8 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

9.577

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları; Ay, İkizler burcunda ilerliyor ve saat 07.07’de İkizler burcunun 16 derecesinde Dolunay gerçekleşecek. Uzun zamandan beri istediğiniz durumları elinizden kaçırmış olarak hissediyor olabilirsiniz lakin kısa süre içerisinde güzel dönüşler göreceksiniz. Bir anda her şeyin değiştiğine şahit olabilirsiniz. Her şeyin ve herkesin bir zamanı olduğuna inanacaksınız.

8 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 8 Aralık Günlük Burç Yorumları

İlişkinizde oldukça sadakatlisiniz ancak bunu abartmayın sevgilinizde sadakate önem veriyor ancak bunu ara sıra gündeme getirmenizden rahatsız olabilir. Bir basiretsizliğin boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Maddi anlamda bazı sıkışıklıklarınız olabilir bunu gidermelisiniz zira daha da büyüyüp karşınıza çıkabilir.

Boğa Burcu 8 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Çevrenizde sizi huzursuz eden kişileri yargılamadan sınamak istiyorsunuz. İş birliği içinde olmanız gereken kişileri seçmek en doğal hakkınız.

İkizler Burcu 8 Aralık Günlük Burçlar

Duygularınıza kapılıp yine ani çıkışlar yapmaya başladınız. Herşeyin herzaman göründüğü gibi olmadığını siz herkesten iyi biliyorsunuz. Ama artık mantığınızı devreye sokmalısınız. İşyernde alacağınız yeni bir teklif birçok şeyi değiştirebilir. Karar vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Bu günlerde yürüyüşler yapmak iyi gelecektir.

Yengeç Burcu 8 Aralık Burç Yorumları

Bu sıralar fevri tavrınızın size bir şey kazandırmadığını ve bunun size birçok konuda zaman kaybettirdiğini fark etmiş olmalısınız. Gerginliğinizi atmanız için yürüyüşler yaparak kendinize düşünme ve değerlendirme yapma zamanları ayırmalısınız. Buna kaybettiğiniz zamana üzülmek yerine farkında olmanın sevincini de eklerseniz, sorunlardan kendiliğinden çözülecek.

Aslan Burcu 8 Aralık Günlük Burç Yorumları

Son günlerde kendinize yeniden bakmaya başladınız bu sizin için yeni ve önemli bir adım. Ancak sevgiliniz sizdeki değişikliğin farkında bunun için sizden bir açıklama bekliyor hatta sizde sağlam bir açıklama borçlusunuz sevgilinize aksi halde aşk hayatınız riske girebilir. İşyerinizde bir arkadaşınızla yaşadığınız dayanışmayı yakında küçük bir ortaklığa dönüştürebilirsiniz

Başak Burcu 8 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Dostlarınız, arkadaşlarınızla iletişimde baskıcı, manipülatif, eleştirel olmamaya özen gösterin. Sizlere bir takım eleştiriler geliyorsa bunları dinlemeye çalışın ve haklılık payı olup olamayacağını bir düşünün. Dostlarınızla aranızda iletişim kazaları meydana gelebilir. Finansal konularla ilgili krizler yaratmak yerine kriz çözücü noktada olmaya gayret gösterin

Terazi Burcu 8 Aralık Günlük Burçlar

İsteklerinizin ve çevre koşullarını denetlemek zorunda kalacağınız bir gün. Duygusal konularda disiplinli davranışlarınız yüzünden karşı tarafa yorucu geliyorsunuz. İkinizin de sorunları var ve siz, bu konuda problemlerinizi konuşmak için ilk adımı atmalısınız.

Akrep Burcu 8 Aralık Burç Yorumları

Bugün işinizle ilgili önemli bir başarıya imza atabilirsiniz. Bu kariyeriniz açısından da büyük bir önem ifade ediyor. Başkalarının düşüncelerine takılmadan doğru bildiğiniz yolda ilerlemelisiniz. Özel hayatınızda ise partnerinizin sizi pek önemsemediğini düşünüyorsunuz, bu duruma sizi iten şey nedir bu konular üzerinde düşünmelisiniz.

Yay Burcu 8 Aralık Günlük Burç Yorumları

Yaşama hep belli duygular çerçevesi içinde bakmanız sizi olumsuz etkiliyor. Kendinizi motive etmelisiniz.. Kendinizi ifade ederken zorlanmanız sizin suçunuz. Olaylara daha geniş pencereden bakmayı öğrenmelisiniz. İçsel olarak bir şeyleri bastırmak istercesine durmadan hareket içindesiniz. Ayak bileklerinize dikkat edin.

Oğlak Burcu 8 Aralık 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün; özellikle ailevi konularda can sıkıcı detaylar tekrar gündeme gelebilir. Sorunlar büyük bir bölümü kişisel konularla ilgili olabilir. Ani kararlar tepkisel davranışlar sergilemekten kaçının küçük tartışmaları büyüttüğünü takdirde hep siz hem de sevdikleriniz oldukça fazla zarar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün gergin anlar yaşanabilir.

Kova Burcu 8 Aralık Günlük Burçlar

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda değişiklik olabilir. Üstlerinizle görüşmeleriniz önem kazanabilir. Gün içinde daha fazla göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için sizden daha bilgili insanlarla görüşebilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz. İdeolojik konularda fazla iddiacı olmamalısınız.

Balık Burcu 8 Aralık Burç Yorumları

Gün içinde eşinizle birlikte ilgilendiğiniz konular gündeme gelebilir. İkili ilişkilerinizde geliştirmeniz gereken durumlar olabilir. Dengede kalmak sizi zorlayabilir. Ani gelişen konulara daha kontrollü yaklaşmalısınız. Sorumlu olduğunuz işlerde başarılı olmak için çaba göstereceksiniz. Gerçekçi davranmanız gereken bir gündesiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.