anlam yüklediğiniz konuları değerlendireceksiniz.

7 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 7 Şubat Günlük Burç Yorumları

Geri giden transitlerden aldığı etkilerle çevrenizdeki gelişen olaylara takıntılı olabileceğiniz bir gün. Bugün özellikle huzursuzluğunuzu yenmek zorundasınız. Kendiniz ifade edeceğiniz alanları iyi seçmeli ve adımlarınızı akıllıca atmalısınız. Yaptıklarınızdan çok yapmak istedikleriniz kafanızı kurcalıyor.

Boğa Burcu 7 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Arkadaşlarınızla aranızda gelişen diyaloglara önem vermelisiniz. Sizden gizledikleri çok şey olabilir. Olaylara sistemli yaklaşmanız bazı çevrelerce, yanlış algılanacaktır. Her zamanki doğal yapınız sayesinde riskli durumlar lehinize dönecektir. Bugün, çevreniz ve çalıştığınız kişilerle ilgili bir takım kaygılarınız olabilir. Maddesellikle duygusallığı karıştırmamalısınız.

İkizler Burcu 7 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Bilinç altınızın daha da yoğunlaşmacaksınız. Kararsız davrandığınız günlerde sevdiğiniz kişi anında size destek oluyor. Fakat bugün onun da sorunları olabilir ve size ihtiyaç duyabilir. Onun isteklerini görmezlikten gelemezsiniz.Karşılık vermek için tam sırası. Kendinizi çevrenizden soyutlamanız gereken bir gün değil.

Yengeç Burcu 7 Şubat Günlük Burç Yorumları

Maddi konulara duygusal yaklaşım içindesiniz. Karar vermeden önce adımlarınızı sağlam bir şekilde hesaplamalısınız. Satürn gezegeni parasal evinizde ilerlerken isteklerinizde başarılı olmanız için sabırlı olmanızı öneriyor. Bugün kendinizi ispat etme konusunda ilişkilerinizi ustaca ve kibarca kullanmayı amaçlamalısınız.

Aslan Burcu 7 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Partnerinizin sizinle ilgili düşüncelerine çok fazla önem veriyorsunuz. Bu yüzden ilişkilerinizi belli bir düzeyde götürmeniz imkansızlaşıyor. Bugün bazı nedenlerden dolayı her an tartışabilirsiniz. Konuşacağınız konuları özenle seçmeli ve kalp kırmamaya dikkat etmelisiniz. Geceleri erken yatmayı denemelisiniz.

Başak Burcu 7 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Maddi konulara duygusal yaklaşım içindesiniz. Karar vermeden önce adımlarınızı sağlam bir şekilde hesaplamalısınız. İsteklerinizde başarılı olmanız için sabırlı olmanız önemli olacak. Bugün kendinizi ispat etme konusunda ilişkilerinizi ustaca ve kibarca kullanmayı amaçlamalısınız.

Terazi Burcu 7 Şubat Günlük Burç Yorumları

Çevrenizde oluşan her türlü olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaştığınız için çoğu kez yalnızlık duygusu içindesiniz. Yanınızdaki kişilere belli etmeseniz bile onların fikirlerini benimsemiyor ve kendi duygularınızla hareket ediyorsunuz. Bugün derin bir sorgulama duygusuyla hareket ederek, yaratıcılığınızı engelleyebilirsiniz.

Akrep Burcu 7 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün duygusal çelişkilerden uzak kalmalısınız. Yaşadığınız olayları düşündüğünüz zaman, kafanız karışabilir. Kazançlarınız konusunda, elde ettiğiniz avantajları doğru kullanmalı ve paylaşımlarınızda aşırıya kaçmamalısınız. Bugün Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanacağınız ortamları tercih etmelisiniz.

Yay Burcu 7 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Uzun vadeli işler yapmaktan yana oluşunuz, yeni projeler için engel oluşturuyor. Başlatacağınız çalışmalar için gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alışveriş içinde olacaksınız. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz.

Oğlak Burcu 7 Şubat Günlük Burç Yorumları

Dostluk duyguların temelinde geleneksel kuralların işlevi çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Çevrenizde orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor. Bugün birçok görüşmeye katılacaksınız.

Kova Burcu 7 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay duygusal ilişkilerinize hareket kazandıracaktır. Bulunduğunuz ortamlarda istem dışı dikkat çekmek isteyecek bunu bilerek yapmayacaksınız. Sosyal yaşantınıza farklı bir canlılık getirmek isteyişinizin tek nedeni, çevrenizle bütünleşme isteğinizden kaynaklanacak.

Balık Burcu 7 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Bugün arkadaşlık çevre ilişkilerinizi ön planda olacak. İş yerinizdeki arkadaşlarınızla aranızda bazı problemler olabilir, fakat bunu önemsemeyin. Siz pratik davranışların sonuçlarını hesaplarken onlar işin bir başka boyutunda olacaklar. Uzun süredir almayı düşündüğünüz bir eşya konusunda aceleci davranmayın. Maddi sıkıntılar sizi üzülebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.