8 Aralık Hangi Burç

621

Gelişime ve dönüşüme açıktır. Kendini korumayı, haklarını, neyi yapıp neyi yapamayacağını iyi bilir. Yenilgiler sonrası kolay pes etmez. Yeter ki istesin hakimiyet kuramayacağı bir alan yoktur.

8 Aralık Hangi Burç

8 Aralık Hangi Burç ? 8 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 8 Aralıkta doğan yay insanını kandırmanız çok zordur, zira kendisi bir nevi uyanıklık abidesidir. Hemen her şeyin farkında olmasını sağlayan engin gözlem yeteneği ve kıvrak zekasıyla onu hiçbir konuda alt edemeyebilirsiniz. Kapasitesinin ve gücünün neye yeteceğini de bilir; bu nedenle onu ekstrem bir mücadelede yenilginin kıyısında bulmanız pek olası değildir, tamamını yiyemeyeceği lokmayı ısırmaya çalışmakla boşa enerji kaybetmez. Ancak herhangi bir konuda başarısı olduğunda da kendini evine kapatıp depresyona girmez. Gerçekleri büyük bir olgunlukla karşılar. İstediği sürece başaramayacağı şey yoktur aslında, yeter ki canı istesin. Gelişime açık bir yapısı vardır, yeni şeyler öğrenmek ve kendini geliştirmek onun hayatının bir parçasıdır. Tehlikeli ya da istenmeyen durumlar karşısında kendisini nasıl koruyacağını da hemen belirlemesine yardımcı olan içgüdüsel sistemleri çok iyi çalışır.

8 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

8 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 8 Aralıkta doğan yay kadını rekabeti sever ancak çoğunlukla kişileri manipüle ederek kendi istediği bir doğrultuya getirdikten sonra rekabet etmeyi daha çok sever. Zira manipülasyon yeteneği üst düzeydir ve bu silahını çekinmeden kullanmak gibi de bir huyu vardır. Ciddi bir ilişkiyi her zaman kaldıramayabilir, genellikle üzerinde çok düşünmek zorunda kalmayacağı eğlenceli ilişkileri tercih eder.

8 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

8 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 8 Aralıkta doğan yay erkeği şanslıdır, her ne kadar çoğu zaman bunu fark etmese de aslında genellikle şansı yaver gider. Maddi konularla ilgili bir takıntısı yoktur ancak paranın parayı çektiği gibi bazen o da parayı çekebilir. Ama elinde bol miktarda paranın olması demek asla onun alışılagelmiş hayat tarzını değiştirip burnu havada hallere bürüneceği anlamına gelmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fiyat dedi ki:

    Selam