Kadınlar Duysun

8 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

04.10.2021
8.042

8 Ekim 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları; Ay Akrep burcunda ilerliyor. Kontrolünüz dışında gerçekleşen geçmişten gelen konularla yüzleşebilirsiniz. Olaylara ani tepki verebilir ve yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz.

8 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 8 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç burcu bugün, kontrolünüz dışında gerçekleşecek olan birkaç olayla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde yer alan gerginlik gün içerisinde sizi de içerisine alabilir. Evinizin içerisine almak istediğiniz bir eşya varsa bunun için para ayırmak isteyebilirsiniz. Yeni dekorasyon fikirlerine bakabilir, evin içerisini daha konforlu bir hale getirmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu 8 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu bugün, maddi anlamda daha tutumlu olmanız gereken birkaç olayla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızı düzen altına almalı ve planlı olmayan harcamaları da kontrol etmeyi ihmal etmemelisiniz. Aile içerisinde sizi geren konulara da odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeşlerimizle veya yakın bir arkadaşınızla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu 8 Ekim Günlük Burçlar

İkizler burcu bugün, i̇kili ilişkiler gündeminizde olabilir, özellikle yakın bir arkadaşınızın desteğini hissetmek isteyebilirsiniz. İlişkide sizi tedirgin eden konular varsa bunları açık bir şekilde konuşacak ve çözüm yolu bulmaya çalışacaksınız. Duygusal anlamda bağlı olmak sizi gün içerisinde yorabilir.

Yengeç Burcu 8 Ekim Burç Yorumları

Yengeç burcu bugün, kişisel olarak halletmeniz gereken durumlara odaklanabilir ve yakınlarınızdan da bu konu hakkında yardım isteyebilirsiniz. Hukuksal meseleler ile ilgili konulardan yeni haberler alabilir, kendinize farklı bir yol çizmek isteyebilirsiniz. Anne veya babanızın sağlık problemleri ile ilgili yeni gelişmeler gündeminizde olabilir.

Aslan Burcu 8 Ekim Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu bugün, aşk hayatınızda tahmin etmediğiniz bir hareketlilik söz konusu olabilir. Sizin veya partnerinizin hayatında yaşayacak olduğu değişiklikler yüzünden ilişki içerisinde yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişinin doğum veya evlilik haberini alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek, gün içerisinde sizi motive etmeye yetecek.

Başak Burcu 8 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Başak burcu bugün, cesaretinizin kırıldığını düşündüğünüz konular var ise bunlar üzerine yoğunlaşabilir ve kendinize yeni bir yol çizmek isteyebilirsiniz. Daha öncesinden planlamış olduğunuz işlerin başına geçecek ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Maddi anlamda kaygılanmanıza neden olan konularıda aşmak için çaba sarf etmek isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu 8 Ekim Günlük Burçlar

Terazi burcu bugün, duygusal anlamda size ağır gelen konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.  Hayatınızda ile ilgili yeni kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin sizden gizlemiş olduğu bir durumu da öğrenmeniz söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde iletişim şeklinize biraz dikkat etmeli ve düşüncelerinizi aktarırken dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu 8 Ekim Burç Yorumları

Akrep burcu bugün, Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Gün içerisinde duygusal anlamda aşmanız gereken bir konu yüzünden kendinizi sosyal çevreden soyutlamak isteyebilirsiniz. Kendi başınıza zaman geçirerek, sorunlarla yüzleşmek size iyi gelecektir. İş yerinizde yapacak olduğumuz değişiklikler sayesinde maddi anlamda rahatlama yaşayabileceksiniz.

Yay Burcu 8 Ekim Günlük Burç Yorumları

Yay burcu bugün, kardeşlerinizle aranızda sorunlar varsa bu sorunları bir an önce çözmek isteyebilirsiniz. Ortaklaşa yapılan harcamalarda veya işlerde bir takım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi net bir şekilde aktarmalı ve gelmek istediğiniz noktayı belirleyerek hedefleriniz doğrultusunda ilerlemeye çalışmalısınız.

Oğlak Burcu 8 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu bugün, anne veya babanızın ekstra sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz. Her ne kadar onlarla elinizden geldiğince ilgilenseniz de sizden daha fazla ilgi bekleyebilirler. Duygusal anlamda aşmanız gereken konuları da ele alarak yeni adım atmaya çalışacaksınız. Size yük olan konuları yakın bir arkadaşınıza anlatarak hafiflemek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu 8 Ekim Günlük Burçlar

Kova burcu bugün, mantığınızın ve duygularınızın kesiştiği fakat bir türlü karar veremediginiz durumlar içerisinde kalabilirsiniz. Ne istediğinizi bilmeli ve daima buna göre kararlar almaya özen göstermelisiniz. Geçmişten gelen bir kişi tekrar sizinle iletişime geçmek isteyebilir ve ileriye dönük sizden net bir cevap bekleyebilir.

Balık Burcu 8 Ekim Burç Yorumları

Balık burcu bugün, ruhsal olarak kendinizi sıktığınız konulardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla daha çok zaman geçirmeye çalışmalı ve problemlerinizi paylaşmayı ihmal etmemelisiniz. Aile içerisinden bir kişinin maddi anlamda size destek olmak istediğini öğrenebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.